Kanda pıhtılaşma

moneta

sincerity&honesty
Kayıtlı Üye
4 Kasım 2008
1.330
1
merhaba arkadaşlar,kanda pıhtılaşma sorunu olup olmadığını öğrenmek için hangi testleri yaptımamız gerekiyor???yaptıranlar bilgi verirse sevinirim,,,teşk

canım bende yaptırdım ama aklımda bi kaçtanesi kaldı yazayım onlarıda sana protein s protein c lupus antikoagulan d daha bikaç tane vardı ama hatırlayamıyorum benim sonuçlar haftaya belli olcak sen yaptırmayımı düşünüyorsun

mERHABA CANIM, BENDE KANDA PIHTILAŞMA VAR. 6.TÜP BEBEK YAPIYORUM.

merhaba selcen,,,,,benim 2 tüp bebek denemem olucak bu ay ankaradan istanbula gelcem,burda özel bir labrtvra testlerimi yaptırayım dr karşısına donanımlı çıkayım dedim,,ilkinden sonra dr böyle bir şüpheden bahsetmişti,ama hangi testleri yaptıracağımı bilmiyorum,,,,ve açıkçasıda direk geldiğim merkeze kurbanlık koyun gibi de girmeyi düşünmüyorum,,,ben burdaki tüm arkadaşlarıma tavsiye ederim'' kendilerini merkeze gitmeden önce başka yerde incelettirsinler,bu işte herşey ticari olmuş çünkü,,,,canım bunun için sordum,,,,,istanbula gittiğimde vakit kaybetmekte istemiyorum,muayeneden hemen sonra ankaraya geri dönmem gerekiyor,,,,,,,ilgili davrandığın için çok teşk,,,sevgiler

merhaba selcen,,,,,benim 2 tüp bebek denemem olucak bu ay ankaradan istanbula gelcem,burda özel bir labrtvra testlerimi yaptırayım dr karşısına donanımlı çıkayım dedim,,ilkinden sonra dr böyle bir şüpheden bahsetmişti,ama hangi testleri yaptıracağımı bilmiyorum,,,,ve açıkçasıda direk geldiğim merkeze kurbanlık koyun gibi de girmeyi düşünmüyorum,,,ben burdaki tüm arkadaşlarıma tavsiye ederim'' kendilerini merkeze gitmeden önce başka yerde incelettirsinler,bu işte herşey ticari olmuş çünkü,,,,canım bunun için sordum,,,,,istanbula gittiğimde vakit kaybetmekte istemiyorum,muayeneden hemen sonra ankaraya geri dönmem gerekiyor,,,,,,,ilgili davrandığın için çok teşk,,,sevgiler
cANIM BİZE PGT YAPILACAK. PGT'DEN SAĞLAM EMBRİYO KALIRSA TRANSFER EDİKECEK. DUALARIM SENİNLE

mrb bende yeni yaptırdım genetik test bana yapılanların adını yazim belki bi faydam olur :KK43:

1- MTHFR (C677T ve A1298C9)
2-Faktör V (Leiden) (g1691A =R506Q) polimorfizmi
3-Faktör II (protrombin) (G20210A) polimorfizmi
4-Homosistein
5-Anti-kardiyolipin IgM antikoru (Aca IgM)
6-Anti-kardiyolipin IgG antikoru (Aca IgG)

sonuç: kan pıhtılaşma bulgularına raslanılmış doktorum öyle dedi gebelik elde edilirse kanı sulandıran iğne verilecekmiş..

fiyatı ise ben özelde yaptırdım 850 TL. :KK43:

merhaba arkadaşlar,kanda pıhtılaşma sorunu olup olmadığını öğrenmek için hangi testleri yaptımamız gerekiyor???yaptıranlar bilgi verirse sevinirim,,,teşk

canım benim hem eşimde hemde bende kan pıhtılaşması çıktı biz hacettepe hastanesinde yaptırdık hiç para vermedik büyük hastanelerde de yaptırabilirsiniz özeller baya para istiyorlar. bizde günlük ecoprim kullanıyoruz gebelik oluncada kan sulandırıcı iğne vurulcak

mrb bende yeni yaptırdım genetik test bana yapılanların adını yazim belki bi faydam olur :KK43:

1- mthfr (c677t ve a1298c9)
2-faktör v (leiden) (g1691a =r506q) polimorfizmi
3-faktör ıı (protrombin) (g20210a) polimorfizmi
4-homosistein
5-anti-kardiyolipin ıgm antikoru (aca ıgm)
6-anti-kardiyolipin ıgg antikoru (aca ıgg)

sonuç: Kan pıhtılaşma bulgularına raslanılmış doktorum öyle dedi gebelik elde edilirse kanı sulandıran iğne verilecekmiş..

