Yay Burcu 23 Kasım - 22 Aralık Yay İle Oğlak / Burçlar Arası Uyum

Elif

Onur Üyesi
Pro Üye
12 Temmuz 2006
34.849
29.705
60
YAY ERKEĞİNE GÖRE OĞLAK KADINI

Oğlak kadını asla bulutların üzerinde uçmaz, tersine ayakları yere sağlam basar. İhtiraslı olmasına rağmen, ahlaksızlığa cesareti yoktur. İnsanların ona hayran kalmasından ve kendisine kur yapılmasından hoşlanır, ama ona asla tam anlamıyla sahip olamazsınız.

Ne istediğinizi bilir, ancak onun ne düşündüğünü siz hiç bir zaman bilemezsiniz. Yine de telefon numarasını asla unutmayacağınız bir kadındır. Sabırlı, güçlü ve dirençli biridir. Fırsatları değerlendiren bir kadındır ve tıpkı sizin kadar hırslıdır.

Başarı ona çok şey ifade eder. Yaşamınızın itici gücüdür ve ona ihtiyacınız vardır. Tutumlu ve zevkli biridir. Bunu yuvanızı döşerken size ispat edecektir. Başka bir erkekle flört, Oğlak kadını için sadece zararsız bir eğlencedir.

OĞLAK KADININA GÖRE YAY ERKEĞİ

Yay erkeği neşeli, cazibeli ve manevi yönden zengindir. Size karşılaştığı en ilginç kadın olduğunuz duygusunu verir. Ancak kanmayın, aslında kadınların hepsini ister! Delinip içine girilmesini istediği bir kalbi olan, duyguların adamıdır. Aşık olmak ister, ama bağlanmaktan çekinir, çünkü bağımsızlığına düşkündür. Arkadaş olarak hoşgörülü ve yanına yaklaşılması kolay biridir. Ona güvenebilirsiniz.

Onu gerçekten seviyorsanız, ne olacak? Karar vermesi için daha ne kadar sabredecek ve evlenme teklifini bekleyeceksiniz? Daha sonra eşi olduğunuzda, herhangi bir yerde çingenelik yapmasına, eve vaktinde gelmeyerek yemeğin soğumasına sebep olması ve bunları önemsememesi yüzünden ona sinirlenmenize hayret etmesine alışmalısınız.

Parayla olan ilişkilerinde şanssızdır, yine de gıpta edilmeye layık bir iyimserliği vardır. 'Bir kapı kapanır, bir kapı açılır', onun gelecek için parolasıdır. Yay temel felsefesine sadık kalır: 'Ümit ediyorum'.

Yay erkeği sizi hiçbir zaman ortada bırakmayacak ve güvenilir bir eş olarak koruyacaktır. Aşkta girişimcidir ve zengin buluşları vardır. İlişkiniz ne kadar uzun sürerse, birbirinize karşı duygularınız o kadar yoğun olacaktır.

OĞLAK ERKEĞİNE GÖRE YAY KADINI

Oğlak olarak Yay kadınında ideal eşi bulacaksınız. Son derece olumlu, cazibeli, yardımsever ve size daima iyi tavsiyelerde bulunur. Evlilikte size anneniz gibi bir arkadaş ve aynı zamanda aşık olacaktır. Yay kadınında varolan gerçeklik anlayışı sizde eksiktir; sizi harekete geçirirse çok fazla acı vermeyecektir.

Bir Yay kadını size asla yalan söylemeyecektir. Gerçeklen ortaya koymuyorsa, bu yalnızca can sıkıcı konularla uğraşmak istemediğindendir. Yay kadını severek spor yapar ve kendini dinç tutar. Fiziksel olarak formda kalmak onun için çok önemlidir. Büyük olasılıkla Oğlak erkeğini bir spor merkezine kaydettirmeye çalışacaktır. Çok enerjiktir, ev idaresini, çocukları ve mesleği oyun oynarmışçasına bir araya getirir, yalnız önemli olan tekdüzeliğe düşmemesidir.

Yay kadını, olmayacak iddialarda bulunmaz, buna rağmen harcamalara dikkat etmeniz yararlıdır, çünkü bazen paranın değerim bilmez.

YAY KADININA GÖRE OĞLAK ERKEĞİ

Sakın kanmayın! Oğlağın soğuk ve çekingen tarzının altında tutku, romantizm ve derin duygularla dolu bir erkek var. Sizde aradığı heyecanlı bir macera değildir, kalbinde yalnızca gerçek sevgi vardır. Böylelikle ilişkiniz için inisiyatifi ele almak zorundasınız sempati ve iyi davranışı esirgemediğiniz sürece "yıldızlar"ın olumlu etkisi altında kalacaktır.

Oğlak erkeği akıllı, esnek fikirli ve çok disiplinlidir. Mesleğinde tam anlamıyla faaldir. Kariyer ve başarı, her şeyden önce de şefin verdiği görevler onun için çok önemlidir. Siz eğlenmeyi sever, hayattan zevk alıp yeni insanlar tanımayı isterken, yeni ilişkiler kurmak ona zor gelir. Bu nedenle de en fazla bir iki tane gerçek arkadaşı vardır.

