Çocuk Hastalıkları bebeklerde gaz sancısı

Bebek Hastalıkları, diş çıkarma, bebeklerde kusma, bebeklerde ishal, bebeklerde uyku düzensizliği
merhaba arkadaşim ve geçmiş olsun.kızım 2 aylık ve çok gaz sorunu yaşıyoruz.bugun doktora gittik çunku çok kotu oldu birkaç gundur,kusma var hemde çok,sancı ve hepsi gaz yuzunden.bize lavman verdi doktor ki benim aklıma hiç gelmemişti,kullandım ve hemen rahatladı.gaz sıkışması gibi birsey oldu herhalde.ve gaz giderici çok kullandım.piasadaki butun bitkisel ilaçları denedim.ilkten fayda gordum ama sonra tekrar başladık.ve bugun iyi bir doktor buldum ve bana yapma gaz giderici onerdi.her yerde yapılmıyor ama buldum.belki sizin orda da vardır bi sor eczanelere .bir defa verdim daha ve kızım şu anda melek gibi uyuyor.ama sana anlatmak istedim asıl sey mutlaka bir doktorla danış.gaz deyip geçme,bakarmısın bize lavman verdi ve çok iyi geldi.ama sen verme doktora gostermeden.seninki daha kuçuk.sevgiller.:ecrin_bebek:
Merhabalar..35 gunluk oglum gazdan hix uyumuyor..lutfen tarifinizi bana da yazin lutfen!

15 günlük bebeğim var gaz sancısı gidermek için ne yapabilirirm yardım edin
Canım karnını ayaklarini sıcak tut öncelikle sonra bacaklarını karnına doğdu masaj yaparmış gibi yap bebe yağıyla karnına masaj yap acı elma yağı da olabilir rezene cayi iç bebeğine ver biogaia die bi damla var 40 tl onu al probiyotik zararı yok geçmiyorsa otur ağla yapacak bide yok ben öyle yapıyorum 45 günlük bebisim

Merhaba ben humananın iyi geceler bitki çayına çok az bi kimyonu suyla bir taşım kaynatıp karıştırıp kendim içtim iki günde bebekte rahatlık oldu kesinlikle tavsiye ederim. Humanada bebeğinize doğrudan içirin diyo ama ben kendim içtim

X