Fiyatı ise ben özelde yaptırdım 850 tl. :KK43:
mthfr c677t homozigot var. Eşimdede mthfr c677t heterezigot var. Doktor tüp bebek tuttuğu zaman iğneye yapacağız dedi. 6. Denemem

mthfr c677t homozigot var. Eşimdede mthfr c677t heterezigot var. Doktor tüp bebek tuttuğu zaman iğneye yapacağız dedi. 6. Denemem

benimde 2.olacak kısmetse bana da doktor aynı şeyi söyledi iğne yapılacakmış :KK43: hayırlısı artık Allah sağlık versin :KK43:

canım bende yaptırdım ama aklımda bi kaçtanesi kaldı yazayım onlarıda sana protein s protein c lupus antikoagulan d daha bikaç tane vardı ama hatırlayamıyorum benim sonuçlar haftaya belli olcak sen yaptırmayımı düşünüyorsun

sinem sanada teşekkür ederim tam ayrıntılı yazarsan beni çok sevşndirirsin,,,sevgilera.s.

1- MTHFR (C677T ve A1298C9)
2-Faktör V (Leiden) (g1691A =R506Q) polimorfizmi
3-Faktör II (protrombin) (G20210A) polimorfizmi
4-Homosistein
5-Anti-kardiyolipin IgM antikoru (Aca IgM)
6-Anti-kardiyolipin IgG antikoru (Aca IgG)

sonuç: kan pıhtılaşma bulgularına raslanılmış doktorum öyle dedi gebelik elde edilirse kanı sulandıran iğne verilecekmiş..

fiyatı ise ben özelde yaptırdım 850 TL. :KK43:
canım bunlar eksiksiz değilmi ?....benim daha böyle bir problemim varmı yokmu bilmiyorum ama bunu öğrenmem için kan testi yaptırmam gerekli,yukarıdakilerle öğrenebilirim yani değilmi??????sevgiler canım

canım benim hem eşimde hemde bende kan pıhtılaşması çıktı biz hacettepe hastanesinde yaptırdık hiç para vermedik büyük hastanelerde de yaptırabilirsiniz özeller baya para istiyorlar. bizde günlük ecoprim kullanıyoruz gebelik oluncada kan sulandırıcı iğne vurulcak
merhaba canım allah yardımcınız olsun(hepimizin),,,,,ben şimdilik coraspin kullanıyorum,,,bakalım test te ne çıkıcak hayırlısıyla inş:Saruboceq:tüm kalbimle tez zamanda :CüvCüv::CüvCüv:,,,,,,,,sevgiler

evet canım yaptırıcam tüp merk gitmeden yaptırıp öğrencem,,,,çünkü bazı yerler hiç önemsemeden direk tüp bbk tedavisine alıyor sonuç malum,,,,,,,,,kaçış yok,,,ben e,,,mi sağlam kazığa bağlayımdayerimseniben

bencede moneta merkeze gitmeden kendine bi baktır laboratuara gidince söylersin analrlar zaten yalnız doktordan istek formu isteyebilirler test için ihmal etme :KK43: sonra bizim gibi dizlerini döversin herşeyin hayırlısı :KK43:

hepinize teşekkür ediyorum,çok yardımcı oldunuz,allah en kısa zamnda hepimizin yüzünü güldürsün:Saruboceq:

mERHABA CANIM, BENDE KANDA PIHTILAŞMA VAR. 6.TÜP BEBEK YAPIYORUM.
merhaba ben yeni öğrendim doktorum kanımda pıhtılaşma olduğunu söyledi anti kardiyolipin diye bir tahlil istedi ordan öğrendik ve iğne verdi kullandım sana sormak istediğim senin bebeğin kan pıhtılaşmasından dolayımı olmuyor yada nedenini öğrenebilirmiyim umarım bebeklerimize en yakın zamanda kavuşuruz

merhaba ben yeni öğrendim doktorum kanımda pıhtılaşma olduğunu söyledi anti kardiyolipin diye bir tahlil istedi ordan öğrendik ve iğne verdi kullandım sana sormak istediğim senin bebeğin kan pıhtılaşmasından dolayımı olmuyor yada nedenini öğrenebilirmiyim umarım bebeklerimize en yakın zamanda kavuşuruz
Canım benim eşimin sperm sayısı az bizde yeni öğrendik 2 düşükten sonra şimdi iğne oluyorum tüp bebek için

merhaba arkadaşlar...
bende 4 kez micro denedim 2 tanesi düşükle sonuçlanınca nihayet bizi yönlendiren bir doktor bulabildik ve kan pıhtılaşması tespit edildi..ama son denemede kan sulandırıcı iğne vurunmama rağmen yinede tutmadı..maddi durumumu toparlayabilirsem 5.denemeyi yapacağız ama bu kez alman hastanesine gideceğim...son umudum orası artık.bence birbirimizden kopmadan tedavi sürecimizi paylaşalım ki hamile kalınca birbirimize moral olsun...

kanda pıhtılaşma sorunu olduğunda ,,, embriyo (bebeğe)giden damarlarda tıkanıklık olduğu için gelişemiyor ,dolayısıyla hamilelik devam edemiyor,,üzülmeyin kızlar tedavilerinize devam edin,ben uzun sürelerdir coraspin kullanıyorum (damar sağlığı için)bu işede isabet oldu,,sevgiler

X