Ayrı yataklarda, ayrı odalarda yatmak

Ben eşimle hiç aynı yatakta yatmadım. 2 kişi yatamıyorum, uyuyamıyorum dedi evlendikten sonra. Yatak odası çok sıcak oluyor, TV de yok diye ekledi. 6 yıldır salonda karşılıklı çekyatlarda yatıyoruz. Kafama hiç takmadım şimdiye kadar. Annelerine de gitsek annemlere de gitsek mutlaka ayrı çekyatlarda yatarız. Ne yapayım zorla güzellik olmaz. Artık ben de alıştım rahata. Sanırım 2 kişi yatamam bundan sonra.

Yaklaşık 3,5 yıldır evliyiz ama 3 gecemiz bile ayrı yataklarda geçmemiştir.Ne hamileliğimde ne de doğumdan sonra küssek de,kızsak da yatağımızı hiç ayırmadık.Doğumdan sonra kızımla birlikte yatmak istedim bi süre o zamanlarda bile eşim ayakucumuza kıvrılıp yatmıştı.ŞenizCanım benim onsuz nasıl uyunur ki?:1no2:

ay valla burası 40 derece, eşim balkonda yatıyo, bende ohhh koca yatakta miss gibi uyuyorum tek başıma
aynı yatakta olunca sıcaklık 60-70 buluyo valla
sempatiksalakcinnisempatiksalakcinni

yatakları asla ayırmamalı
nitekim;
sekse dayaı evlilikler,aşkadayalı olanlardandaha uzun süreli oluyormuş....
ironik?

bence bu durum çiftin sex illada yatakta olur düşüncesinden kaynaklanıyor, gece beraber yatmazsak sex başlamaz düşüncesinden kaynaklanıtor, hayır efendim başka yerlerdede olur, gece dışındaki saatlerde de olur, başlaması için belirli kriterlerin oluşmasını beklemeye gerek yok yani:hulya:

yani asla ayrı yatmayız, yatmamalız düşüncesi pek yetişkinlikle paralel gitmiyor bence
ama alışkanlık vardır o ayrı, kimi eşi yanında olmadan uyuyamaz, mesela bende 3 yastık olmadan uyuyamam
sempatiksalakcinnisempatiksalakcinni

biz kavga ettiğimizde eşim başka odaya gidip yatar.bende çok kötü olurum.kavga edilse bile ayrı yatılmamalı bence,bu çok ciddi birşey.ben yapmak istemem ama o gidiyor işte.

Biz de de durum aynı kaç kez konuştum ama çözemedim maalesef:KK43:

valla geçen hafta ufak bi tartışmada eşim başka odaya geçti bende yatak odasının kapısını kilitledim yattım uyudum.geceyarısı o geldi ama kapı kilitli olduğu için giremedi
.sabahta niye kapıyı kilitledin dedi..bende orası senin istediğinde girip istediğinde çıkabileceğin bir oda değil dedim ama çok kızdım.ve ertesi günde ben almadım odaya sonra özür diledi affettim

bebişten sonra ayrı yattığımız oldu.:) aldım oğlumu koynumaa babası salonaaa:))

ne olursa olsun ayrı yatmadık sadece ben doğum yaptığımda hastanede kaldım o evde:) kavgamız çok şükür olmadı ama tartışma sonralarında da yatağımızı ayırmadık ne eşim ne ben küs bile yatsak yatakta mutlaka barışıp yattık :)))

X