Saç Rengi ve Saç Boyama bu kahve saçı nasıl elde ederim

ddmerhan

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Ekim 2008
51
0
kahverengi saç istiyorum hani renkleri karıştırarak bu rengi elde edebilirim.lorealden korkuyorm renkler tutmyo hic kolestonda tutuyo katalogtaki gibi cıkıyo ama ondada renk secenegi yok kahveler siyah oluyo zaten acık kahveye ne renk karıstırsam da tutsa

ewet baya koyu bir renkmiş ..çok kolay yakalarsın bu rengi çikolata kahve yazan boyalarla

Lorealin çikolata kahve rengine boyamıştım siyah oldu bende.. Daha önce hiç boyamamıştım ve koyu kahveydi saçım boyayınca simsiyah oldu :S

ben loreal castingin aldım çıkolata kahve katalogta baya açık bi kahveydi ama bilmiyorum nasıl olur yapınca daha denemedim...siz denediniz mi?benm saçlarım kumral -koyukumral arası.... aslında bende bu resimdeki saç renginde n istiyorum da arkadaş al dedi die aldım... çok güzel bi renk resimdeki.

bildiğin çikolata kahve canım her markada bulabilirsin..ben kolestonunkine boyamıştım bi kez tutmuştu hemen...[/B]

ben cikolata kahve boyadım saçım resmen siyah olmustu bi turlu bulamrm sacımda koyu dgl suan

arkadaslar sac rengim koyu kestane ve bu zamana kadar hiç saclarımı boyatmadım güneşte falan sipsiyah gorundugu için boyalı zannedenler bile oluyor ama artık bende bir değişiklik yapmanın zamanı geldi diyorum ve saç rengide tam istediğim gibi..çikolata kahve diyenler olmus benim saç rengimin üzerine yaptırsam tutarmı acaba?

cevaplarınızı bekliyorum

canım ben yenı boyattım sacımı bu renge karamelle kumralı karıştırdılar çıkolata kahvesı gıbı oldu

canım en iyisi iyi bir kuaföre gidip boyatmak.
Kesin olur, eğer istediğin renk olmazsa da tekrar boyamalarını isteyebilirsin.

X