Fırın almak istiyorum yardım eder misiniz?

ç i d o

M U C İ Z E M...
Kayıtlı Üye
7 Ağustos 2008
1.969
95
40
slm kızlar fırın alıcam uygun fiyatlı olanlarından yalnız itimatın şu yuvarlak fırınları varya şu annellerimizin kullandığı acaba onumu alsam yoksa kullandığınız tavsiye edebileceğiniz bir fıın varmı. modeli ve fiyatını yazarsanız sevinirm. teşekkürlera.s.a.s.

ben ewlendıgımden beri 10 senedir davul fırın kullanıyorum en dayanıklısı o bence markasıda cok bılındık bır marka olmamasına ragmen cogu markalı fırınlardan katkat guzel pişirıyor tavsıye ederım hemde uzun ömurlü oluyorlar ben cok memnunum a.s.

teşekkür ederim iclalcim bende sordum şu turuncu renkli davul fırınlar üstelik fiyatı da uygun şuan 35ytl fiyatı. en iyisi bunu alayım ben.

Mini fırında alabilirsiniz. Davul fırına nazaran daha uzun süre kullanılabiliyor.
Davul fırın biraz şans işi gibime geliyor. Çeyizimde vardı, yeni olmasına rağmen üstü haşlıyordu mecburen üstü kapatıp önce altı pişiriyordum ama böylede hem zamanım gidiyordu hemde yaptıklarımın lezzeti.
Size tavsiyem mini fırın kullanmanız.kaydirigubbakcemile5

slm kızlar fırın alıcam uygun fiyatlı olanlarından yalnız itimatın şu yuvarlak fırınları varya şu annellerimizin kullandığı acaba onumu alsam yoksa kullandığınız tavsiye edebileceğiniz bir fıın varmı. modeli ve fiyatını yazarsanız sevinirm. teşekkürlera.s.a.s.

,

mrb cnm ben profılo nun ocaklı fırınını aldım.yogurt dahı yapıyo ve ben cok memnunum.fırınım 5 raflı herseyı cok guzel pısırıyo 1.5 yıl once pesın fıyatı 700 ytle almıstık.ben kesınlıkle fırında profılo yu tek gecerım.bılıyosundur pofılo bosch sıemens aynı markalar.ama bosch ıle sıemens ısımden dolayı cok daha pahalı.profılo onlara nazaran daha ucuz kalıte model ve ozellık olarak bosch ve sıemens ıle aynı.o yuzden ekonomık bakımdan profılo yu onerırırım.arcelık beko vestel bunların malı cok kalıtesız cabuk paslanabılcek tıpten o yuzden hıc bakıpta vakıt dahı kaybetme derım....

bendede arkadaşın bahsettiği profilo fırın var .. ama bence en iyisi davul fırın ben kullanmıyorum ama kullanlarda gördüğüm kadarıyla muhteşem hatta yerim olsa bende alırım diğer fırınların bunun yanında lafı bile olmaz bence...

mumkunse en uygun fıyattan olsun. deneyımliler yazarsa sewınırmcokacimcoook

,

mrb cnm ben profılo nun ocaklı fırınını aldım.yogurt dahı yapıyo ve ben cok memnunum.fırınım 5 raflı herseyı cok guzel pısırıyo 1.5 yıl once pesın fıyatı 700 ytle almıstık.ben kesınlıkle fırında profılo yu tek gecerım.bılıyosundur pofılo bosch sıemens aynı markalar.ama bosch ıle sıemens ısımden dolayı cok daha pahalı.profılo onlara nazaran daha ucuz kalıte model ve ozellık olarak bosch ve sıemens ıle aynı.o yuzden ekonomık bakımdan profılo yu onerırırım.arcelık beko vestel bunların malı cok kalıtesız cabuk paslanabılcek tıpten o yuzden hıc bakıpta vakıt dahı kaybetme derım....

sizin fırnınızın modeli nedir bende profilo düşünüyorum da

X