Işte Şafak panomuz... Şafak kaç tezkereci güzeller...?

muhammedimingamzesiyim

bittim gözün aydın
Kayıtlı Üye
12 Ağustos 2008
4.150
8
ŞAFAK=324 kızlar yaaa eğer pofyy gelmeseydi nasıl bukadar çabuk geçerdi bu son haftagamyoncuiremsugamyoncuiremsu:nazar:

fotoraf0111.jpg
poffmmm.jpg

Son düzenleme:
benım de şafakım 130 kızlar:) :) çook şükür çooookk..allahıma şükürler hiç aklıma gelmezdı bigün bu sayıları görecegim:) allahıma çok şükürler olsunn nnnn

neden kimse şafağını yazmıyo yaaaa arkadaşlar bu başlığı bizim için açtım burda yazalım hergün ve şafaklarımızın nasıl düştüğünü azaldığını birlikte görelimmm eski sayfalara bakıp aaaaaaaaa şu gün şukadardı bugün bukadar oldu yaaa die seviniriz moral olurrr yazın hadi kaydirigubbakcemile5:nazar:

kızz şafağı sadece asker bekleyenler mi sayıyo ne olursa olsun bak seninde bi şafağın var ve de 28 olmuşşşşşşşşşşşşş:1hug::nazar:

Öyle canim valla askerlik gibi birsey buda.

Tabi tek farki var askerlerimiz görev basindalar, onlar icin daha zor.

Ama ayrilik olunca insan ne olursa olsun gün sayiyor.

Of of sanki günler yaklastikca gecmek bilmiyor

şafak 432 senağlama gerçi biz asbiyeyle karar vermiştik şafak saymicaktık 100 kalana kadar :dilcikar: ama dönüp bakması da güzel olur diye yazayım bende naniknanik

ama bi dk benim böceğim izin kullanmayacak usta birliği zonguldak'a çıktı çünkü :asigim: o yüzden 24gün düşüyoruz şafaktan vee yeni şafağımız 408 :sm_cool:

ohhh maşşlah dökülüyo bizim kızlar buraya walla duygu ne güzel yaa rüya gibi be 21 gün kaldı yaaa ayyhh sanki kendiminmiş gibi seviniyorum yaaa allahım tamamına erdirsin inşallah güzelim yaa

şafak 432 senağlama gerçi biz asbiyeyle karar vermiştik şafak saymicaktık 100 kalana kadar :dilcikar: ama dönüp bakması da güzel olur diye yazayım bende naniknanik

meltemcim düş gelmeyecekse ne güzel dimi bianda 24 gün düşüyo yaa keşke hergün 24 24 düşşe ne iyi olurdu yaaaww pööfff kurduğum hayale bakyaa:eek:ne saçma
eğer ben izinleri düşsem benim şimdi300 felen olacak şafak324 ya ama düşemem çünkü hepsini kullancaz inşşş yapamıyorum onsuz napimm izinlerin kökünü kurutasıya dek kullancazz hehe:dance::teytey::nazar:

X