Saç Rengi ve Saç Boyama koleston wella kum taşı kızılı

nerdennereye

herşeyim benim
Kayıtlı Üye
2 Aralık 2008
1.520
2
hep saçlarım kuaföre boyatırdım..bıktım her ay rutin olarak kuaföre gitmektenmirmirmirmir..dün akşam markete girdim ve bir boya aldım saçımın rengini kaybetmekten korkarak boyadım..aman allahım süper oldu:sm_cool:..karamelin açık bir tonu kızılla karışık..saç tonunu değiştirmek isteyenler deneyebilir ..gerçekten sonuç şaşırtıcıdelikafadulden:teytey::nazar:

hep saçlarım kuaföre boyatırdım..bıktım her ay rutin olarak kuaföre gitmektenmirmirmirmir..dün akşam markete girdim ve bir boya aldım saçımın rengini kaybetmekten korkarak boyadım..aman allahım süper oldu:sm_cool:..karamelin açık bir tonu kızılla karışık..saç tonunu değiştirmek isteyenler deneyebilir ..gerçekten sonuç şaşırtıcıdelikafadulden:teytey::nazar:

valla rengi merak ettim. bir resim koysanıza...markası ne.......

ya ben de merak ettim bu rengi ve google da arattıgımda da çıkmıyor.. kolestonun tüp boyası mı bu acaba? ya da mesela ünlülerin felan saç renginden hangisine yakın resim koyamıyorsanız öyle söyleyebilir misiniz?

boyanın kutusunun üzerindeki renk çook açık aslında hiç yaklaşmayacağınız bir renk fakat saçlarınız çok koyu bi kahve değilse çok hoş bir karamel yakalıyosunuz..çağla şikelin saçının 1 ton koyusu çıkıyor tatlım...:içelim:

Bende boyadım bu renge 2 gün oldu benim saçın zemini açıktı o yüzden çok güzel bi renk oldu benimkiler soğan kabuğu gibi kuaföre gitmeye hiç gerek yokmuş bence tavsiye ederim..

benim saçım bal köpüğüydü, üzerine bunla boyadım, sonuç harikaa, süper duruyo kızlar..hemde çok moda bu senee:)

ben saçımı bu renge boyayalı 2 ay oldu. dipte doğal rengim gözüküyor zaten koyu kestane, bence saçımın rengini iyi açtı fakat kızıllıktan ziyade sarıya bakan turuncumsu bir renk oldu...sanki saçımın tümüne gölge yaptırmış gibi...saçıma zarar vermedi aksine yumuşattı,güzel bir boyaymış tavsiye ederim

wella1.th.jpg

çooooooook merak ettim,,,,,ya kızlar bende saçlarımı boyatmak istiyorum bi türlü karar veremedim ne renge boyatacağımı ve hassas davranıyorum,,boyatmışken adam gibi olsun çok yakışsın istiyorum,,,adı boyalı saç olmasın yani sıradan,,,,resim koysanıza:CüvCüv:

ya ben bu boyayı bulamadım ben ve kolestonun gizemli kahvesini yaptım offffff ne acelem varsa saç boası içinnn offf

X