Kontakt Lens Lensli Gözlerimizin resimlerini paylaşalım mı?

daha bugün geldi kızlar biraz damarlı ama görenler çok beğendi zemuszemus
bu arada b&l markası gri olmuşmu

ama bişey diyimmi daha önce çok marka denedim bunun kadar rahatını görmedim ne batma var nede başka bir sorun sağolun kızlar sizin önerileriniz işe yaradı opuyorumnanaktan

seneler önce lens kullanmayı denedim ama sadece denemekle kaldım 3. gün yırtıldı çünkü 3 gün boyunca gözüme takmayı deneyebildim hem canım acıdı hemde alerji yaptı 1 gün takabildim ve elimde selpaklarla dolaştım durdum sürekli gözlerim sulandı ve burnum aktı gören ağlıyor sandı hala içimde bir lens sevdası var ama hiç bana göre değil anladım

Ben ergenliğe ilk geçis zamanlarında freshlookun 2 rengini denedim cırtladı bende baya..şimdi freshlook hareli gri kullanıyordum çok doğal ve yakıştığını söylüyorlardı kullanımda hiç bir sıkıntı yaşamadım çok da memnunum ama freshlooku 3 ayda 1 deistirmekden çok sıkıldığım için b&l nin 1 yıllık gri lensini aldım fena deil ama freshlooka göre daha belli..yinede güzel damarlıda olsa..ama ameliyat olduğum için 1 hafta takamıcam..

kendi gözüm

freshlook turkuaz

freshlook hareli mavi

frshlook hareli gri(favorimdi),

yeni aldığım bausch lomb gray

herkez degil herkes olucak bu bırıncısı
ikincisi ise kendinı ıspatlama cabasındaysan eger bosver ugrasma hiç burada bilgi paylasımı yapılıyor...... kımse burada benim gozlerim su lens kullanmama gerek yok sekilde yazmıyor sende ona gore yazarsan daha iyi olur...

anaaa alt üstü bi msj yazdik. kasma kendini bu kadar :)

hehehe lens kullanmama gerek yok gözlerim zaten mavi avatarda göre bildiinis gibi şakkıdı herkezz lens sanio ama:eek:

Benim gözlerimde yeşil ama senin gibi çığrınmıyorum :kahve:
Ne yapalım yani gazoz kapağı falan mı takalım kaydirigubbakcemile3

Son düzenleyen: Moderatör:
çok güzel durmuş..aynısı bendede var ama yni ameliyat olduğum için kullanamıyorum:KK43:

my.php

İŞTE BUNLARDA BENİM GRİ RENKLİ LENSLERİM

beğenmedim,koyu duruorlar...

kızlar kimse bana yardım etmiooo..nolur yardım freshlook un hareli yeşilini mi alim yoksa haresizini mikafamçokkarıştı

X