Saç Kesim Şekilleri Kıvırcık saçlarınız için neler kullanıyorsunuz?

Saç Kesim Şekilleri (kesim, örgü, topuz), Kuaför Önerileri, Düz Saçlara Özel, Dalgalı Saçlara Özel, Kıvırcık Saçlara Özel

AnnemBirMelek

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
13 Ekim 2008
2.327
0
kıvırcık saçlarınız için neler kullanıyorsunuz kızlar şeklini koruması içinde...
paylaşıp birbirimize yardımcı olsak...

ben pantane in kıvırcık saçlar için olan şekillendiricisini kullanıyorum. saçlarım doğal su dalgası... birde düzleştireni var. her ikisini de kullanıyorum.. daha kıvırcık istersem kıvırcık olanı , daha iri dalga istersem, düzleştireni...
yalnız 2 haftadır bu markanın şekillendiricilerini bulamıyorum. çok üzgünüm. elimdekiler bitmek üzere. onlar benim vazgeçemediklerimdendi.... tekrar bulabilirim umarım...

pentene hiç denemedım canım.heralde uzun zamandan beri kullanıyorsun kı memnunsun.ben elıdor hareketlı bukleler için olan kremı kullanıyorum ama bana yetersiz gelıyor...
ama sabaha kalktığımda saçlarım karışmış birbirine.buklelerim ilk yıkandığı zamankı gibi durmuyor ki...:1no2:

pentene hiç denemedım canım.heralde uzun zamandan beri kullanıyorsun kı memnunsun.ben elıdor hareketlı bukleler için olan kremı kullanıyorum ama bana yetersiz gelıyor...
ama sabaha kalktığımda saçlarım karışmış birbirine.buklelerim ilk yıkandığı zamankı gibi durmuyor ki...:1no2:

canım, bugün sordum. neden yok diye. yenileniyormuş. ambalajı falan. en geç 1 aya kadar çıkacakmış tekrar. çok sevindim. yıllardır, o elim ayağım oldu. kıvırcık saçlı hangi arkadaşıma ,önersem, çok memnun kaldılar. çıkınca bir dene. memnun kalacaksın...

bende jöleden başka hiçbir şeyde buklelerimi düzgün koruyamadım gün boyu hem karıştılar elektriklendiler canım ya aslında jöleden dolayı saçlarımın sürekli sert olmasından hiç memnun değilim ama ne yapmalıyım bilmiyorum.
üniveristede okurken bir arkadaşım saçındaki elektriklenmeyi önlemek için hani bebek yağları var bebeklerin vücuduna masaj yapılan yağlar çok az bir miktarda ondan sürerdi ve saçları hem yumuşak hemde elektriksiz olurdu bukleleri çok güzel ortaya çıkardı ama ben cesaret edip kullanamıyorum açıkcası deneyen varmı kızlar bu yağlardan?

valla benim saçlarım kıvırcık değil ama kıvırcık saçlı bir kızın 15 dakika içerisinde saçına muhteşem bi şekil vermesi kıvırcık saçlı olsydım keşke dedrtmişti bana.
devlt yurdunda kalıyodum geçen sene tüm kızlar saçını koridorda yapıyo falan.
bi tanesi geldi saçlrı ıslak kurttu bi hafiften
sonra saç kremi sürdü tekrar makneyi aldı eline hani saç kurutma makinalarının kocaman uçları oluyo kıvırck saçları şekllndrmek için sanırım onla şekl verdi biraz arkalarına ve sonuç muhteşemdi...sonra bozulmamşısa tabi :KK70::KK70:

bende jöleden başka hiçbir şeyde buklelerimi düzgün koruyamadım gün boyu hem karıştılar elektriklendiler canım ya aslında jöleden dolayı saçlarımın sürekli sert olmasından hiç memnun değilim ama ne yapmalıyım bilmiyorum.
üniveristede okurken bir arkadaşım saçındaki elektriklenmeyi önlemek için hani bebek yağları var bebeklerin vücuduna masaj yapılan yağlar çok az bir miktarda ondan sürerdi ve saçları hem yumuşak hemde elektriksiz olurdu bukleleri çok güzel ortaya çıkardı ama ben cesaret edip kullanamıyorum açıkcası deneyen varmı kızlar bu yağlardan?

