Ses tellerine ne iyi gelir???

• Konu Sahibi lilygarden
  • Başlangıç Tarihi
L

lilygarden

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi lilygarden
Selamlar..Yaklaşık 5 yıldır uğraştığım bir konu.Konservatuar zamanında oluşan malesef çok snr farkına vardığım ses telleri üzerinde çift taraflı nodüllerim kabusum oldu.Hastalığın ilk devresinde sesim nerdeyse hiç çıkmıyordu ve ben albüm çalışması içindeydim.Doktor ameliyatın riskli olabileceğini söyledi.en iyi yöntem dinlendirmen dedi.İlaç tedavisi ve sıkı bir susma eylemiyle eski oktavımda olmasada daha rahat şarkı söylebiliyorum.Geçenlerde internette bir araştırma yaptım,henüz denemedim.Bilgisi tecrübesi olan varsa paylaşmasını isterim..1.si menengiç kahvesi 2.si havuç yağı 3.sü karabaş otu 4.sü fıtık otu 5.si meyan kökü...Bu bitkiler ve kahvenin ses tellerine iyi geldiği yazılmış.Bilgisi olan varsa paylaşırsa sevinirim.Kaş yapim derken göz çıkarmayayım..Ne de olsa ekmek teknesi:)) sevgilerr

• Konu Sahibi lilygarden
ses tellerine duyduğum kadarı ile ılık su, sbahları bir adet çiğ yumurta içilmesi ve acı pul biber

• Konu Sahibi lilygarden
İçerik nedeniyle konunuz”.Alternatif tıp şifa ”bölümüne taşınmıştır. Bilginize

• Konu Sahibi lilygarden
ben düzenli olarak hergün çiğ sarmısak yiyorum ve sesimde ki düzelmeyi herkes son zamanlarda fark etti.aslında sarmısağı başka amaç la yiyordum hergün ama bana gelen iltifatlardan sonra araştırdığımda sarmısağın sesi güzelleştirdiğini duydum dilerseniz bir araştırın.

• Konu Sahibi lilygarden
yemekteyiz programındaki türk sanat musikisi eğitimi alan Tamer söğlemişti .elma kabuğu ve üzerine biraz karanfil biraz kaynatıp ılıyınca kaşık kaşık içtiğini ve ses tellerine çok iyi geldiğini söğlemişti dene istersen..

X