Çocuk Hastalıkları Bebeğinde İnek Sütü Alerjisi Olanlar Gelin Paylaşalım

Bebek Hastalıkları, diş çıkarma, bebeklerde kusma, bebeklerde ishal, bebeklerde uyku düzensizliği
Ha bu arada cay da maalesef alerjenler arasindaymis bugun komsum bana kafayi yemissin boyle sey mi olur o alerjik bj alerjik diyo.. esimde aksama kadar alerjiklere bakmaktan bikmadinmi yeter oku oku kendini etki altinda birakiyosun diye dertleniyor

Ha bu arada cay da maalesef alerjenler arasindaymis bugun komsum bana kafayi yemissin boyle sey mi olur o alerjik bj alerjik diyo.. esimde aksama kadar alerjiklere bakmaktan bikmadinmi yeter oku oku kendini etki altinda birakiyosun diye dertleniyor
Biliyorum çayı da o yüzden yazdım :KK43:
İçerisinde vanilya katılıyormuş:/
İki bardak içtim, ama ben kesinlikle damlaya odaklandım.
Çünkü uzun süredir böyle ağlama krizi yaşamadık. Neredeyse ben alerjiden şüphelendiğimden beri bu kadar içten canı acır gibi ağlamamıştı:KK43:
Kuzu etini daha önce denemiştim. Hatta daha uoğun şekilde yemiştim ilk zamanlarda. Dün de yedim hemde:/

gunaydin arkadaşlar, inek sütü alerjisinde kalsiyum ihtiyacı için tablet kullaniyor musunuz ya da ne kullaniyorsunuz

Bu sabah az bisey yereyag ve cokelek yedim bakalim tepkisi ne olcak tepkisi 12 saat sonra ortaya cikiyormus bakalim sonuc ne insaallah tepki vermez

Bu sabah az bisey yereyag ve cokelek yedim bakalim tepkisi ne olcak tepkisi 12 saat sonra ortaya cikiyormus bakalim sonuc ne insaallah tepki vermez
hadi hayırlısı bakalım. Bende dün yediklerimi yiyip d vit damla vermicem. Bakalım ne olacak.
Sabah gene az da olsa kan vardı:KK43:

Ben de dün poğaça ve tatlı yedim sabahki kakalarla iyiydi iki de yine yaptı ben şok mukus dolu hemen hastaneyi aradım sağ olsunlar gittik hemen tahlile verdik bir şey cikmadi tabii ki bio.. Bilmem ne var ya damlavonu yazdı doktor durumu anlattım deneyerek sen bulacaksın ne dokunduğunu dedi... :KK43:hayvansal gıda yeme bir sure dedi

Cay mi :KK43: hayır ya hiçbir şey yemiyorum icmiyorum diye cata sarmistim :KK43: eşim az önceki mukuslu kakayi goruince beni anladı sanırım o dedi doktora gidelim hemen diye

Gaita da ne tahlili yaptılar?
Tahlil Görüntüsünü atsana.

Üf üzgünüm ama maya da riskli olabilirmiş. Mayalı şeyleri bağırsak zor sindirir demiştiler.
Dün listede de gördüm:KK43:
Şisteyi çıktı aldım okuyup duruyoum.
Valla kpds ye çalışırken ingilizce kelime ezberlerken bu kadar okumamıştım:KK70:

Gaita da ne tahlili yaptılar?
Tahlil Görüntüsünü atsana.

Üf üzgünüm ama maya da riskli olabilirmiş. Mayalı şeyleri bağırsak zor sindirir demiştiler.
Dün listede de gördüm:KK43:
Şisteyi çıktı aldım okuyup duruyoum.
Valla kpds ye çalışırken ingilizce kelime ezberlerken bu kadar okumamıştım:KK70:

Şimdi minigi uyutuyorum canım atarim az sonra gizli kan rota aklıma gelen. Burda alerjiden anlayan çıkmaz :KK43: biraz daha bekleyip Ankara ya gideceğiz damlayk da bir kullanalım.

Pogacada sut yumurta vardı ki :KK43: bilerek yedim tepki verir mi diye 14 saat surdu tepkimiz

Eklentiler

• Screenshot_2016-04-18-16-58-33.png
    Screenshot_2016-04-18-16-58-33.png
    261,7 KB · Görüntüleme: 74
Şimdi minigi uyutuyorum canım atarim az sonra gizli kan rota aklıma gelen. Burda alerjiden anlayan çıkmaz :KK43: biraz daha bekleyip Ankara ya gideceğiz damlayk da bir kullanalım.

Pogacada sut yumurta vardı ki :KK43: bilerek yedim tepki verir mi diye 14 saat surdu tepkimiz
Hımmmm anladım bende sandmmki bnm yaptıpım gibi sütsüz pynirsiz yumurtasız yaptın :/

hadi hayırlısı bakalım. Bende dün yediklerimi yiyip d vit damla vermicem. Bakalım ne olacak.
Sabah gene az da olsa kan vardı:KK43:
Ay kiyamam ya cok sukur ben daha kan gormedim ama olmasindanda korkuyorum yarin asi olacak odum patliyo asilar alerjiyi tetikliyormus zaten rota yi da yaptirmicam

Ay kiyamam ya cok sukur ben daha kan gormedim ama olmasindanda korkuyorum yarin asi olacak odum patliyo asilar alerjiyi tetikliyormus zaten rota yi da yaptirmicam
Bende yaptırmıcam rotayı ama doktor yaptır dedi:/
Alerji dotkoru olsa yaptkrma derdi ama.

Fitil yazdır, kalpol çilekli olduğu için dokunuyor.
İlaç aşı yjmurta keçi peyniri Bizi birazda bunların bir arada olması tetikledi:/

Ben fitil almistim da insaallah atesi cikmazda fitili vermek zorunda kalmam bugun aksama kadar yarinki asiyi dusundum komsularim delirdin diyorlar her cocuk asi olurmus ilk bebegin gibi davranma bla bla bla... sinirim bozuldu artik yaa. Benimde cocugumda alerji vardi ben hersey yedim ne oldu sanki diyo cildiriciiimmm

İlaç aşı yjmurta keçi peyniri Bizi birazda bunların bir arada olması tetikledi:/

Ben fitil almistim da insaallah atesi cikmazda fitili vermek zorunda kalmam bugun aksama kadar yarinki asiyi dusundum komsularim delirdin diyorlar her cocuk asi olurmus ilk bebegin gibi davranma bla bla bla... sinirim bozuldu artik yaa. Benimde cocugumda alerji vardi ben hersey yedim ne oldu sanki diyo cildiriciiimmm. Ya bu arada dun aksam bi yerde okudum yumurta alerjisi olan bebek bazi asilari olmamaliymis hayati tehlikesi varmis onu da okuyunca kirkuyorum ya ne bilim. Asidan sonra mukus cogaldi mi bizim ispanak yeyince lop mukus oldu bugun cokaz yarin bakicam acaba mukus olacak mi cunku bugun dut urunlerini denedim

X