Saç Uzatma Yöntemleri Salar hzl uzatan sa bakm ya...

zemus

Nirvana
Kayıtlı Üye
8 Kasım 2008
3.735
20
Bitkisel Hızlı Saç uzatıcı bakım yağı (50cc), Çevresel faktörler, hava kirliliği, stres, yorgunluk, yetersiz beslenme, kronik hastalıklar, kullanılan bazı ilaçlar, hormonsal nedenler, genetik yatkınlık ve saça uygulanan zararlı kimyasal maddeler günlük etkiler ve boya ile yıpranmış, kırık ve kuru saçların onarılması, kuvvetlenmesi, canlı ve parlak görünüm kazanması için kullanılan harika bir üründür. İçeriğindeki 25 adet bitkisel yağ saçın nem dengesini yeniden düzenler. Bu yağların içindeki E vitamini ile saçın kaybettiği canlılığı yeniden kazanmasını sağlar. Çam terebentin yağı, onarıcı etkisiyle saç uçlarını onarır, köklerini kuvvetlendirir ve saça parlaklık verir. Defne yaprağı yağı, saçı besler ve kepek oluşumunun önüne geçer. Her türlü saç tipi için kullanılabilecek olan ürün tamamen doğal bitki yağlarından oluşmuş olup, hiçbir kimyasal madde içermez. Saçı besler ve daha hızlı uzamasını sağlar.

bu yağı internette gezerken buldum... aranızda kullanan varmı arkadaşlar 25 yağın karışımı ile ilde edilen bir yağ ayrıca sağlık bakanlığından onaylıymışş..

ayyy bnede sen bize söyleyeceksin sandım nerde buluruz diyeekaydirigubbakcemile3
benşm bşr fşkrşm yok tatlımm.

ben avrupada yasadigim icin bulmam cok zor oluyor ya bu yaglari

drugstore larda oluyor aslında bu tip şeyler, ama TR deki gibi küçük şişelerde fln değil tabi, markalı-ambalajlı-patentli fln oluyor. ben dm de görüyorum, özellikle asyalı kadın resimleri oluo üzerlerinde,iş görebilir aslında, denemek lazım.

X