Sevildiğinizi nasıl anlarsınız?

A

Aria

Ziyaretçi
erkek sevdiğinde bunu nasıl belli eder ya da siz nasıl anlarsınız?
eğer bu erkek herkese karsı son derece kibar ve herkes tarafından sevilebilen ortama hemen uyum saglayabilen biriyse? :S kafam cok karısık, seviyo gibi görünüyo ama sonra bakıyorum baskalarına karsı da samimi davranıyo, tmm bana daha farklı davranıyo gibi ama emin olamıyorum ve ona aşık olmaktan korkuyorum

böyle bi konu varmıydı bilmiyorum bulamadım ama pek ilgilenen olmadı nedense:s

devamlı gözleri senin üzerindeyse
yani kadınlar pek yanılmaz bu konularda
hissedersin nebiliyimm bakışlardır bence herşeyi anlatann

:1shok: bakışlar evet kesin onlar anlamamı sağlar...a.s

ama anlamama kıtlık çıkarırsada :uhm:,
deli cesareti var bende,sorarım hiçç çekinmem....:jeyyar:

valla erkekler genel olarak kadınları etkilemek için zaten bakışlarını kullanırlar..bu anlamda ben sevdiğini gösterme yolu olarak görmüyorum..kaydirigubbakcemile2
ilk etapta güvenmek çok zor..rol yapıyor da olabilir..amaçları farkları olabilir..vs..
önmesemesi en önemli gösterge olabilir benim için..ilgisi..verdiği değer..:ecrin_bebek:
ama zamanla zaten daha iyi anlayacaksın..kaydirigubbakcemile5
şu an için özel bir çaba sarfetme,ilişkini serbest bırak..yerimseniben

gerçekten beni seviyor mu acaba sorusunu kendine sormamaya başladığın zaman seni sevdiğini anlamışsındır:asigim:
belki kaçamak bi bakış belki bi söz anlatır zatenŞeniz

Son düzenleme:
canım biri sana ilgi duyuyosa sana başkalarından daha farklı davranır ve değer verdiğini anlarsın.bence senin ilgin olduğu için bazı şeyleri kendine özel yapılıyomuş hissine kapılmak istiyosun.ama başkalarında da aynı davranışı sergileyince üzülüyosun.böyle beklicene sen ilgini ona hissetirmeye çalış.kesin anlıcaktır.sana ilgisi yoksa uzak durur senden değilse herşey istediğin gibi olur.

gözünün ta dingiline bakar ayırmaz illaki bir temas olacak benimkinde kalabalık bir ortamda da olsak elimi tutamazsa mutlaka dizini değdirir dizime ayağını değdirir bişey yapar bana belli eder istemediği bişeyi sırf ben istiyorum diye yapar önce karşı çıkar sonra arar tamam öyle olsun der ayyy anam ben de onu sevirim yaaa. uzakta ya benim ki özledim çok neden açtın yavrum bu konuyu depreştim iyiceee

erkeklerin hepsi düz mantık
anlaması çok kolay bence
seven erkek belli eder..

sahiplenildiğimde ve paylaşılamadığımda..
bakışlarında gözleri ışıldıorsa..

valla bazı erkekler çok flörtöz oluyor, herkese nazar boncuğu dağıtıyor. Bence herkese karşı kibar bile olsa seviyorsa seni diğerlerinden farklı davranır daha bi üstüne düşer.Bi de ne bileyim herkese karşı o kadar ilgili olması da iyi bişi değil, ya senin gibi başkalarıda varsa yanlış anlayan nedir yani bu adamın niyeti, herkesi kendine aşık etmek mi, seviyorsa dayanamaz açılır sana, ama oyunbaz bi adamsa açılmaz öyle ilgin hoşuna gider

valla bazı erkekler çok flörtöz oluyor, herkese nazar boncuğu dağıtıyor. Bence herkese karşı kibar bile olsa seviyorsa seni diğerlerinden farklı davranır daha bi üstüne düşer.Bi de ne bileyim herkese karşı o kadar ilgili olması da iyi bişi değil, ya senin gibi başkalarıda varsa yanlış anlayan nedir yani bu adamın niyeti, herkesi kendine aşık etmek mi, seviyorsa dayanamaz açılır sana, ama oyunbaz bi adamsa açılmaz öyle ilgin hoşuna gider

evet sanırım herkesi kendine aşık etme derdinde...

benimle diğerlerinden fazla ilgileniyodu, gözleri hep üzerimdeydi filan diye bu konuyu acmıstım ama hala bi acılma vs olmadıgı icin onun niyetinin kendi egosunu tatmin oldugunu düşünüyorum artık. beni begeniyo belki ama acılmayacak çünkü şu an benim de onunla ilgilenmem hosuna gidiyo. of bu erkekler nasıl bu kadar umursamaz, ruhsuz olabiliyorlar

çok basit...
sevdiğin kadar sevilirsin demiş can yücel...
ben ordan anlarım...
ne kadar sevdiğimden ne kadar sevildiğimi anlarım...

ben anlarım seviyo mu sevmiyo mu
ama sevgi çok farklı bişeyşey senin sorun hoşlaşıyomu hoşlaşmıyo mu aslında dimi.
seven insan herşeyiyle bell, eder dağları deler ya
benim sana önereceğim ufak bi tüyo mesela onun yanındayken bi arkadaşın sana laf soksun haksız yere mesela çok şişkosun desin örnek. kendini orataya atıp seni savunuyo mu?

ben anlarım seviyo mu sevmiyo mu
ama sevgi çok farklı bişeyşey senin sorun hoşlaşıyomu hoşlaşmıyo mu aslında dimi.
seven insan herşeyiyle bell, eder dağları deler ya
benim sana önereceğim ufak bi tüyo mesela onun yanındayken bi arkadaşın sana laf soksun haksız yere mesela çok şişkosun desin örnek. kendini orataya atıp seni savunuyo mu?

ay bu taktiği cok sevdim, kesin belli eder o zmn:)) tesekkurler

bence de bakışlar ve seni önemsediğini hissettirmesinden anlarsın

ilgi alaka hep senın uzerınde olur.. her fırsatta konuyu ask sevgıye getırıler.. bakıslarda onemlidir... senın ondakı bir ask cumları ondan bir yanlıs anlasılmaya neden olur vee derr evett benı seviorr aşkım karsılıksız diil..
gibi...

bence önemli olan sürekli sewiorum sewiorum demek değil,o sadeece laf salatası bnm gözmde...eğer ben istediğim için masadaki bardağın yerini bile değiştiriosa,yani demek o ki bnm içn fedakarlıklar yapıorsa o sewgidir..dieri sadece lafta kalabilirr

seviyorsa ve gerçekten seni istiyorsa direk belli eder bence!a.serkekler öyle çok üstünde durup düşünmezler:uhm: istiyorum ve alıyorum! alışverişte bile böyleler anacığım!bizim gibi kılı kırk yarmıyolar hiçbirzaman!...fisfisfis

X