HRS tüp bebek merkezi hakkında..

merhaba
ben de tarık beyle tüp bebek için görüştüm
hatta tüp bebek raporumu ve ilaç raporumu çıkarmama yardımcı oldu
ama iş tüp bebek denemesine gelince bana diğer hastanelerden biraz pahalı geldi
sonuçta gelir düzeyi çok yüksek insanlar değiliz ve 50 lira bile önemli şu zamanda
diğer hastanelerde tüp bebek için paket fiyat var yani tüm tahlil ve kontroller dahil ama burada tahliller fiyata dahil değil
bir de o zaman devlet ile anlaşmaları yoktu ama raporu olanlara indirim yapıyorlardı bu haliyle bile bana pahalı gelmişti bir de yeni bir merkez olduğu için başarı oranları hakkında bilgi yok henüz o yüzden başka bir merkezde denedim şansımı

canım ne kadardı fiyatı.bide diğer merkez derken hangisinde yaptırdın ve şu an hamilemisin.

miss capraz merhaba, ben hrs'de Tarik hocada tup bebek tedavisi goruyorum, ilk micromu oldum, ama sonuc negatif malesef. Benim ilk denememde raporum yoktu, simdi rapor cikaracagiz bakalim, raporlu olarak ne kadara mal olacak. raporsuz biraz tuzlu tabi.. 3 700 falan naturel siklus icin almislardi..

igrenc bir yer ...... ve asiri pahali hic birsey bilmeyen hemsireleri toplamislar oraa... kazikkkkkk bir yer yaptiklari da hic bisey....... yazik paraniza

tarık hocayla birebir gidip konuşmanızı tavsiye ederim sizi dinler ve kafanızdaki tüm soru işaretlerini giderir...

X