Bebeğin kalp atışları çok yavaş ve gelişmemiş

cello53

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Ocak 2009
1
0
İlk doktora gittigimizde bebeğin 5haf.5günlük oldugunu ve herşeyin normal gözüktüğünü söyledi. 8.haftalık oldugunda doktora gittiğimizde bebeğin kalp atışlarının çok yavaş oldugunu 6h.1günlük olarak gözüktüğünü ve gelişmemiş oldugunu söyledi. Konuyla ilğili bilgileriniz varsa yardımlarınızı bekliyorum kafam çok karışık çok üzülüyorum 1 hafta sonra tekrar muayene var onu bekliyorum.......:1no2: :uhm:

bebeğin durumu 8-10. haftalar da belli olur
kalbi durur veya devam eder

Canım bol pekmez iç, ve dinlen
herşeyin hayırlısı olur İnşallah

yazılanları okuyunca çok panikledim.
ben bu haftaki kontrolümde regli tarihime göre 7.haftalıkken bebeğimin kalp atışı 99 çıktı. Doktorum 89 un altındaki kalp atış hızının düşük tehlikesi olduğunu ama şu an problem olmadığını söyledi ama şu an burada yazılanlara bakınca 7. haftalarda 150-180 arasında değerler görünce paniğe kapıldım acaba bebeğimin kalbi gelişmediği için mi 99 çıktı sonuç.. bilgisi olan var mı lütfen ?

İlk doktora gittigimizde bebeğin 5haf.5günlük oldugunu ve herşeyin normal gözüktüğünü söyledi. 8.haftalık oldugunda doktora gittiğimizde bebeğin kalp atışlarının çok yavaş oldugunu 6h.1günlük olarak gözüktüğünü ve gelişmemiş oldugunu söyledi. Konuyla ilğili bilgileriniz varsa yardımlarınızı bekliyorum kafam çok karışık çok üzülüyorum 1 hafta sonra tekrar muayene var onu bekliyorum.......:1no2: :uhm:

Merhaba,

Size yazdıktan 2 hafta sonra yeniden kontrole gittik bebeğimin kalp atışları 170 bpm e çıkmış doktorumuz her şey yolunda dedi çok şükür...

bebeğin durumu 8-10. haftalar da belli olur
kalbi durur veya devam eder

Canım bol pekmez iç, ve dinlen
herşeyin hayırlısı olur İnşallah

Merhaba,

Size yazdıktan 2 hafta sonra yeniden kontrole gittik bebeğimin kalp atışları 170 bpm e çıkmış doktorumuz her şey yolunda dedi çok şükür...

gözünaydın maşallah... korkma sakın ters giden bir durum olsa doktorun uyarırdı...

X