canım jöle yerine köpük kullansan jöle kadar sert yapmaz ben köpük kullanıyorum.okypete canım bende bakayım bı bakalım bulursa denıcem hayatım sağol....birazdan alışverişe gidicez koçişle bakayım varsa hemen alıcam canım...
mavi siyah canım sen vigo diyorlar galıba ondan bahsediyosun onlar banyodan çıktıktan sonra şekillendirici veya köpük sürdüğünde hoş duruyo gercekten

kızlar ben de kıvırcık saçlıyım banyodan çıkınca saçlarımı havluyla kurulayıp gliss in kırılma karşıtı ve saçın kolay taranmasını sağlayan bi spreyi var ondan sıkıp bi güzel tarıyorum saçlarım elimde kalmadan sonra da yatıyorum sabah saçlarım bukle bukle oluo şekillendirmek için de pantene in mükemmel buklelerini kullanıyorum ben de epeydir bulamıyordum bugun başka bişi ararken gördüm hemen aldım.

pantene bulamadım bir alışveriş merkezinde en kısa zamanda geze geze bulurum inş.sadece sarı-kahve ve sarı saçşlar için var kremı.neyse inş en kısa zamanda tekrar çıkarırlar sağol canım.

bnmde sacım kıvırcık dax weya jole kullanorum..ama sadece egos o sert yapmıo..kopüğü merak edıorum hıc denemedımbuklelerı bozmuosa super

Ben de pantenenin mükemmel bükleler saç kremini kullanıyorum gerçekten elektriklenmeyi azaltıyo. Jöleden başke herşey kullandım ama en iyisi jöle ellerimi ıslatarak saçım da nemliyken kullanıyorum jöleyi ıslatırsanız az miktarda kullanmış olursunuz dolayısıyla saçlarınız sert olmaz benim saçlarımda jöle yokmuş gibi duruyo arkadaşlarım inanmıo hatta jöle olduğuna. Bi de fingir kullanıyorum saç kurutma makinasının ucuna takılan onu da kesin tavsiye ederim saçlarınızı üstüne koyup biraz bekletin. Jöleyi önce süreceksiniz tabi.kaydirigubbakcemile2

Ben de elidor 7/24 kullanıyorum mükemmel bukleler için olanı çok memnunum panteni hiç kullanmadımCADIARZU Ben üç günde bir fön çektiriyorum saçlarımın eski kıvırcıklığı kalmadı. Ama bazen canım değişiklik yapmak istiyor o zaman elidor 7/24 kullanıyorum:eek: canım elidoru da dene derim

pantene bulamadım bir alışveriş merkezinde en kısa zamanda geze geze bulurum inş.sadece sarı-kahve ve sarı saçşlar için var kremı.neyse inş en kısa zamanda tekrar çıkarırlar sağol canım.

pantene mükemmel bukleler. uzun bir şekli var.. extra düzleştiricisinin de öyle... 7 24. KLASİK yazanı alın ...LİGHT yazanını almayın. onun etkisi pek yok...

Son düzenleyen: Moderatör:
bende dün marketten pantenenin mükemmel bukleler olan 2si biarada şampuanını aldım. Şampuanında etkisi vardır demi kızlar?

benimde saçlarım ne dalgalı ne kıvırcık o yüzden hiç şekil veremiorm:KK43:( 7/24 ler falan işe yaramadı bende...ben sert saçı sevmiyorum oyle jöleli falan ama şu bebe yağı mantıklı geldi ancak yağlandırır saçı yaa

benımde saclarım hep elektriklenıyo ben elıdor 7/24 kullanıyorum ama memnun kalmadım şahsen okypete pantene dedi onu denıcem bakalım ama bi çıkıp bakmaya fırsatım olmadı...
off sinir oluyorum şekilsiz olunca..

bugün bayağı gezdım yok pantene mükemmel bukleler,light vardı almadım.ama ekstra düzleştiricisini aldım.sabah sabah gezmediğim yer kalmadı ya yok yokk

X