Herman İşçi

shiny

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Ağustos 2007
64
2
45
Merhaba;

Doktoru Herman İşçi olan var mı acaba? Memnun musunuz? Sanırım kendisi Avrupa Florence'da?

Merhaba, benim dokturum ve çok memnunum. Evet Avrupa Florance'da kendisi.

Benimde doktorum Herman Bey Avrupa Hastanesinde doktor fakat ayrıca özel bir kliniktede çalışıyor feminen adında ve ben oraya gidiyorum.Çok memnunum konusunda oldukça uzman bilgili bilgi aktarmayı seven ve saygılı bir hekim.Kesinlikle güven veriyor

Merhaba, benim dokturum ve çok memnunum. Evet Avrupa Florance'da kendisi.

slm burcu... dr.umu değiştirmek istiyorum ve gerçekten çok endişeliyim... Herman Bey'in özel muyenehanesi de var mı yoksa sadece hastanede mi görev yapıyor ? muayene ücreti vs hakkında bilgi verirsen çok sevinirim...tşkler...

Slm arkadaŞlar dr herman beyın 15 yıl once hastasıydım son derece guvenılır ,nazık ve ıŞını cok ıyı bılen bır uzman dr eger dr herman beyı dusunursenız kendınızı gozlerınız kapalı hekımlıgıne teslım edebılırsınız o dunyanın en mukemmel hekımı bence ustune tanımıyorum .....

slm arkadaşlar benimde drum herman bey çok naif işinde uzman bi doktor tavırları o kadar kendinden eminki bu doktor beni kurtarır die bi hisle çıkıyorsunuz yanından allah iyileri eksik etmesin

fiyat hakkında bilgi verirmisiniz
hastanenin ssk ile anlaşması varmı

bende dr umu degıstırdım sımdı herman beye gıdıyorum gayet nazık ılgılı bırı ılkkez gıtım bu hafta hastanede de ssk gecıo muayene ve dogum ucretlerı normal ayrıca ben normal dogum yapmak ısteıdm herman bey de dogru yerde oldugumu soledı hemen kesıp bıcme yanlısı deıl anladım kadarıyla ozel hastaneler oyle genelde ben sevdı dr umu ınsallah rahat bır dogum olurr suan 26 haftadayım :)

normal doğum 1400 sezeryan 1600 müş epidural istersen + 600 başka testler falan istenirse onlarıda ödüyormuşsun benim arkadaşım 1 yıl önce epidural sezeryan yaptı 2800 civarı ödedi

merhabalar. benim 9 aylık bir kızım var ve doğumumu herman bey yaptırdı. herman bey mükemmel bir doktor, bilgisi ile size öyle bir güven veriyor ki anlatamam. ben onunla tanıştığım ve ona olan güvenimden dolayı doğum korkum falan kalmamıştı. iyi ki de onunla tanışmışım. hastaneden de çok memnun kaldık. yalnız herma beyin hastası çok. istediğiniz zaman randevu alamıyorsunuz. ama hamilelere öncelik var. kıssaca kesinlikle tavsiye ediyorum.

merhabalar. benim 9 aylık bir kızım var ve doğumumu herman bey yaptırdı. herman bey mükemmel bir doktor, bilgisi ile size öyle bir güven veriyor ki anlatamam. ben onunla tanıştığım ve ona olan güvenimden dolayı doğum korkum falan kalmamıştı. iyi ki de onunla tanışmışım. hastaneden de çok memnun kaldık. yalnız herma beyin hastası çok. istediğiniz zaman randevu alamıyorsunuz. ama hamilelere öncelik var. kıssaca kesinlikle tavsiye ediyorum.

siz normal dogum mu yaptınız acaba? hastanede dogum sırasında neler yasadınız personel nasıldı tavırları falan bende orda dogum yapıcam herman beyle 28.haftam suan cok merak edıyorum odaları nasıl hemsırelerı falan avrupa florans nıghtgale de bilgi verirseniz çok sevinirim baya korkuyorum valla :)

benim ilk randevum bu çarşamba olacak, biraz riskli bir gebelik geçiriyorum açıkçası çok endişeliyim doktor ve hastane konusunda.
çarşamba gidip muayenemi olduktan sonra yorumlarımı yazarım inşallah.
ama şunu söyliyim oldukça yoğun bir doktor sanırım, bir ay önce almam gerekti bu çarşamba için..

