Saç Rengi ve Saç Boyama Loreal Amonyaksız 5 ton saç açıcı

Christian_Louboutin

Tek askim ve iki kizim
Kayıtlı Üye
25 Kasım 2008
700
19
Kızlar geçen gün annemle kuaförlerin toptancısı olan bir hana gittik.Handaki dükkanlardan birinde Loreal Amonyaksız 5 ton saç açıcı adında bir açıcı gördüm yeni çıkmış alıp denemeyi düşünüyorum. Komple saçıma uygulamak istiyorum. Daha önce duyan veya yaptıran var mı merak ettim nasıl oluyor?

ya bn bunu duydum.. sacım siyahtı.. mavi boyamak istediğimi söleyince adam böle böle yapıcaz diye anlatmıstı.. orealle açmıyosunz yani dedim.. hayır dedi lorealin bi ürünü var onu kullanıcam falan dedi.. yakmıyomus sacı.. ama denemedimm bilemicem.

deneyen varsa aydınlatsın lütfen çok merak ettim benimde tek uçlarında kaldı bir kurtulsam dileyin benden ne dilerseniz

bende çok merak ettim bu ürünü sen aldınmı peki canım tam adı nedir saçı yakmıyor ve turunculaştırmadan açıyorsa harika birşey bu ozaman!!

işte canım bende tam olarak bilmiyorum denicem ama 5 tondan kasıt nedir acaba turuncu mu yapar sarı mı? saçımın alt kısımlarına denettiricem azıcık..

kıslar dün sordum kalmamış elinde en kısa zamanda kobayınız alıp denicek :)) gelişmelerden herkesi haberdar edicem valla böle bişi varsa çıtçıtlara falanda gerek kalmaz. çünkü ben ne zaman saçımı uzatıp sarı yapsam uçları fena yanıyo muhakkak kestirmek zorunda kalıorum bi anlamı kalmıo :KK43:(

bu hafta çarşamba günü gelio ayırttım kendime hiçbiryerde bulunmuo . o gün hemen yapıcam ama karar veremedim komple saçıma uygulasamm mı yoksa uçlarına mı azcık atıp denesem nese yapim hemen foto koyucam bu hafta sonucu hepimiz görücess :))

eger sacinizin rengini actirinca cok yiprandigini dusunuyorsaniz, elma sirkesi buna cok iyi geliyormus.dogal bi sey. denemekte fayda var. banyoda saci durulamadan hemen once saca uygulayip, sonra yikamak yeterli imis.

birazdan deniycem.

canıımm baska yerlerde bıs bulamıcakmıyıs yanı sımdıı :KK43: vede tamammına uygulama tedbırlı olmakta yarar var baktın uclar gayet gusel acılıyor hepsıne yaparsın:KK70: ınsallah ıstedıgın gıbı olur da bızde sebeplenırız:KK70:

canımm bu kuaförler hanı eminönün de zazahan adlı bir yer istanbulda oturuyorsan tabikide alabilirsin :) Tek sorun kuaförler toptan sipariş edip hepsini alıyo dükkana 1 tane ayırmasını söylemen gerekiyo. Merak etme canım eğer beğenirseniz ben tel açıp ayırmasını sölerim istediğiniz zaman uğrar alırsınız okiş :KK66:)

X