Japon styLe

OLACAKLARDANSORUMLUOLMAM

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
30 Ekim 2008
5.968
4
39
kızlar ben bu kızcağızların giyim tarzını çok beğeniyorum paylaşmak istedim

84145050ak5.jpg

w500.png

86818640av4.jpg

w427.png

87190830wu4.jpg

w427.png

87404860ml8.jpg

w500.png

yaa..giyinmesem de ben de çok beğeniyorum bu tarzı ..
ama reklamlardaki kızlar o kadar küçük görünüyorlar ki, bir de bazıları böyle seksi pozlar filan veriyor görüyorum, çok üzülüyorum....gıcık oluyorum bu asyalılara, çocuk istismarı var diye...

evet aybike gerçekten çok güzeller bende böğürtlen ve özloşun beğendiğini çok beğendim hemen kafamda kurdum uzun gömleklerden alsam üstünede böyle birşey bulabilirmiyim diye... :)

tatlım haklısın ama ben çok beğeniyorum çok cici geliyorlar bana

devam ediyorum...

88720950vq6.jpg

bu harika yaaaaaaaaaaaa bende istiyommm.nerden bunlar acaba?

.

kıızlaaaaaar sakın bu kazagı almayın ben güvenilir bi siteden almıştım ama malesef göründüğü gibi degil bi kere tunik degil kalçamı bile kapatmadı o kadar kısa ki ve malı cok basit.yani anlayacagınız bu japon kızlar cok cok kısalar oyuzden yanılmayın derim.bundan öncede kürk almıştım o da japon style.onun da boyu kısacık hele kollarını görseniz cocuk kıyafeti gibi.

kıızlaaaaaar sakın bu kazagı almayın ben güvenilir bi siteden almıştım ama malesef göründüğü gibi degil bi kere tunik degil kalçamı bile kapatmadı o kadar kısa ki ve malı cok basit.yani anlayacagınız bu japon kızlar cok cok kısalar oyuzden yanılmayın derim.bundan öncede kürk almıştım o da japon style.onun da boyu kısacık hele kollarını görseniz cocuk kıyafeti gibi.

hih yanlış anlaşılmasın sipariş amaçlı eklemedim
sadece kombinleri çok hoşuma gidiyor
bu arada uyarın için çok sağol bende pazartesi kürk siparişi verecektimbenneyaptımki

kaydirigubbakcemile3 bende bu güvenilir siteden bu tarz bi gömlek almıştım beyaz acayip uzun geldii sünnet çocugu gibi hissediyorum kendimi boyumda öyle kısa değildir ama kafamçokkarıştı
ama kaliteleri konusunda hemfikirim gömlek bildiğimiz naylondan ya iğrenç bişey başkada bişey almam zaten göründüğü gibi değiller yaniÇok üzgünüm çoook

kesinlikle japonları moda sektörüne bomba gibi girdiler..Çok Çok beğeniyorum.Yakında bi partiye katılıcam bu resimdeki kombinasyonu yapıcam kendi çapımda (beyaz çorapsız sırnaşık şey) bakalım ortaya ne çıkıcak :asigim:
fashiononstreet24727021fm5.jpg

X