Kötü günündeyse nedenini genelde kendi de bilmez en iyisi onun gözü önünden çekilmektir, çünkü ağzından bal aksa bile, onu uyuşukluğundan kurtaramazsınız. Para konusunda bakış açınız, gerçekten farklıdır. Yaşlılık ve hayat sigortası ona büyük kazanç sağlayacaktır. Buna karşın siz parayı elinizde tutmazsınız, masraflarınıza 'mantıklı' ve 'gerekli' demek yanlış olurdu.

Eğer karşıt gruplardan birbirini çektiğine inanıyorsanız, Oğlak erkeğiyle bir ilişkiye girip, farklı düşünce ve ilgi alanlarınızla mutlu olmaya çalışabilirsiniz. Ancak şunu unutmayın: Cehenneme giden yol iyi niyet taşlarıyla döşelidir.

hmm gerçktende oğlak erkekleri tam bi duvar , odun neyse dha ileri gitmiim
off onlara gğven verne kadaaaarrr ,, :s ama doğuştanda karizmatik oluolar :))
arada kaldık napças

ewet aynen denildiği gibi dışarıdan soğuk ve hatta kendini beğenmiş gibi görünebiliyorlar,benim de 4 senelik erkek arkadaşım oğlak burcu ama; eğer kalbine inmeye başarırsanız; duygularını tamamen kendi içinde yaşadığından dolayı böyle olduğunu anlıyorsunuz; gerçi yay burcu kadını duygularını belli etmeyi sever ; dürüsttür..dolayısıyla oğlak erkeğinin bu hareketi sinir bozabilir bazen=))oğlak erkeği ayrıca işine aşırı önem verir, güzel bir hayat için hep çalışır ve inanılmaz bir sahiplenme duygusu wardır,sadıktır ama çok inatçıdır, kendi bildiğini okur..sizin fikirlerinize çoğu zaman önem vermez; lider ruhludur...

tam bi yay bayanıyım :)
asık olsugum sahsıyette tam bırrrr oglak erkegı :)
gercektende duygularını bellı etmeyı hıc sevmıooo
napıcam ben bılmıorummmm
ısım var benım bu oglak burcuyla yaaa . . .

yay kadınları macera ve hareket severler para nasıl harcarlar onuda bilmezler:))) Ama oğlak bi eşiniz varsa elinde kahvesi oturur ve ancak sizi izlemekle yetinir:)))

Arkadaşlar yay kadını ile oğlak erkeğiii aslaaa olmazzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz
Hayatımın en büyük hatası oldu bir oğlak erkeği ile evlenmek

benim nisanlim oglak burcu.iyi anlasiyoruz.kenardan duvar gibi dursa da perdelerini kaldirdiginda kedi gibidir :)))))))))))) cok romantikdir,sikiliyorum onun bu romantikliyinden.cunku romantik degilim ve oyle seyleri sevmiyorum.seni seviyorum sozunu en az gunde 3 defa soyler ama ben hic sevmem.neyse istee...yazilanlar hepsi dogru...

Benim eşimde oğlak bu oğlak erkekleri bakıldığında duvar gibidirler evet çok ciddi dururlar gerektiğinde konuşurlar ama bazı zamanlar varki neşelerinin tavan olduğu zamanlar aman allahım ne susturabliyosunuz ne durdurabiliyosunuz ne odunluktan ne duvarlıktan eser kalmıyor :KK53: vee evet gerçekten doğuştan karizmatik oluyolar buna katılıyorum :KK42: ​

tam bi yay bayanıyım :)
asık olsugum sahsıyette tam bırrrr oglak erkegı :)
gercektende duygularını bellı etmeyı hıc sevmıooo
napıcam ben bılmıorummmm
ısım var benım bu oglak burcuyla yaaa . . .

son durum nedir bu oğlak burcuyla...bende de var gibi şu an bir oğlak burcu...

bende bir yay burcu kadiniyim ve oglak burcu erkegiyle birlikteyim uzun zamandir
cok zit dussek de cogu zaman beni alttan alan ve cok sabirli caliskan ve zeki bir erkek oglak erkegi
sorumluluk duygusu asiri gelistigi icin tam evlenilcek erkek diyebilirim
eee bizim gibi akli bi karis havada yay kadinlarini aradan cekip cevirecek bi erkek lazim ve her zaman cocuksu tavirlarimiza tahammul edebilcek

bende bir yay burcu kadiniyim ve oglak burcu erkegiyle birlikteyim uzun zamandir
cok zit dussek de cogu zaman beni alttan alan ve cok sabirli caliskan ve zeki bir erkek oglak erkegi
sorumluluk duygusu asiri gelistigi icin tam evlenilcek erkek diyebilirim
eee bizim gibi akli bi karis havada yay kadinlarini aradan cekip cevirecek bi erkek lazim ve her zaman cocuksu tavirlarimiza tahammul edebilcek
kesinlikle, zorlu iki buçuk yılın sonunda birbirimize alışmaya başladık diyebilirim, benim huysuzluklarımı gayet idare etti, o da çok içine kapandı çok zor günler atlattık ama iyiki böyle bir eşle evlenmişim, cebinde akrep olmasa , tüm düşünceleri gelecek olmasa muhteşem olacaklar, biraz kaygısız olsalar bizim gibi :KK68:

Fazlasıyla içine kapanık ve duygusal yay erkeği. oğlak kadını duygularını net göstermeyi severken yay erkeği ilgi budalasıdır. karşısındakinden ilgi bekler

X