Yardım! İki adet arası kanamam var.......:(

saranda16

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Aralık 2008
289
0
selam Mesaj Linki

--------------------------------------------------------------------------------

selam arkadaşlar ben aranıza yeni katıldım. Bizde 11 aydan beri bebek istiyoruz ama olmadı.Bazen gerçekten çok üzülüyorum,nedenide belli, benimle evlenenlerin çocukları yürüyor kimisi hamiş.Biz 4 yıllık evliyiz fakat 11 aydır deniyoruz.3 sene ben vajinusmustum:KK43:bu 11 aydada olmadı,üstüne bide 2 adet arası hafif kanamalarım oldu ,özelliklede ilişki sonrası,sanırım belli etmesler bile insanlar 4 yıldır evli olduğumuzu bildikleri için sanki 4 yıldır olmuyomuş muamelesi yapıyolar,ben kimseye bişi açıklamak zorunda değilim ama ağlamak istiyorum,yada kaçıp gitmek,hayırlısı olsun diyorum yeterki sağlıklı olsun beklerim diyorum,ama ne zaman gelicek meleğim ,allah hepimizin yardımcısı olsun vede sabır versin.sizleri o kadar iyi anlıyorum ki.... senağlama

canım kanaman hakkında yorum yapacak kadar bu konuda bılgım yok ama bebıs ıcın uzme bu kadar kendını bak bız4 yıl oldu denıyoruz yıne tık yok sen daha 11 aydır denıyorsun ılk 1 sene olmaması normalmıs uzme kendını herseyın bı zamanı vardır

merhaba canım ;hızlı cevabın için öncelikle çok teşekkür ederim.Doğru söylüyosun elimde değil,kanama dediğim akıntıyla karışık kanama,birde seninde başına acaba böyle bişey geldimi?normalde benim adetim bundan önce genelde ilk 4 gün parçalı ve yoğun gelirdi,fakat bu ay hem normal adet kanamamın yarısı kadar geldi vede pıhtı hiç olmadı.ama nerdeyse 10 gün hep hafif kanamam oldu dünde tam bitti derken özellikle ilşkiden sonra hafif akıntıyla karışık geldi.neden böyle oluyo bilemiyorum vücudumun kimyası iyice bozuldu,verdiğin morel için tekrar teşekkür ederim.inş bizede allah hamiş olmayı nasip eder.

canım ben 15 aydır evliyim ve elviliğimin ilk aylarından beri iki adet arası kanama yaşıyorum.özellikle 12-13-14. günler.bunlar yumurtalama günleri.bu yüzden hamile kalamıyorum.yumurtlama kanamasını doktorlar önemsemiyor ama hamileliğe engel... çünkü hiç korunmamamıza rağmen hamile kalamdım.

sen ilişki sonrası kanama yazmışsın. bu enfeksiyon ya da yara belirtisi olabilir....bi adet kanamasının azaldığını yazmışsın.bu da bende var...tedavi görürken yumurta geliştirici ilaç klomen kullandım ve yumurtam çatlamadı 24mm çapında kist oluştu.hala duruyor yerinde 4 ay oldu.

bu kist oluştuğundan beri adetlerim ağrısız çok az kanama oluyor.7 gün sürerken 6 gün sürmeye başladı.

inşallah rahim kalınlaşması falan olmaz... çünkü annemde rahim kalınlaşması olmuştu poliplerden dolayı ve rahmini aldırmak zorunda kaldı.sürekli kanamsı oluyordu...

Rabbim hakkımızda hayırlısı neyse onları versin.:CüvCüv:

allahım hayırlısından hepimizin kucagını doldurur inş. üzülme canım bende hepimiz bekliyoruz hayırlısı olur inş.......

angelcım inş dediğin gibi en kısa zamanda hayırlı bebekler nasip eder allah bize,o da olur inş...bebeklerimizle ilgili sorular sorarız birbirimize:)

elifcim,bende bu iki adet arası kanama ilk defa oldu ve de reglim nerdeyse 10 gün sürdü,vede normalde benim reglim 7 8 gün sürer, adetim benim her ay 15 inde olur ve de 5 6 aydır parçalı gelirdi ilk günler,fakat bu ay 19 unda regli oldum vede normal adet kanamasının yarısı kadar geldi bu ay,vede hiç nerdeyse parça yoq,ama nerdeyse azar azar 10gün sürdü,sonrada iki adet arası dediğimiz zamandada geldi,bazende bu pembelik ilişkiden sonra oldu bazenden durup dururken,ne yapmalıyım,adetimi mi beklemem gerekir acaba yoksa bi doktoramı gitmeliyim,lütfen bu durumda olanlarda varsa bana yazsın,bu arada elifcim yazını okudum,rahim kalınlaşması olsaydı sanırım dr anlardı sen içini ferah tut,seninde daha 15 ay olmuş,normal bence,benimde korkum acaba gebelik varsada bilmediğimiz için olan gebeliğimi kanamalarla falan mı sonlandırıyoruz,bilmiyorum ya allah hepimizin yardımcısı olsun,sana da tekrar geçmiş olsun, allahım isteyen herkese sağlıklı hayırlı bebekler nasip etsin....

kızlar kanama konusunda n baya muzdarip bırıısı oalrk yardımcı olmk istıyorum sizlere
1--- yara olabılr
2-- yumurta catlam konusnda bı sorun olabılr
3-- adet zamnında yumurtalrın tam atılamıyordur oyuzden tam yumurtlam donemınd ekanamn oluyordur
sakın ihmal etme benım tahmınım yara faln vardır canım ilişki sonarsındad kanama oluyrsa bnde 1bucuk yıl cektım o sorunu çunku temmzuda yara yı dondurttumçok suku r anında kesıldı kanamalrım
bide her doktor bielmiyor yarayı benım4. doktorum buldu yarayı
şimdiden gecmiş olsun bbek içinde daha erkn canım zatn öncelıkle kanama sorunun halet daha raht hamile kalacksın emınım

her doktor analmıyor canım ben doktora kanamam var dıyorum aedtım gecıkyor dıyorum 10gun gecıkmiş adetım neden dıyorum bılememkı dıyor bana

öncelikle cevabın için teşekkür ederim bumuyaniciim,şimdi biz korunmuyoruz ,dr şu anda gitmek istemiyorum,ama adetim başlarsa bittikten hemen sonra gitmeyi düşünüyorum,şimdi bişi varsada bi ihtimal kurcalatmak istemiyorum.son ilişkimde kanama olmadı hayret bişi ya yara olduğunda hep kanar dimi,sende bebiş varmı?

evet canım doktordan doktora fark var,bazıları başından sağıveriyor,özellikle ssk daki doktorlar,muayenehanesine gittinmi ağzının içine giriyorlar,sinir şeyler,tabi genellememek lazım,hepsi öyle değil,ama çoğu öyle...

Merhabalar benimde normalde adetim 1 ekimde olmasi gerekiyordu ben 3 ekimde oldum ve kanamam oldukça az geldi adet agrilarim cok fazla olurdu ama sadece kasiklarim agriyor. Test yaptım ama negatif çıktı. 5 gün suruyor adetim bu 5 günde kanamam hic çoğalmadı sizce nedir bu

X