Saç Dökülmesi, Yıpranmış, Kırılmış Saçlar kepek sorunu ve kaşıntı

Yıpranmış Kırılmış Saçlar, Saç Dökülmesi ve Çözümleri

bebelac

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
20 Aralık 2008
50
0
33
arkadaşlar saçlarımda bu sene aşırı kepek we kaşıntı yaqlılık we dökülme oldu ne yapmalıyım yardım lütfen

aynı sorun bende de var şu an. doktora gittim. sedolin kepek şampuanı verdi. dökülme biraz azaldı gibi. gerçi priorin haplarını da içiyorum onunla da alakalı olabilir ama kepeğim de azaldı. eczanede alabilirsin bu şampuanı

yarın doktora qitcem inş. ii sonuç alırım bi ara qittim sonuç sıfır olmuştu kısmet olmassa senin kullandın şampuanı sorayım

doktorun werdi şampuan işe yaradı şükürler olsun kontore qidecem inş.

arkadaşlar saçlarımda bu sene aşırı kepek we kaşıntı yaqlılık we dökülme oldu ne yapmalıyım yardım lütfen

sana ilk kullanımda faydasını göreceğin bişiy söyliyim şampuanının içine çam terebentin ve badem yağı koy hem saç dökülmen azalır hem de kepek sorunun ilk kullanımda kalkar ortadan.badem yağı da saçı besliyor ve saçı çabuk uzatıor.ben pantene şampuanımın içne koydum ve faydasını gördüm kesinlikle bi dene derim vereliniortak

arkadaşlar saçlarım artık nasıl kaşınıyordu duramıyordum birde her elimi atışımda köküyle saçlar geliyordu geçen gün zetion şampuan aldım 1 kere yıkadım yalan yok biraz fazla döktü ama kafamın kaşıntısı ve kepeklerde %70 azalma oldu ikinci yıkamada bişey kalmaz buna emin oldum...

Bendede kepek ve kaşıntı sorunu vardı zetion kullandım. Kepek gitti kaşınma yok parlaklaştı ayrca dökülmemde azaldı. Ben bunu tavsiye ederim. Eczanede satılıyo ve fiyatı 4.25 :21:

X