Kontakt Lens Lensli Gözlerimizin resimlerini paylaşalım mı?

hevval

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Ocak 2009
81
4
bakalım hangi marka ve renkler çok yakışmış?kaydirigubbakcemile5

Son düzenleyen: Moderatör:
benim bosch lomb grey kaydirigubbakcemile3

Eklentiler

• $aaa.JPG
    $aaa.JPG
    1,9 KB · Görüntüleme: 2.518
hevvalcim lenslerın cok gusel memnunmusun.resım flaslı cekımmı normldede bukadar bellı oluomu rengi

arkadaşlar resimlere marka ve rengini eklerseniz daha yardımcı olursunuz

hevvalcim lenslerın cok gusel memnunmusun.resım flaslı cekımmı normldede bukadar bellı oluomu rengi

çok memnunum bu lenslerimden başka renklerde markalarda çok kullandım canım ama bunu beğeniyorum ve beğeniyorlar hiç bir problemde yaşamıyorum 6 saatin üzerinde kalıyor gözlerimde rengi aynı fotoğraftaki gibi belli oluyor bir resim daha koyuyorumkaydirigubbakcemile3

Eklentiler

• $adsız.JPG
    $adsız.JPG
    2,7 KB · Görüntüleme: 2.324
bu da bosch lomb mavi lenslerim kızlar kaydirigubbakcemile3

Eklentiler

• $re.JPG
    $re.JPG
    2,7 KB · Görüntüleme: 2.304
çok memnunum bu lenslerimden başka renklerde markalarda çok kullandım canım ama bunu beğeniyorum ve beğeniyorlar hiç bir problemde yaşamıyorum 6 saatin üzerinde kalıyor gözlerimde rengi aynı fotoğraftaki gibi belli oluyor bir resim daha koyuyorumkaydirigubbakcemile3

canım bu renk çok hoşuma gitti grey demişsin ama mavi gibi duruyor sanırım...bende almak istiyorum kahverengi gözlerime bu renk gidermi sence fisfisfis
gözlerim bu renk:

1386103.jpg

canım bu renk çok hoşuma gitti grey demişsin ama mavi gibi duruyor sanırım...bende almak istiyorum kahverengi gözlerime bu renk gidermi sence fisfisfis
gözlerim bu renk:

1386103.jpg

b & l gri renk mavi gibi duruyor haklısın öyle gerçekten göz şeklin çok hoşmuş bu arada renk konusunda benim gözlerimde aynı renk senle aynı görünümde olur yani benimkiyle..tavsiye ederimkaydirigubbakcemile5

b & l gri renk mavi gibi duruyor haklısın öyle gerçekten göz şeklin çok hoşmuş bu arada renk konusunda benim gözlerimde aynı renk senle aynı görünümde olur yani benimkiyle..tavsiye ederimkaydirigubbakcemile5

Ay canım çok sağol yaa... a.s.
çünkü direk mavi renk lens alsam çok mavi olur doğal durmaz gibi geliyor ama bu senin dediğin renk çok doğal hemde gözlerimiz aynı renkmiş uyar heralde banada...
Birde sanmıyorum ama lens alırken deneme gibi bi şansımız varmı kafamçokkarıştı

freshlook mavi çok hoşuma gitti bana lacivert gibi durduğunu ve hiç belli olmadığını söylemnişlerdi çok şaşırdım görünce:1shok: birşey sorucam freslook mavi mi safir mavi mi

onlar mavi safir resimlerini bulamadım ya safirimde vardı ama .senağlama safir de böyle daha koyu tam lacivert duruyor.mavisi daha sönük bence rengi koyu pek sevmiyorum ben bu mavileri :eek:

Ay canım çok sağol yaa... a.s.
çünkü direk mavi renk lens alsam çok mavi olur doğal durmaz gibi geliyor ama bu senin dediğin renk çok doğal hemde gözlerimiz aynı renkmiş uyar heralde banada...
Birde sanmıyorum ama lens alırken deneme gibi bi şansımız varmı kafamçokkarıştı

deneyebiliceğin yerler var canım alırken sorarsın sorduğun yerde deneme yoksa başka yere git mutlaka almışken deyerek al di mi kaydirigubbakcemile5

X