Kontakt Lens Lensli Gözlerimizin resimlerini paylaşalım mı?

benimkide siyaha yakın bi kahve yani etkilemez merak etme.numaralılar hakkında bir bilgim yok :/

tamam canım çok sağol (= NC topazio, rainbow elite line ve optima arasında kalmış durumdayım şimdi =(

ben rainbow u da kullandım oda iyi okyanus mavisini ama optima derim ben sen bilirsin yinede :-)

rainbowun renklerine hastayım fakat orta boşluğu çok fazla :/ benim gözlerim de koyu olduğu için mavinin ortasına kocaman bi siyahlık düşünemiyorum :/

yha kızlar lensler çok hoşuma gidio :) fakat kullanablirmiyim tereddütüm wr sizce nasıl kolay mı kullanı mı ?mirmirmirmir

kullanan biriym. ilk başlarda takma çıkarma olayında zorlanabilirsin cnm. gözlerin hassassa almadan önce doktora git derim ben

arkadaşlar freshlook hareli gri kullanan ve kendi göz rengi kahve olan varmı? ben gittigidiyordan sipariş verdim bugün ama gözde nsl durur bilmiyorum gelsin ben de eklerim ama kullanan varsa cevap versin plsss

benim arkadasım kullandı f.l hareli griden. kendi göz rengi koyu kahve hiç yapay durmadı herkes beğeniodu yani

justhelena canım lenslerin çok güzel koyu gözde mavi olmasına ragmen gerçekten güzel durmus peki güneş vurunca nasıl görünüyor ortadaki kahverengi kısım ve damarları :uhm:

bende alıcamda ortadaki kahvrengi kısım benimde kafamı karıştıryorfisfisfis

Son düzenleme:
bunlarda benim kuzenin hareli yeşiilleri ama markasını bilmiyorum kızlar bide bu flaşlı çekim normalde ben şahit oldum gözüne taktığında böyle durmuyor lensleri oyüzden ben çok beğenmedim

bu lenssiz flaşlı çekim

buda lensli

justhelena canım lenslerin çok güzel koyu gözde mavi olmasına ragmen gerçekten güzel durmus peki güneş vurunca nasıl görünüyor ortadaki kahverengi kısım ve damarları :uhm:

ya güneşte daha açık mavi oluyor ben lens demesem kimse anlamıyor bile damarlarda aşırı belli değil canım

X