Karında şişlik ?

Miss M

Nirvana
Kayıtlı Üye
13 Kasım 2008
95
199
merhabalar benim beni cok rahatsız eden bir sorunum var.karnım resmen 3-4 aylık hamileymişim gibi şiş 2 haftadır.bu beni acayip derecede rahatsız ediyor.bişeler yedikten sonra sanki karnıma oturmus gibi gibi hissediyorum.dün de kaburgalarımın sag kaburgamın hemen alt kısmında ortaya dogru sancı basladı.dün acile ugradım mideden olabilir dediler.bugun de normal doktora gittim cok kısa bi konusma ardından ....verdi.lutfen karnımdaki bu şişliğe bişey söyleyin.gastritim var 2 yıldır fln ama hiç böyle bi sorunla karsılasmadım.20 yasındayım.

Son düzenleyen: Moderatör:
muhtemelen cok fazla üsütmüsün bence ayagını karnını sıcak tut bendede öyle oluyor üsütügüm zaman karnım siş sanki böbreklerim agrıyor gibi ve eger evde kekik varsa süzme usülü bir kekik cayı yap faydası olacaktır

ama ayaklarımdan kalın yunlu botlarımı hic cıkarmam bi de ben normalde 1,65 boy 50 kiloyum bu şişlik yakında beni öldürcek yemekten sogudum:S

ben yıllardır hamile gibiyim bu yüzden :KK43:((((((((((((

geçmiş olsun canım..karnının şişliği kalın barsaktan veya karaciğerden olabilir.dikkate al.kardeşim de aynı sorunu yaşıyor çünkü...

regl oluyorum ama hala şiş doktorların hepsi mideyle ilgili ilaçlar verdiler ama bende mideden oldugunu dusunmuyorum karaciğerle ilgili olup olmadıgını nasıl anlayabilirim?

size rahatsızlık veren kahve,çay sigara bunları kullanmıyorsanız yediğiniz bir şey vardır dokunan aktarlarda civam percemi otu satılıyor gündeiki su bardağı içmen yeterli bir hafta içinde faydasını gö

X