kızlar geçen çarşamba ilk randevum vardı herman beyle..
bende bir sağlıkçı olarak söyle söyleyebilirim artık tamam, başka hastane aramıyorumzemuszemus
ilk gittik sarışın bi bayan jinekolog, bilgilerimizi aldı, uzun uzun dinledi notlar aldı problemleri konustuk..
sonra herman bey geldi başka bir odaya geçtik bu sefer kendisi uzunca ilgilendi, muayene etti, ikili test zamanı gelmişti, onu yaptı..
öte yandan kullandıkları ultrason cihazı 4 boyutlu, renkli fotograflarını aldık bebişimizin. herman bey inanılmaz ilgili.
neyse son olarak başka bayan bi jinekologun odasına geçtik; o da beslenmeyle ilgili ve nelere dikkat edeceğimle ilgili uzun uzun anlattı:eek:
inanamadım bu kadar ilgiye..
dahası muayene için ssk'lı olarak 18 lira ödedikzemuszemus
kesinlikle tek geçiyorum bu hastaneyi ve herman beyi..
tek kafama takılan doğum ücretini sordum normal 1200 tl dediler ama doktor ücreti hariç.
herman bey kendisi ne kadar alır bi bilgim yok açıkçası.
bilen varsa yazabilir mi arkadaşlar??

merhaba...bende özel muayenehanesine gitmiştim. çok ilgili ve güleryüzlü bir doktor. tavsiye ederim. Tüp bebeğim tutarsa yine ona gitmeyi düşünüyorum

merhaba...bende özel muayenehanesine gitmiştim. çok ilgili ve güleryüzlü bir doktor. tavsiye ederim. Tüp bebeğim tutarsa yine ona gitmeyi düşünüyorum

merhaba,
Herman beyın özel muayene ücretı ne kadar acaba ?

Merhaba herkese, ben tüm yazılan iyi yorumlar üzerine Herman Bey'e gittim muayene için, fakat beklediğim ilgili kişiyle kesinlikle karşılaşmadım. ıki kez gittim (feminen'e), ikisinde de o kadar aceleci davrandı ki sorumuz olup olmadığını bile sormadı bize. Çok kötü diyemem kesinlikle, dediğim gibi sadece 2 kez gittim, ama bırakmama yetti. Yazmak istedim çünkü benim gibi çok umutlara kapılarak gidip daha fazla hayal kırıklığı yaşanmasını önlemek istedim.. 9 haftalık hamileyim ve hala doktor bulamadım, araştırmalarım devam ediyor..

Merhaba herkese, ben tüm yazılan iyi yorumlar üzerine Herman Bey'e gittim muayene için, fakat beklediğim ilgili kişiyle kesinlikle karşılaşmadım. İki kez gittim (feminen'e), ikisinde de o kadar aceleci davrandı ki sorumuz olup olmadığını bile sormadı bize. Çok kötü diyemem kesinlikle, dediğim gibi sadece 2 kez gittim, ama bırakmama yetti. Yazmak istedim çünkü benim gibi çok umutlara kapılarak gidip daha fazla hayal kırıklığı yaşanmasını önlemek istedim.. 9 haftalık hamileyim ve hala doktor bulamadım, araştırmalarım devam ediyor..

selam bende çok araştırdım herman beyi güzel yorumlar duydumm.. bu ara bende gitmeyi planlıyordum kafam karıştı şimdiiii....

merhaba

herman beyle ben de rutin kontroller icin gittigimde tanistim daha once 3 farkli ve iyi doktorun baska baska teshisler koydugu konuya bir tek o kesin birsey soyledi ustelik konu oldukca basitti,

ben de artik bebek dusunuyorum dun aksam mail attim sormak istedigim bazi seyler vardi oncesinde hemen cevap verdi. adet sonrasi kontrole de gidicem umarim kisa surede hamile kalirim ve sorunsuzca bu doktora giderim... cok zor zaman ve dayanma gucu isteyen konular iyi doktor bulmak arastirmak of ki off

herkese saglik ve sans diliyoru

X