Tüp Bebek Merkezleri gurur polat ve kavaklıdere tüp bebek hakkında bilgisi olan varsa yardım etsin

W

welike

Ziyaretçi
arkadaşlar kavaklıdere tüp bebek merkezine giden veya duyan varsa yardımedin bide dr gurur polat mış nasıl sizce teşekkürler

:canlarım hiç gurur polatı duyan yok muuuuuuuuu yardımcı olun çoooook kararsızımŞeniz-tatlicadiarzu-kaydirigubbakcemile2:emir_bebek::ecrin_bebek:

Merhaba,
Ben Gurur Polat'la yeni tanıştım.Ön görüşme gibi bir durumumuz oldu.Yaklaşık 2 ay sonra tam olarak hastası olacağım.Eşim ameliyat oldu ve sonuç için en az 3 ay beklememiz gerekiyor.Ona gittiğimde ise 1 ay geçmişti zaten.Ama ilk izlenim olarak gerçekten de insanı rahatlatan çok güler yüzlü bir doktor.Aynı zamanda da ilgili.Kendisiyle yeni açılan MEDICANA INTENATIONAL HOSPITAL 'C da görüşmeye gittik.Sanırım saat 4 e kadar orada oluyor.Ama çok araştırma yapmıştım.Ve bu konuyla ilgili olarak kendisinin ismini de çok duydum.Bundan sonra ona gideceğimi net bir şekilde söyleyebilirim.Daha önceki doktorumdan hiç memnun kalmamıştım.Ama araştırmaya devam ederken Gurur Bey'le tanışmak nasip oldu.Bakalım inşallah güzel sonuçlara ulaşırız.Ben inannıyorum.Hastane olarak da tavsiye edebileceğim bir hastane.Eşim de orada ameliyat olmuştu.Umarım yardımcı olabilmişimdir.

Tuzel canım çok sagol bilgin için bide gurur bey medicana irternational da mı yoksa kavaklıderede mi çalışıyor diye sorcaktım şimdiden teşekkürler işallah allah bebeginle seni kavuştursun

canım bende cumhur bey'e gideceğim. Tam olarak nerede çalışıyor. Eşine acil şifalar dilerim.Geçmiş olsun.Alllah hepimizi sağlıkla bebeklerimize kavuşturur inşallah. Sevgilerimle...:emir_bebek:

ücret hakkında da bilgi verirseniz çok sevinirim.( gurur bey ile ilgili )Tekrar teşekkürler

selam
ben gurur bey' i ablam dolayısıyla tanıyorum ablamın tedavi sürecinde birkaç kez gitmiştim.benim izlenimim çok olumlu zaten yiğenlerimede kavuştum ikiz oldular.bizim gittiğimiz yer kavaklıdere' de büklüm sokak ta biryerdeydi KAVAKLIDERE TÜP BEBEK MERKEZİ adı.bebek konusunda gözü kapalı kendinizi emanet edebileceğiniz bir yer bence.eğer isterseniz ablamdan irtibatlarını sizin için öğrenebilirim.

Rahilecigim çok sagol ablanda bebeklerini saglıkla büyütsün peki fiyatı hakkında bilgin varmı devlet ödemesiz ne kadara mal oluyor tüşekkürler

merhaba arkadaşım ben gurur hocamla yaklaşık 3 ay önce tanıştım gerçekten tek kelime ile mükemmel bir doktor ben açıkcası bu güne kadar gittiğim doktorlarımdan ikna olabılecegım bir sonuç alamamıstım ama hocamla tüm sorularıma sonuç aldım.3 transferim oldu 3 ü de tuttu ama yiyecek ekmekleri yokmuş bır aylıkken düşük yaptım ama tek kelime ile kavaklıdere tüp bebek merkezi ankarada gidilecek tek yer diye düşünüyorum ve kısmet olursa tekrar 3 ay sonra oraya gıdecegız .hemşireleriyle olsun gerçekten kendinizi rahat hissedebileceğiniz tek yer. allah herkese hakkında hayırlısını versın kolay gelsin.arkadaşım...

