Emzirirken Spor nasıl yapılmalı

çelik198408

Çok mutlu
Kayıtlı Üye
29 Nisan 2008
1.602
213
39
:CüvCüv:20 gün önce normal doğumla oğluşuma kavuştum çook güzel bi duygu Allah dileyen herkese nasip etsin inş

ama tahmin edceceğiniz üzere 20 kilo aldım 12 si gitti doğumla ama 8 i kaldı diyet yapamıyorum sütüm gitmesin diye ama spor yapmak istiyorum :dance:

yorgun süt zararlıymış laktoz geçiyomuş süte bilgisi olan varsa acil yardımsenağlama

selam bende 3,5 ay önce doğum yaptım sezeryanla benim kilolarım biraz fazla kaldı 15 kilo fazlam var.bende yorgun sütün zararlı olduğunu duymuştum,bugün oğlumun doktoruna sordum evden çıkamıyorum koşu bandında yürüsem olurmu sütüme bi zararı olurmu diye o da sütüme bi zararı olmicağını söyledi

walla celikcim ben de bugün başlıyorum spora.
az az yapıcam.
evde eliptik bisiklet var.
bakalım..
cok da zorlamazsam zararı olmaz diye düşünüyorum..

ben sezeryanla doğum yaptım... 40 ım çıkmadan mekik çekmiştim... Ama çok zararlıymış... 40ım çıktıktan 1 hafta sonra da platese başladım... şimdilerde biraz sarkıtıyorum ama düzenli yapılırsa çok faydası var... mesela bir sürü egzersiz var.. kolaylarını seçtim onları yapıyorum... çok yorulmuyorum, kendimi daha iyi hissediyorum... ve faydasını da gördüm... ben tavsiye ederim platesi..tabi 40ınız çıktıktan sonra... sezeryanla 60 gün normalde 40 gün sonra izin var platese ama mekik kesinlikle yasakmış... Allah korumuş beni...

canım allah bagışlasın ben kızım 9 aylık oldugunda diyet yapmıştım arada da evdeyere yatıp bisiklet çevirir gibi hareket yapmıştım
kısa bir sürede manken gibi olmuştum yediklerine dikkat edersen emzirdigin için çok
kolay zayıflarsın inan bana ben yaptım kızım şu an sekiz yaşında

X