Saç Rengi ve Saç Boyama Loreal Amonyaksız 5 ton saç açıcı

ya bnmde saç rengim siyah. fakat doğal saç rengim kumral. bir kere siyaha iki kerede koyu kumrla boyadm acaba goldwellin renk açıcısını uygulasam saç rengimi açramı? görüş bekliorum

Chritian bende sitede yeniyim ve sarı saç meraklısıyım.anlladığım kadarıyla loreal majimeche ile actın saçını.çok rica etsem resmini tekrar koyabilir misin.şimdiden teşekkür ederim...

yıllarca uğraştım durdum, evde kaç kere saçımın rengini sarı yapmaya çalıştım, defalarca rezil ettim saçlarımı. OL-MU-YOR
ne bu ürünle ne başkasıyla. :KK43:

ben çikolata kahve yapmıştım çok koyu olmuştu zemin açık olmasına rağmen.
sonra bir süre sabunla yıkadım. zaman geçince papatya sarısı ile boyadım. extra açıcı vardı onda. biraz farketti diyebilirim. daha sonra da 2 kere yine ektra açıcı çok açık sarı ile boyadım. şu an kumral oldu saç rengim.
boya boya açmaz ama extra açıcı olduğu için heralde açtı saçımın rengini.

benım esım bayan kuaforu kızlar o acıcının ısmı platınyum gercekten loreal acıcı konusunda cıgır actıgını soyluyor esım.deneyın guvenle

eşinin bayan kuoförü olduğunu yazmışsın bişe sorcaktım benim saçlarım doğaldan kızıldı açık kumrala boyadım ama pek bi değşklik olmadı tekrar boyıcam ama sarı istyorum:S handi sarıyı alım die düşünüorum :S dore sarı açık küllü sarı çok çok açık sarı hangisine boyasam tutrki sarışıın tenlim bana yardım ederseniz sevinirim :):KK24: saçtan anlayanlarınız varsa yazabilrmisiniz tutmuyo ya hadi bu sfer tutsun :) :S

Son düzenleme:
merhaba henuz 21 yasında olmama ragmen saclarımda aıleden gelen ırsı bı beyazlanma war ben beyazlar yogun old ıcın sureklı sıyahla boyadın bazen bunu kahweye cewırdım tam sac rengım adam olmustukı arkadasların ısrarlarından tekrr sıyah yaptım we sımdı rengını tamamn deıstırmek ıstıyorum sacımı yakmıycak yıpratmıycak bı acıcı yada nasıl acılması gerektıgını bılen warsa bana yardımcı olabılırmı her ıkı haftada bır beyazlarımı kapatmak ıcın ugrasmak ıstemıyorum lutfen bana yardımcı olun sımdıden tesekkurler..:KK25:

Saçlarımın yapısı gür ve kalın telliyken kuaför mafetti açıcıyla ortada renkte yok boyayamıyorumda ama napacam bilmiyorum böylede kimi açık renk kimi koyu renk saçımın en az zarar veren boya yapsammı ya çikolata kahve sürsem zaten açık renk isterken bu oldu koyu renk duracaktım saçımdan niye oldum e şimdi ne renk hangi marka boya olacak hata yapma şansımda yok bi kere sürebilirsem anca :KK43:( çok çaresiz kaldım

arkadaşımın dip boyası bu ürün kullanılarak yapılmış ucları bebek sarısı olması ragmen o kadar dogal acılmış ki dibi gelmesine ragmen hiç bir sekilde sırıtmıyo ve turunculaştırma kesinlikle yok muhteşem bi urun

bende anlamadım ki :) arkadaşlarımıs boyalı saça olmuo demiş ama benim bildiğim silici boyalı saça olur bende öle duymuştum. Saçıma yaptığım bahsedilen silici mi bilmiom bide silici olsa altındaki rengi çıkartması lasım gibi gelio bana benim kendi saçım sarı değil ki :KK70: Bide canlarım saçımı biraz yıprattı bilginiz olsun yani öle pamuk gibi çıkmadım:)

canım bende aynı saç açıcıyı kullanmayı düşünüyorum ama resmini göremedim yardımcı olur musun

X