adete 5 gün kala hamile kalma şansı varmıdır?

olabilir belki ama geç döllenme olur sanırım

Ben kalmadım ama kalan arkadaslar varsa bilmek isterim. Zaten ben kolay hamile kalamıyorum sanırım :KK43:

cnm benim adetine 5 gün kala hamile kalınmaz diye biliyorum yani geçen ay bende öyle olmuştum ama malesef,bence sen yumurtlama günlerini takip edip öyle bebeiş yap

adte 5 gün kala hamile kalma olsaılığın çok az enson adet olcağın günden 14 gün çıkar o gün yumurtlama günün o gün ve o günden 3 4 gün önce birliktelik olursa hamile kalabilirsin canım

çok az da olsa öyle bi ihtimal var.. adet günü hamile kalan bile duydum...nasip kısmet, Allah yazdıysa herşey olur...

adetler düzenliyse geç döllenme olur mu? geç döllenme dediğimiz şey ne zman olur?mesela adetten bir hafta önce ilişki olduysa ve adet görüldüyse ertesi ayın yumurtlama döneminde döllenmez değil mi?

hiç sanmam olmaz hele düzenli adet görüyosan hiç olmaz allah bilir tabi ama tıbbi olarak pek mümkün değil

arfkadaslar bnde 8 gun gecıktım ama test negatıf cıkıyo yardımcı olun basınıza bole bıse geldımı

cnm meraba hayatım boyunca gecıkmeyen adetım ılk defa 8 gun gecı ama 9.günde hastalandım ben:KK43:

evet oyle bir sey mumkun cunku ben yasadim adetleirm duzenlidir. 28 yada 26 gunde bir olur hic sekmez ama
adete 4 gun kala yumurtlamisim bebek tutmus ama kaybettim o ayri kalbi durdu 7. haftalikti

Evet olur,ben adetime 3 gün kala yumurtlamışım,adetimden 10 gün kadar sonra hamileliğimi öğrendim ama maalesef düşükle sonuçlandı.

X