Cilt Bakımı Ürünleri Genital renk ac Kremler

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri

catherina

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Aralık 2008
11
0
Arkadaşlar bu kremlerın tum genıtal bolgede yurtdısında yaygınca kullanıldııgını bılıyorum. yalnız burada sanıyorumkı bulmak bıraz zor. genital bolgemde ozellıkle daha hassas olan yerlerde renk farklılıkları var. bıraz daha koyu :eek: bu konuda bilgisi olan varmı? biliyorsanız yurtdısındanda sıparıs etmek ıstıyorum.

Ayyy bırak öyle şeyleri canım yabenneyaptımki
Ne yapıcaksın beyazlatıp ..:bbo:

bencede bayzlayıp ne olacak ki..hem işe yarayacagını sanmıyorum bu tür kremlerin..boşuna parar verme bence..

e görsel arkadaslar :) genıtal bolgenız komple aynı ten rengı oluyor estetikte onemlı değilmi yahu

:roflol::roflol: Arkadaşlar konuyu açan kızımız bekar cvp verip amannnnnnnn sende diyenler evli bakarmısınız olayaaaa evlenince eminim kızımızda amannnnnnnnn sende diycekkk sanki erkeklerinki tek renkmi ay gulmakten kır:roflol::roflol:sositososito:dance::sm_cool:ıldımmm

ya aslında açık konuşmak gerekirse koyu renk olmasına bende bi ara takmıştım kafayı ama artık takmıyorum..:eek:depresyon dönemlerinde kendime takacak bişiler arıyordum bunu da takmaya başlamıştım ama salladım sonra gayet normalll :nazar:

gel gelelim bu tarz kremler kullanmayı düşünmedim.. işe yarayacağını sanmıyorummm çünkü... :1closedeyes:

bende bu tarz kremlerin işe yarayacağını sanmıyorum,
erkekler için önemli olan zaten rengi değil
onun olması yeterli....:))

Vallahi oha oldum yanii :1shok:
Özellikle evli bayanların boşverin demesine..Ne yani kocalarınız doktorlarınıza açmıyormusunuz da bu kadar umursamaz cevaplar veriyorsunuz? :1shok: Çok tuhaf geldi bana.

Vallahi oha oldum yanii :1shok:
Özellikle evli bayanların boşverin demesine..Ne yani kocalarınız doktorlarınıza açmıyormusunuz da bu kadar umursamaz cevaplar veriyorsunuz? :1shok: Çok tuhaf geldi bana.

Doktorlara açılıyor elbette,ama dr.lar artık görmekten bıktığı için,rengine bakmadan sağlıkla ilgileniyorlar.Rengi ile değil...
Üstelik öyle kremleri kullanmak sağlıklı da değil.Öyle dolaşmak ayıp da değil,tuhaf da...:1closedeyes:

Niyeymiş...( :1shok:)

Biz şeyimizle barışığız barışık olmayanlar düşünsün şakkıdı
kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

Arkadaşlar bu kremlerın tum genıtal bolgede yurtdısında yaygınca kullanıldııgını bılıyorum. yalnız burada sanıyorumkı bulmak bıraz zor. genital bolgemde ozellıkle daha hassas olan yerlerde renk farklılıkları var. bıraz daha koyu :eek: bu konuda bilgisi olan varmı? biliyorsanız yurtdısındanda sıparıs etmek ıstıyorum.

vajinadaki o renk koyuluğu normal değilmi?hassas yerlere doğru renk koyulaşır.öyle olması lazım.benimde öyle.herkezin öyledir sanıyorum.o bi rahatsızlık değil.sakın bilmediğin kremler sürme mantar falan kaparsın.....by...

ya aslında açık konuşmak gerekirse koyu renk olmasına bende bi ara takmıştım kafayı ama artık takmıyorum..:eek:depresyon dönemlerinde kendime takacak bişiler arıyordum bunu da takmaya başlamıştım ama salladım sonra gayet normalll :nazar:

gel gelelim bu tarz kremler kullanmayı düşünmedim.. işe yarayacağını sanmıyorummm çünkü... :1closedeyes:

işe yarasa esmer kimse kalmazdı herhalde yüzüne falan kullanan çok olurdu kaydirigubbakcemile3

benimde garibime gitti hatunlar neden böle diyosunuz yafuuu ..illa görünen yerlerimizmi bakımlı ve güzel olucak görünmeyenlerde olsun :):):):):):):):)

arkadaşlar neden bu kadar abarttınız ki :))
bugun estetik cerrahi çoğunlukla zevk nedeniyle kullanıldığı için bu kadar gelişti, genital bölge de kadınlar için göğüsler kadar önemli bir yer yani. oranın daha koyu renk olması çok doğal tabi, herkesin öyle ama bunu istemeyenlerin olması da doğal. ben arkadaşa kızmıyorum ama gerçekten güveneceği bişey kullansın derim. mikrop falan kapmasın diye.

yani çok da acayip bir şey değil bence istediği. sonuçta kendisi rahatsız oluyorsa neden olmasın. erkekler zaten bakmaz öyle şeylere o açıdan düşündüğünü sanmıyorum. ama nisan arkadaşımın dediği gibi herhangi bir şey kullanma derim .sonuçta orası hassas bir bölge mikrop kapması doğal dengesinin bozulması çok kolay. ama fazlada rahatsız olma bu durumdan bir çok bayanın durumu aynı seninkiyle doğal bir şey yani :)