Altı gün gecikirmi?

papia

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Temmuz 2008
42
0
Benim adet gunum pazar gunune denk gelıyordu pazartesı gunu hafıf bır agrı oldu ama hala adet olmadım hamile olabilirmiyim?Adet belirtileri olarak suan agrım yok ama goguslerımde acıma var bu belirtiler varken hamile olma ihtimalim varmı? kac gundur kafayı oynatıcam:KK43:cunku henuz 6aylık evlıyız ve bebek dusunmuyoruz en azından ben:KK43:(

Kac gun gecıkmesı normaldir sizce benım kadar gecıkıp hamıle olmayan varmıdır?:Saruboceq:

Canım en güzeli sen bir test alıp yapsan... Kafandaki tüm soru işaretlerini çözebilirsin....

neden test yapmıyorsun böyle kara kara düşüneceğine öğrenip rahatlarsın

canım benimde bu ay adetim 9 gün geçti ve hala adet olmadım 4. günü test yaptım negatif çıktı ve hala adet olamadım istersen bi test yap normaldede adetin günü gününemi gelirdi?

evet hıc aksamazdı 28 gunde bır adet oluyordum ama ılk kez bu ay sastı bırde evlendıgım ay 2 gun erken olmustum testı alıcam sonuclarını gormekten de korkuyorum aslında benım merak ettıgım hamıleyken adet belirtileri olurmu?(gogus acıması gıbı) cunku belirttigim gıbı bu bende her ay adet baslamadan oluyordu bırkac gun once adet olduktan sonra azalarak gecıyordu bu ayda gogus acısı var

evet hıc aksamazdı 28 gunde bır adet oluyordum ama ılk kez bu ay sastı bırde evlendıgım ay 2 gun erken olmustum testı alıcam sonuclarını gormekten de korkuyorum aslında benım merak ettıgım hamıleyken adet belirtileri olurmu?(gogus acıması gıbı) cunku belirttigim gıbı bu bende her ay adet baslamadan oluyordu bırkac gun once adet olduktan sonra azalarak gecıyordu bu ayda gogus acısı var

büyük bir ihtimalle hamile olabilirsin

yarın sabah test yapıcam durumu yazarım:) ama bebek istemiyorum

testi yaptım arkadaslar hamile degılım ama neden hala adet olamadım anlamıs degılım:KK43:

merhabalar..canımcım benim adetim 9 gün geçikmişti bende hamile olduğumu düşünüyordum...hatta doktora gitim bana adet yapıcı ilaçta verdi.doktordan sonra eve geldim ve kendiliğimden oldum..yani hormonel olabilir,o ay yaşadığın strese üzüntüye bağlı olabilir.en sonuncusu ise hamile olabilirsin doktora git derim beta hcg testi yaptır.en güvenilir test o zaten..sağlıcakla kal..

canım benimde bu ay adetim 9 gün geçti ve hala adet olmadım 4. günü test yaptım negatif çıktı ve hala adet olamadım istersen bi test yap normaldede adetin günü gününemi gelirdi?

Bende aynı durumdayım. Adetim 10 geçti ama test yapmadım. Bekliyorum. Bizim kisi imkansız gibi birşey

X