Ayrı yataklarda, ayrı odalarda yatmak

COpcU

Guru
Kayıtlı Üye
1 Kasım 2007
1.538
8
Eşinizle ayrı yataklarda ya da ayrı odalarda yattığınız oldu mu? Sadece tartıştığınız zamanlarda mı ayrı yatarsınız yoksa canınız istediğinde mi ayrı yatarsınız? Ben tek yattığımda çok korkarım ne olursa olsun yanımda yatmasını isterim ama bazen tartıştığımızda eşimçocuk gibi küsüp oturma odasında yatıyor:eek:klava::çok üzgünüm:

çok zor olur, bende çok üzülürüm. Ayrı yattığımızı hiç hatırlamıyorum, bundan sonrada Rabbim esirger İnşAllah hiç olmaz. Kavga etsek bile o gitmiş olsa bile, kimin haklı olduğu mühim değil ben gider yinede onun yanına yatarım. Yatağın ayrılmaması gerektiğini düşünüyorum.Sabah kalkınca küslüğe kaldığım yerden devam ediyorum ama.

Ayrı yatacak olsaydım zaten evlenmezdim :dilcikar:
Tartışmış olsak bile ayrı yatmayız. Yatak ayırmak araya daha fazla soğukluk girmesine yol açar diye düşünüyorum.

Ayrı yatacak olsaydım zaten evlenmezdim :dilcikar:
Tartışmış olsak bile ayrı yatmayız. Yatak ayırmak araya daha fazla soğukluk girmesine yol açar diye düşünüyorum.

Bence biz tartışsakta yatağa girince herşeyi unuturum unuturuz ama sabah kalkınca yine surat etmek istiyosak ederiz.ama fazla uzun sürmez ama asla asla ayrı yatmayayız :1hug:

Bende evlenince kavga etmis olsak bile ayri yatmak istemem cünkü evlendigimiz kisiyle herseyi paylasmak icin evleniyoruz.
O yüzden ayri yatmak istemem...

Eşimin vefatına kadar 3,5 yıl evli kaldık. Her evlilikte olduğu gibi sorunlarımız,sıkıntılarımız oldu. Çok geceler içten içe ağladım,dertlendim ama asla yatakları ayırmadım. Ayırmayı da doğru bulmuyorum. Selamlar...

Kimi yatar kimi yatmaz...

Kimine ayrı yatmak iyi gelebilir, kimine gelmez...

Bence:1closedeyes:

Kavgadalida olsak ayri yatmayiz, niye güzel ferah yatagimdan vazgeceyimki, banane:1closedeyes:

Sadece bazen kizim bizim yataga gelidigi zaman esim alir yastigni kizimin yatagina gider rahat yatamadigi icin :1rolleyes:

Bizde sere serpe yatariz kizimlaŞeniz

biz de hiç küstüğümüz için ayrı yatmadık
ayrı yatınca olay büyür farklı bir boyuta gelir diye korkarım ben

Eşinizle ayrı yataklarda ya da ayrı odalarda yattığınız oldu mu? Sadece tartıştığınız zamanlarda mı ayrı yatarsınız yoksa canınız istediğinde mi ayrı yatarsınız? Ben tek yattığımda çok korkarım ne olursa olsun yanımda yatmasını isterim ama bazen tartıştığımızda eşimçocuk gibi küsüp oturma odasında yatıyor:eek:klava::çok üzgünüm:

aslında kavgalıda olsa yatak ayırma taraftarı değilim...
o hatayı iki üç defa yapmıştım evliliğimin ilk yılında...
ondan sonra bi daha hiç yapmadım o hatayı...
kavgalı bile olsak yine aynı yataktayız...
ya bide ben hiç kinci değilim,inan kızarım ama sabah oluncada hiç bişey olmamış gibi davranırım,ben haklı olsamda böyleyim....
hele özellikle ailem benim bu huyumu çok sever ...:lepi:

şuan sözlüyüz.. ve kavga edttiğimizde en fazla arkasını dönerde uyur... umarım evlenincede aynı olur.

ben hiç ayrı yatamam küs olsak dahi.uyuyamam.yine küs oluruz ama beraber yatarız.sonra eşim sarılır barışırız..

Oğlum olmadan önce yatmazdım.Ama oğlum olduktan sonra, bana kötü sözleri veya davranışları olduğu zaman daha çok acı vermeye ve canımı yakmaya başladı. Ben de şimdi çok canımı yakarsa gidip oğlumun odasında yatıyorum.

Ona bakarak kendimi teselli ediyorum...

ben genelde yazın sıcakta uyuyamıyor evin içinde nerey atsam diye dolanıyorum bazen salonda felan yatıyoum o kadar

bir gün çok ama çok kırılmıştım eşime git yanımda yatmanı istemiyorum demiştim.:eek:klava:1 hafta felan ayrı yattığımız olmuştu.ama o çok suçluydu.:kızgın:çok kırgındım.:çok üzgünüm:1 hafta sonra barıştık:asigim:.kolay kolay kırılmam küsmem ama kırıldığımdada kolay kolay affetmem.:jeyyar::jeyyar:taa 4 sene öncesinde kaldı....:eek::eek::asigim:

kendi hatali ise asla ayri yatmaz ben de yatagimdan ayrilmam. o hatali ise hemen oturma odasina yata kurar. ben de gider yanina yatarim:)

eşler, birbirlerini yatak ayırarak cezalandırmamalı bence...
tartışabilirsin,konuşmayabilirsin ama...
yatağına yatar,sırtını dönersin olur biter.
ben 14 yıllık evliliğim süresince tartışmaya bağlı olarak ayrı yatmadım hiç...
bazen kızım benimle yatmak istiyor,o zaman babaya kızımın odası gözüküyor...
sevgiler...

Son düzenleme:
belki ayrı yatmak isteyen çiftlerde olabilir
horlaması rahattsız edebilir demi
yada uykumuz hafifse her döndüğünde uyanıyorsak
çocuk olmuşsa çocuk üstünü açıyor ateşleniyorsa
olamazmı yani

ne kadar tartıssakta
asla ayrı yatmayız
ayrı yatmaya hem ben hemde eşim karsıdır
yatağa girince küslük kalmaz bizdeee :asigim:

[ı]ya valla ben ona kızınca tepki olsun diye hep oturma odasında yatacam diye kalkaraım ama o asla buna izin vermez konuşmasakta burda yatacaksın der hatta yatak odasının kapısını kilitler çıkmayayım diye..... Ayrıca kaçsam bile uyurken beni kucağına alıp getirir yatağa sabah kendimi gene onun kollarında bulurum........[/ı]

X