Akrep Burcu 23 Ekim - 22 Kasım Akrep İle Kova / Burçlar Arası Uyum

bende bayan akrep.. ben ona aşıktım oda kendine.. şmdi o bana aşık bende gururuma

Bende akrebim canım eşimde kova çok iyi anlaşıyoruz bizde 13 yıllık evliyiz gayette mutluyuz yani allah bozmasın .herşey karşılıklı tabiki bazen ben alttan alıyorum bazende eşim . öylede böyle anlaşıyoruz ben eşimi çok seviyorum:KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:

ben akrep burcuyum eşim de kova burcu
hakikaten bu kadar özgürlüğüne düşkün olacağını düşünmemiştim evlenirken
ben çok kıskanç değilim yani abartılı değil elimden geldiğince kendi gibi olmasını sağlamaya onu rahat bırakmaya çalışıyorum
şimdilik anlaşıyoruz çünkü birbirimizi çok seviyoruz

ilginç bir beraberlik oluyor... çok gülüyorduk birlikteyken... birbirimizi görünce hala çok güzel sohbetler edebiliyoruz her ne kadar ilişki bitmiş olsa da... farklılıkların getirdiği çekim devamlı özlemlere yol açıyor..bir de kova erkeklerinin içi temiz oluyor...dürüstler...bazen ruhsuzlar...bazen de dengesiz...ama her şeye rağmen seviyorum... dostluk mu aşk anlamında mı..bilemiyorum..ama değer veriyorum...keşke onunla olabilseydik...ama olamadı...ilerde sorun çıkabilecek konular yüzünden önceden bitirmek zorunda kaldık...napalım :KK31:

Akrep erkeğine aşığım bi Akrep bayanı olarak :KK9:

Kova burcu insanlarla asla anlasamıyorum hiç sevemiyorum hatta :KK9::KK9:

Bi Akrep erkeğinin Kova bayanıyla anlasabileceğini sanmıyorum ya da tam tersi Kova erkeği Akrep bayanı ...

Akrepler zor burçlardır, Kova ile uyumsuzluk olacagını düşünüyorum .. Kova serbest bi hayat ister durur .. Özgürlük vs ..

Önemli olan burç değil kişilik haritası ..çoğu arkadaşın dediği gibi . bende kova burcu erkeğiyle 4.5 yıldır beraberim zıt kutuplar çeker birbirini .. sıkıntılı çok zamanlarımız geçti elbet ama 4.5 yıl olduğuna göre daha sürücek demektir.:KK17:

1 yıldır kovaylayım veeee artık onun rahatlığı beni rahatsız etmeye başladı diyebilirim. Çok farklıyız her konuda. Ne kadar gider bilinmez...

benim de suan Kova burcuyla bir ilişkiye başlama ihtimalim var, hayırlısı bakalım:)

akrep erkeği kuzenim kova kadınıyla yıllarca çıktı ayrıldı araya baska kadınlar girdi...Döndü dolastı ben mantık yapıcam dedi ve onunla evlendi.Şimdi bakıyorum yüzü asık hayattan bezmiş ilgisiz alakasız...

X