çikolata kisti, miyom, rahim ağzında yara

• Konu Sahibi hulya_ayan
  • Başlangıç Tarihi
H

hulya_ayan

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi hulya_ayan
selam arkadaşlar:
benim iki tarafta kistim var çikolata kisti ameliyat olmam gerekiyor. ayrıca miyomlarım ve rahim ağzında yaram var gebe kalamıyorum 2 yıllık evliyim yaşım 29
bir an önce gebe kalmalıyım ameliyat olmam gerekiyor ama riski var
bu yüzden iyi güvenilir işini bilen bir doktor istiyorum çok önemli bir konu çünkü anne olmak istiyorum ama doktor bilmiyorum eskişehirde oturuyorum ailemde istanbulda
istanbul ve eskişehirde iyi bir doktor bilen varsa bana yazsın lütfen
birde bu ameliyattan olan varmı aranızda eğer varsa bana yazsın detaylı bir şekilde
şimdiden teşekkürler: ::teselli:

• Konu Sahibi hulya_ayan
mrb hulya ayan benimde çikolata kistim vardı iki taraflı bende 2 hafta önce ameliyat oldum laporoskopiyle bende yapışıklık falanda yaptı çoğu yerde o yüzden zor geçti ameliyatım ve sonrası hatta normalde 3 kesikle yapıyolar bende 4 kesik yaptılar ama şimdi daha iyiyim bugün adet oldum eskisine göre ağrım daha az oluyo benimde 1,5 yıldır bebeğim olmuyodu bu sebeple oldum ameliyat bakalım inşallah herkes gibi bizde anne olablriz.istanbul ve eskişehirde doktro bilgim yok ama bu başlıkla konu açarsan belki diğer arkadaşar size yardımcı olur

• Konu Sahibi hulya_ayan
merhaba hulya gecmis olsun bende de cikolata kisti vardı ve 16 ocakta ameliyat oldum 1 hafta icinde karra vererek 6 cm buyuklugundeydı benim laporoskopi ameliyatı oldum 2 gece yattım hastanede 1 hafta sonra da normal yasama dondum ameliyatla ilgili hic bir sıkıntım olmadı benim doktorum acıbadem hastanesinde doc. dr. tolga ergin cok iyi ve ilgili guven veren bir doktor tavsiye ederim

• Konu Sahibi hulya_ayan
selam arkadaşlar:
benim iki tarafta kistim var çikolata kisti ameliyat olmam gerekiyor. ayrıca miyomlarım ve rahim ağzında yaram var gebe kalamıyorum 2 yıllık evliyim yaşım 29
bir an önce gebe kalmalıyım ameliyat olmam gerekiyor ama riski var
bu yüzden iyi güvenilir işini bilen bir doktor istiyorum çok önemli bir konu çünkü anne olmak istiyorum ama doktor bilmiyorum eskişehirde oturuyorum ailemde istanbulda
istanbul ve eskişehirde iyi bir doktor bilen varsa bana yazsın lütfen
birde bu ameliyattan olan varmı aranızda eğer varsa bana yazsın detaylı bir şekilde
şimdiden teşekkürler: ::teselli:

merhaba hulya..istanbulda dr ısmı sorarsan kendı drumu onerebılırım..superdır..mutevazı , isine tedavısıne senden once ınanıyor..cok rahatım ben..
butun drlar tuplerım kapalı ıken amelıyat onerırken, o rahım fılmı ole tuplerımı actı..
kesınlıkle öneriyorum..

• Konu Sahibi hulya_ayan
ayrıca bende 29 yasındayım..agustosta tuplerım acıldı
sımdı rahım agzında yara var..tedavıye basladık bu ay..ılac kullanıyorum gecmezse donduracak..

• Konu Sahibi hulya_ayan
merhaba hülya ayan.ben de 1,5 yıl önce muayeneye gittiğimde çikolata kistim olduğu çıktı.doğum kontrol hapı ve ek olarak bitkisel tohumlarla geçirdim.istanbula gelirsen sana doktorumun telfonunu ve adresini verebilirim.kafana takma bu arada stres de arttırıyor gibi geliyor bana.

X