Kanda pıhtılaşma

sayfayı öne çekmek istiyorum..çünkü bu dertten muzdarip arkadaşlarımız için çok faydalı bir sayfa

Ben de 2006 da kanimdaki pihtilasma nedeniylee ilk bebegimi kaybettim ..
Ben tüp bebek tedavisiyle es zamanda heparin (kan civiltici ) ignelerine basliyorum .. Yani yumurta gelistirici ignelerle birlikte ...
Hamilelik olustugu zaman da kan degerlerim sürekli kontrol edilmesi gerekiyor .
ilacin dozaji kimi zaman azaltilip kimi zaman yükseltildigi icin ...
Doktorumun söyledigine göre de 9 ay boyunca bu igneyi kullanmak zorundayim ...

Allah yardimcimiz olsunn ... O kadar zorluklarla hamile kaldiktan sonra onu kaybetmek cok zorr ...
Hepinize gecmis olsun ..a.s. insallah bir dahakine bebeklerimizi saglikla kucaklayacagizz ...:asigim:

Bu arada okuyan herkese tavsiyem tedaviye baslamadan önce bütün tetkiklerini yaptirsinlar..

merhaba arkadaşlar,kanda pıhtılaşma sorunu olup olmadığını öğrenmek için hangi testleri yaptımamız gerekiyor???yaptıranlar bilgi verirse sevinirim,,,teşk

Canım kanda pıhtılasma varmı dıye sanırım protombın zamanına bakıyorlar.Yanı INR olması lazım.Hayırlısı olsun canım.

canım mrb bende 12 gün önce drumun istediği bütün immünolojik tetkikleri yaptırdım 29 tane tahlilim vardı sonuçları bugün belli oldu.bende de kan pıhtılaşmasında problem varmış ama ilaçla halledebiliriz demiş dr.um.3.tüp bebek denemem olacak ben bu tahlilleri istanbulda özel bi labaratuvara sordum bana 4500tl fiyat cıkarttılar.aynı testleri maya tüp bebek merkezinde yaptırdım 1670tl.

Son düzenleme:
Arkadaşlar ben 2 tane bebeğimi kaybettim daha yeni olduğu için tetkikler yapılmadı ama ihtimal olarak kanda pıhtılaşma olabilir dediler. bu tetkikleri ssk karşılıyormu bilgisi olan varmı ...

kızlar kan pıhtılaşması için artık iğneler var korkmayın
bendede kan pıhtılaşması problemi vardı şimdi 3 günde 1 clexan 4000lik iğne
kullanıyorum
suanda 26 haftalık ikizlerime hamileyim
rabbim en kısa zamanda sizlerede nasip etsin

X