Yardım !! ( kaşlar - burun )

mrv_

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Aralık 2008
52
0
32
mrb.. :içelim:
ben kaşlarmı almıyorum ama fazla yuvarlak sanki nası kavis yaratabilirim ? bi yöntemi avrmı?CADIARZU o yüzden ne denersem deniyim ters etki yapıyo senağlama onunda bi yöntemi varmı :uhm:

resim eski ama biçimim hala aynı :a015:

kjjkkjux3.jpg

w294.png

----------

tipello.net - i am not referring you, i just DO recommend it.

Son düzenleme:
canım bence kaslarını kavis olacak yerleri alttan al dirsek altını yukarı doğru sonra kaslarının son kısmının dış tarafını yani saca yakın bölümündeki kılları al inceltmeden bide kaşlarının burun tarafındakini kes bilmem böle anlatmakla ne kadar anlatabildim ben böle yapıyorum ve öle kavisliki benim yaptığıma sasırıyolar.benim burnum kırık onada koyu renk fondotenle oraya sürüp kırıgı kapıyorum :) inşALLAH anlatmısımdır:eek:

Kaşlarını hiç almadıysan berbat edebilrsin .bence iyi bir kuaförde istediğin şekilde aldırabilirsin.

kaşınıda aldım burnunuda düzelttim. hehe kaydirigubbakcemile3

213rqeq.jpg

kjjkkjux3.jpg

wouuw tebrik ederim cidden düzeltmişsin delikafadulden fondotenlemi yaptın burnun daha ince duruyo

yok ben bu hanımı tanımıyorum..
photoshopla burnunu düzeltip kaşını alıverdim.. bir alakam yok hanımefendiyle. :nazar:

bende kavis çok seviyorum ama kendim beceremiyorum en iyisi kuaföre aldırmak

mrb.. :içelim:
ben kaşlarmı almıyorum ama fazla yuvarlak sanki nası kavis yaratabilirim ? bi yöntemi avrmı?CADIARZU
vede burnum hem kemikli hemde geniş senağlama o yüzden ne denersem deniyim ters etki yapıyo onunda bi yöntemi varmı :uhm:

resim eski ama biçimim hala aynı :a015:

----------

tipello.net - i am not referring you, i just DO recommend it.

canım bence kaşlarını hiç almsaydın tam bir baş belası cunku.bende 17 18 yaşlarındayken ılk aşkımın zoruyla aldırmıştım,devamlı cıkıyo alıyosun bozuluyo.. gercı ben guzel kaş alırım mahallede bana kaşa gelen cok olur kaydirigubbakcemile3

ama keşke aldırmasaymışım,alınmadanda güzeldi cunku.dur gaza geldım bırde foto eklıyım cokacimcoook

Eklentiler

• $100_1193.jpg
    $100_1193.jpg
    10,1 KB · Görüntüleme: 88