Dudak Makyajı Dudak uuklar

Dudak Bakımı (rujlar, kalemler)

edaykin

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
6 Ekim 2008
553
0
arkadaşlar korktuğumda yada vücudum hassas düştüğünde özellikle regl dönemnde dudağımda uçukk oluo ruj süryorum düzelio ama çok zaman alıo buda kötü görüntü ssulanıo kabul oluo falan filan :uhm::uhm::uhm: biliorum bunun tedavisi yok genetik bişi o virüs yenilmiomuş ama hızlı iileşmesi iz kalmaması için bi önerisi olan yada bu konuda daha bilgisi olan varmı paylaşalım lütfennn

bende bu konuda dertleyim...şu an bir tane dudağımda var...5. gün ve iyileşmeye başladı...uçuk kremlerim var ama daha cok dudağımı ve bıyık bölgesini tahriş etti pul pul kalktı...o nedenle sadece ruj sürüyorum...arkadaşımın hemen geçiriyor süper dediği uçuk kremide hç bir işe yaramadı................

bendede çok çıkıyordu eczaneden aldığım uçuk kremini kullandım ama uçuk geçene kadar değil.Eczacımın dediği gibi 1 ay kullanarak dudağımdaki uçuk virusunu yok edene kadar uzun zamandır uçuksuz geziyorum eskiden 15 gunde bir nerde ise çıkardı.Önemli olan o virusu yok edene kadar kullanmakmış

Bende de yılbaşından önce çıktı.Grip olmuştum hemde 4 tane birden çıktı. Aklorvil kullandım ama dudak kenarlarımdaki kızarıklıklar hala geçmedi.Eskiden çok daha sık çıkardı.Hatta bu nedenle dudak çizgim yok gibi benim.

teramiycin die bi krem var oda ii gelio kızlar denedim aklınızda bulunsunn kuruttu hemen

bendede çok çıkıyordu eczaneden aldığım uçuk kremini kullandım ama uçuk geçene kadar değil.Eczacımın dediği gibi 1 ay kullanarak dudağımdaki uçuk virusunu yok edene kadar uzun zamandır uçuksuz geziyorum eskiden 15 gunde bir nerde ise çıkardı.Önemli olan o virusu yok edene kadar kullanmakmış

kremin adı ne?

bndede aynı sorun var her hafta 1 tane çıkıyor:KK43::gitme:

Ben ilk ciktiginda limonun posasi olur ya onu koyuyodum uzerine iyi geliyodu. 1 hafta once dudaklarimin kenarinda 2 tane ucuk vardi kocaman cok kotu duruyodu gercekten hala izi var hatta.

valla kızlar daha kaşınırken uçuk çıkmadan zovirax sürceksiniz başka yolu yok
zoviraxın yerli muadili aklovir var ama zovirax kadar etkili değil üstelik tahrişte ediyo benim deneyimim
:hulya:

X