Çocuk Hastalıkları bebeğimin gözü kanlanıyor

Bebek Hastalıkları, diş çıkarma, bebeklerde kusma, bebeklerde ishal, bebeklerde uyku düzensizliği

berrin35

ecemin annesi
Kayıtlı Üye
18 Ekim 2007
427
2
37
slm arkadaşlar.3 aylık bebeğim var.arada bi gözü kanlanıyo.ama nezaman kanlansa hep sağ gözü kanlanıyo.dra götürdüm önemli bişi değil dedi.benimle aynı şeyi yaşayan varsa lütfen beni bilgilendirsin.

Ben yaklaşık 2 ay önce böyle bir sorun yaşadım. Prof. Dr. Tülin Berk'e götürdüm. İzmir'deki sözü geçen çocuk göz doktorlarından biri. Göz önemli. Bebeğin prematüre ise ve kanlanma yineliyorsa başka bir doktorun fikrini al derim. Geçmiş olsun

slm arkadaşlar.3 aylık bebeğim var.arada bi gözü kanlanıyo.ama nezaman kanlansa hep sağ gözü kanlanıyo.dra götürdüm önemli bişi değil dedi.benimle aynı şeyi yaşayan varsa lütfen beni bilgilendirsin.

benim yeğenim var 1aylık
onunda ara sıra gözleri kanlanır haftada bir doktora giderler kontroller için ama
doktor bu konuda bişi demedi

Benim kızım da 2 aylık. 15 günlükken sol gözü çapaklanmaya başladı. Bugüne kadar dr tavsiyesi ile 3 kez damla kullandım. Şimdi çapak biraz geçti ama bu kez de kanlanma oldu. Hafif olan bu kanlanma için dr a gideceğim bir göz doktoru arıyorum.

X