Kontakt Lens Lensli Gözlerimizin resimlerini paylaşalım mı?

bunlar benım b&l blue topaz lenslerim bu kadar acık renk de gözuktugune bakmayın flash da bu sekılde.normal gun ısıgında cok koyu lacivert .koyu renklı gözlere tavsiye etmem
MdvPN0865329-02.jpg

7rxKtt181329-02.jpg

bu da normal ısıkta cekılmıs halı
I98oN6500225-02.jpg

Bausch & Lomb lensler Türkiye'deki neredeyse tüm optikçilerde var. Ancak sakın çiftine 70 ytl'den fazla vermeyin. 45-70 arası bir fiyata satılıyorlar normalde. Ben bir optikçiye girmiştim bana 100 ytl demişlerdi. :1shok: Teşekkür edip kendilerine ayrılmıştım dükkanlarından.

bu baush lomb lensleri nerden bulabiliriz internette aydınlatıcı bilgiye ulaşamadım da

Kizlar bazilari dogal duruyor ama bazilarinda cok belli.
Bence kendi gözrenginiz eminim daha cok yakisiyordur.
Lensli gözler böyle balik gözleri gibi bakiyor sanki, acikcasi benim hosuma gitmiyor.
Dogal olmak her yerde ayricaliktir, özelliklede bu "özenti" dünyasinda.

Her kadin güzel dogar, kendi güzel gözlerinizi baska renkler altina saklamayin derim:KK66:

tabi tercih yine sizin, kullananlarda güle güle kullansinlar

kızlar bende bugün amazon blue lenslerimi spariş ettim:) inşallah perşembe günü elimde olacak. bende o zaman koyacağım resim..

bal rengii lensi tavsiye ederim kesinlikle en dogal o duruyorrr...gecenn almak için gittim denedimm numarası aklımda deill amaa rahatsız oldumm kullanamam hayatttaaa aklım gözümde yolda yürürüm vala..:)

Bausch & Lomb lensler Türkiye'deki neredeyse tüm optikçilerde var. Ancak sakın çiftine 70 ytl'den fazla vermeyin. 45-70 arası bir fiyata satılıyorlar normalde. Ben bir optikçiye girmiştim bana 100 ytl demişlerdi. :1shok: Teşekkür edip kendilerine ayrılmıştım dükkanlarından.

öhööm öhöömm nasıl yani bu lensler ne kadar ki:)
Ben 120ytlye almıştımdaaasenağlama
Aldığımıda bin pişman oldum ya:KK43:
Sen bende de böyle dursa demişsin ya gün ışığında çok yapay duruyor birde çook canlı bi mavi ben hiç memnun kalmadım onun içinde takmıyorum ilk aldığımda taktım biraz ama şimdi kutusunda uyuyor:KK43:
Oda ışığı ve flash ile bu görüntü çıkıyor:)Yoksa normalde fos :)

hangi marka nem?

cnm vallahi lenste marka olayını anlamıyorum çokk ondan hiç sormadım..sadece bal renginde olan tüm markaları denemiştim..hepsi hemen hemen aynıydı zaten..çok açık bal rengi deil ama denedigim..normall bal rengiydii..

bunlarda benim lensli halim
kusura bakmayin amacim kendimi göstermek diil sadece gözlerimi kesip koymayi bilmiyorum
lensimin rengini ve markasini bilmiyorum malesef o yüzden paylasamicam kosmetikcim tr istanbuldan getirmisdi bayildim ve hemen atladim aldim :roflol:

Eklentiler

• $444.jpg
    $444.jpg
    24,6 KB · Görüntüleme: 385
bunlarda benim lensli halim
kusura bakmayin amacim kendimi göstermek diil sadece gözlerimi kesip koymayi bilmiyorum
lensimin rengini ve markasini bilmiyorum malesef o yüzden paylasamicam kosmetikcim tr istanbuldan getirmisdi bayildim ve hemen atladim aldim :roflol:

canım valla senınkılerde super çok hoş çok yakışmış sana

X