Kontakt Lens Lensli Gözlerimizin resimlerini paylaşalım mı?

saol canim eh isde insan benim gibi kilolu olunca farkli seyler deneyip cekici olmaya calisiyo :)))))))))))

buda benim elegans marka yeşil lensim...delikafadulden şimdi gri almayı düşünüyorum

Eklentiler

• $lensli2.jpg
    $lensli2.jpg
    74,1 KB · Görüntüleme: 381
Geçen sene fiyatları daha fazlaydı. Bazı mağazalar lensin tanesini 31-32'ye satıyorlar. Yani çifti 64'e geliyor. Gittigidiyor'da çiftini 33 ytl'ye satan bir satıcı var. Kendisinden 5 çift Natural Look aldım ve ürünler sahte değil, orjinaldi. Numarasız renklerin tümü stoklarında var ama numaralı olarak sadece popüler olan renkler var. (Blue, Light Green, Grey vs.) Diğerlerini isterseniz yurtdışı sipariş oluyormuş.

Blue'lar gerçekten çok yapay durabiliyor .Bende flaşla bile cart mavi çıkıyorlar. Green Ocean da mavi bir renk ve çok daha doğal duruyor, belki deneyebilirsin.

öhööm öhöömm nasıl yani bu lensler ne kadar ki:)
Ben 120ytlye almıştımdaaasenağlama
Aldığımıda bin pişman oldum ya:KK43:
Sen bende de böyle dursa demişsin ya gün ışığında çok yapay duruyor birde çook canlı bi mavi ben hiç memnun kalmadım onun içinde takmıyorum ilk aldığımda taktım biraz ama şimdi kutusunda uyuyor:KK43:
Oda ışığı ve flash ile bu görüntü çıkıyor:)Yoksa normalde fos :)

Özellikle son resimde süper görünüyorlar. Güle güle kullan.

bunlarda benim lensli halim
kusura bakmayin amacim kendimi göstermek diil sadece gözlerimi kesip koymayi bilmiyorum
lensimin rengini ve markasini bilmiyorum malesef o yüzden paylasamicam kosmetikcim tr istanbuldan getirmisdi bayildim ve hemen atladim aldim :roflol:

:eek:
bu da bosch lomb mavi lenslerim kızlar kaydirigubbakcemile3

ben lens hiç kullanmadım çünki gördüğüm lensler yapay geldiğinden dolayı çok çekici gelmiyor...ama sana çok yakışmış gerçekten kendi gözlerin ne renk?

Son düzenleme:
:eek:

ben lens hiç kullanmadım çünki gördüğüm lensler yapay geldiğinden dolayı çok çekici gelmiyor...ama sana çok yakışmış gerçekten kendi gözlerin ne renk?
maşallah diyorum valla çok beğendim:) koydugun fotoğrafları=)

teşekkürler canım gözlerim kahve mavi takınca yapay duruyor ama gri takıyorum mavi gibi hem de doğal duruyor

bunlarda benim lensli halim
kusura bakmayin amacim kendimi göstermek diil sadece gözlerimi kesip koymayi bilmiyorum
lensimin rengini ve markasini bilmiyorum malesef o yüzden paylasamicam kosmetikcim tr istanbuldan getirmisdi bayildim ve hemen atladim aldim :roflol:
canım3 resimdeki lenslerde aynı lensmi?
üçüncü resimdeki görüntüsüne bayıldım ben..
kendin göz rengin nedir?
ya ama markasını bilmiyorum demişsin napcaz şimdi yaa:KK43:

Lenslerim mavi 55 tl ye almıştım 3 aylık ama ii kullanılırsa 6 ayada çıkabilirmişki ben hala kullanıorm ağustosta almıştım.çok memnunum.fakat markasını unuttum onuda buliim yazıcam:KK70:

adszdw3.jpg

erhds8.jpg

fbvxfvzu2.jpg

gncfgzg9.jpg

44272077aq5.jpg

23984319cg1.jpg

w240.png

freshlook hareli gri uzun zaman kullandım fakat 2 senedir lens kullanmıyorum...
flaşsız resimler

eeeeje9.jpg

96182387mh8.jpg

rainbow giallo kızlar .
rımel ve göz kalemi sürdüğünüzde daha güzel gözüküyorlar...renk ozaman daha canlı oluyor..

Son düzenleme:
edit

bunlarda benim en son aldıgım B&L gri'lerim..sositososito
Daha öncede rainbow kullanmıştım.insanlar lens oldugunu anlayamıyor bile sengözlerimebaksanab

Son düzenleme:
f_benm_dde0bfc.jpg

bunlarda benim en son aldıgım B&L gri'lerim..sositososito
Daha öncede rainbow kullanmıştım.insanlar lens oldugunu anlayamıyor bile sengözlerimebaksanab

çok güzel durmuş. herkes senin daha önceki, o lenslerini soruyordu. overnight,senin o lenslerin, fotoğrafını koymuştun ya,rainbow elite line gri idi değil mi...

evet o rainbow elite line griydi..bu seferde B&L aldım bundanda çok memnunum..a.s
bi süre giremedim sonrada konudan koptugumdan bakmadım geri bidaha valla:eek:

evet o rainbow elite line griydi..bu seferde B&L aldım bundanda çok memnunum..a.s
bi süre giremedim sonrada konudan koptugumdan bakmadım geri bidaha valla:eek:
bende aynısını aldım. sendede çok müthiş durmuş. girmediğin için farketmedin. herkes senin lensini soruyordu... aslında biliyordum ama tam emin olmadığım için budur yazamadım. ama demekki doğru düşünmüşüm...

X