Herman İşçi

Merhaba herkese, ben tüm yazılan iyi yorumlar üzerine Herman Bey'e gittim muayene için, fakat beklediğim ilgili kişiyle kesinlikle karşılaşmadım. ıki kez gittim (feminen'e), ikisinde de o kadar aceleci davrandı ki sorumuz olup olmadığını bile sormadı bize. Çok kötü diyemem kesinlikle, dediğim gibi sadece 2 kez gittim, ama bırakmama yetti. Yazmak istedim çünkü benim gibi çok umutlara kapılarak gidip daha fazla hayal kırıklığı yaşanmasını önlemek istedim.. 9 haftalık hamileyim ve hala doktor bulamadım, araştırmalarım devam ediyor..

revet merhaba, yorumun üzerinden 1 yıl geçmiş ancak bende sana katıldığımı yazmadan edemedim. bende herman işçiye gidiyorum 5 defa gittim sanırım ancak her defasında aynen senin belirttiğin gibi davrandığını gördüm.muayenehanesinden her ayrılışımda doktorumu değiştiricem diyorum. iyi bir doktor bulmakta zor. burada arkadaşlar yazmış çok ilgili diye ancak sadece işini yapan bir doktor. bilgisi var kesinlikle ama ilgisi sıfır. bu arada merak ettim daha sonra ne yaptın hangi doktoru tercih ettin yazarsan sevinirim.

5 yıldır herman beyın hastasıyım ılk dogumumuda o yaptırdı suanda 2.kez hamıleyım yıne onda tedavı oluyorum benım ıcın cok mukemmel bı dr ben ılk gebelıgımde preklamsı gecırdım 26 haftalık dogum yatım kendımde bebegımde olumden donduk herman bey gıbı ılgılı ve aradıgınız her saatte ulasabılcegınızbır doktorunuzun olması cok onemlı hatta oylekı benım o krıtık donemlerımde kendısı arayıp tansıyonumu ogrenıyodu benım gecırdıgım ozamankı durum da once allahın hıkmetı sonrasında da herman beyın olayın cıddıyetını onemsemesıdır aynı durumu yasayan yakınımın dr nuntecrubesızlıgımı umursamazlıgımıdır nedenır bılemıycem onda baya bı hasarlar kaldı. herman bey herkese gonul rahatlıgıyla tavsıye edebılecegım bı jınekolog

herman beyın ılgısızlıgınden yakınanlar ıcın soyluyorum bayanlar drunuzdan nasıl bı ılgı beklıyosunuz oncelıkle onu anlamadım bence onemlı olan bılgısı ve yolunda gıtmeyen durumdakı ılgısı ve yaptıgı dogru takıp ve uygun tedavı seklıdır ılgı de budur bılgıde

merhabalar 28 hazıranda normal dogum ıle oglum dunyaya geldı.hamıle oldugumu ogrendıgım gunden ıtıbaren herman ıscı doktorumdu.İşinin ehli ve hastalarına saygılı bır doktor.normal dogum ıstedıgımızı bılıyordu ve bızım bu ıstegımızı hep gozonunde bulundurdu.Cunku 41 hafta olmustu ne acılmam ne sancım vardı.baska bır doktor olsa hemen sezeryana alalım derdı.ayrıca dr gokce ve dr esengul hanım cok ılgılıler her soruma cevap alabıldım sayelerınde huzurlu ve endısesız bı gebelık donemı gecırdım.
ayrıca bız avrupa floranceda kontrollerımızı olduk ama kalabalık oldugu ıcın herman beyın ozel muayenesıne gelmek ıstedıgımızı soyledık kendısı paragöz bı doktor olsaydı kabul ederdı.ama gerek yok burada kontrollerınızı gene sız bılırsınız dedı.
herkese tavsıye edebılecegım bı doktor:)

Merhaba Herman bey yedi yıl önce kızımı kucağıma almama vesile olan çok iyi bir doktordur.Maillerime geri dönen tek doktordur.Biraz sessiz konuşur pek yüzü gülmez ama :) güven verir her zaman..

Şimdi ikinci bebek için gidiyorum , umarım her şey yolunda gider... kesinlikle doğru doktordur...

Merhabalar,
Ben de Herman Bey'de gebelik dönemini geçirdim ve normal doğum yaptım. Doğum sırasında da muayenelerde olduğu gibi çok destekleyici idi. Pek konuşmadığı için ilgilisiz zannedebilirsiniz ama kesinlikle öyle biri değil. Ben de kadınlar klübündeki yorumlara göre gittim. Daha önceden Amerikan'da Cengiz Alataş'a gidiyordum. Fakat Amerikan fiyatları el yakıyor. Cengiz Bey mi Herman Bey mi derseniz açık ara farkla Herman Bey derim...
Blogumda da detaylar mevcuttur. http://mordakiyesil.blogspot.com.tr/
Sevgiler

Herman bey'in güncel 2014 yılı için doktor doğum ücretini bilen acaba? Bana asistan doktor ücretiyle 3300TL dedi ki, bana daha önceki yıllar için yazılanlardan çok fazla geldi de. Kendisinden memnun olmama rağmen biraz moralimi bozar kişiye göre fiyat veriyorsa doğrusu. Cevaplayalar şimdiden teşekkür ederim.

Merhabalar,
Mayıs 2014 de doğum yaptım. Ben de 3300 TL ödedim. Artı hastaneye ödemeniz gereken bir tutar var.
Hastaneden fiyat bilgisi alırken Herman Bey'in hastası olduğunuzu belirtmeniz iyi olur. Fiyat değişiyor çünkü.

Merhaba,
Herman Bey'e yakın zamanda gitmiş olan var mıdır görüşlerinizi alabilir miyim?

X