selut canım öncelikle geçmiş olsun işallah bidaha ki ne saglıkla bebeklerini kucagına alırsın sen ankarada kaldın mı ne yaptın bende şehir dışından oldugum için kalacak yer sorunu oluyor bide fiyatları ne kadar bizi devlet karşılamıyor hayırlısı bakalım işallah en kısa zamanda bebeklerini kucagına alkaydirigubbakcemile5

arkadaşlar bundan 8 sene evvel bende gurur polat beyin hastasıydım. 12 sene infertilite tedavisi görmüştüm.sonra gurur bey ile tanıştım ilk denemede ikiz tuttu.bir kız bir oğlan. gurur bey harika bir insan öncelikle.diğer dr.lardan farklı sevgi dolu ve imanlı bir insan banada çok yardıcıolmuştu anlayışlı merhametli yani adam gibi adam.işinin ehli son derece ciddiye alan insanları maddi manevi sömürmeyen gerçek neyse onu söyleyen.......yani kendinizi ona emanet edebileceğiniz yegane doktordur.kutay biberoğlu için aynı şeyleri söyleyemem.insanlığı kıttır.şuan çok mutluyum çocuklarımla harika günler yaşıyorum allah bütün isteyenlere ikiz nasip etsin gurur beye sonsuz minnettarım şiddetle tavsiye ediyorum .şutarafagitti

merhaba welike fiyat şu andaki kampanyadan dolayı 2700 ytl, durumunuz rapor çıkartmaya uygun sa 815 ytl

merhaba fiyat kampanyadan dolayı 2700 ytl durumunuz rapor çıkartılmaya uygun ise 815 ytl :emir_bebek:

canım ya bize rapor çıkmıyo ben kavaklıdere tüp bebekle gittim görüştüm gerçekten herkeze gözü kapalı tavsiye ederim doktorundan hemşiresine kadar hepsi çok ilgili dr gurur polat bence bir numara işinin piri ama ben konyadayıum 6 yaşında bir oglum var gidip gelmek çok zor olacak diye konyada mı yaptırsak diye düşünüyorum ben konyadaki merkezlerlede görüştüm ama kavaklıdere çok iyi tavsiye ederim

arkadaşlar uzun zaman geçmiş ama bu sürede gurur hocaya giden oldumu gidenlerin son durumu nedir acaba yeni giden varmı fiyat olarak nedir şuan

Ismini duydum özellikle ikiz konusunda çok basarili diye...ama simdi nerde calisiyor başarısı ne durumda bilmiyorum

GURUR POLAT HOCAM GERÇEKTEN TÜP BEBEK KONUSUNDA ÇOK İYİ. KİLOMA VE POLİKİSTİK OVER HASTALIĞIMA RAĞMEN İLK DENEMEMDE HAMİLE KALMAMI SAĞLADI. BENDE DİĞER ARKADAŞLARA YARDIMCI OLMAK ADINA ANKARADA TÜP BEBEK TEDAVİSİ İÇİN DOKTOR ARAYAN ARKADAŞLARA YARDIMCI OLMAK İÇİN ÜYE OLDUM. ALLAH HERKESE NASİP ETSİN.

GURUR POLAT HOCAM GERÇEKTEN TÜP BEBEK KONUSUNDA ÇOK İYİ. KİLOMA VE POLİKİSTİK OVER HASTALIĞIMA RAĞMEN İLK DENEMEMDE HAMİLE KALMAMI SAĞLADI. BENDE DİĞER ARKADAŞLARA YARDIMCI OLMAK ADINA ANKARADA TÜP BEBEK TEDAVİSİ İÇİN DOKTOR ARAYAN ARKADAŞLARA YARDIMCI OLMAK İÇİN ÜYE OLDUM. ALLAH HERKESE NASİP ETSİN.

Bana gurur polat hakkinda bilgi verirmisiniz? simdi nerede calisiyor? kavaklidere diye biryer duydum

Gurur Hoca şu an ankara güven hastanesinde çalışıyor. Hastaneyi arayarak kendisinden randevu alabilirsiniz. Çok ilgili ve guleryuzlu bir doktor. Tavsiye ediyorum.

Meehabalar bende gurur hocada tedavi olmak istiyorum kayseride yasiyorum konaklama nasil oluyor sehir disindan gelenler icin birde ucreti hakkinda bilgisi olan var mi

X