Göz Makyajı Kızlarr kirpiklerini kesipte uzatann varmııı?

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
kesmeni tavsiye etmem canim
zamaninda bende arkadasima uydum ve uzayana kadar neler cekdim sükür sonunda uzadida ama ayni boyda yani milim fazla uzamadi dogrusu........

ben sağ gözümdeki kirpiklerimi,
ocakta sigara yakarken yakmıştım yarını tabi,
kesilmiş gibi oldu anlayacağın:çok üzgünüm:
sonra badem yağğyla kendine geldi kirpiklerim,
ama hiç kesmedim elime makas alıpta:nazar:

ahanda bu konu tam benlik... kızlar bn kaşlarımı makasla kestiğim için baktım hep uzuyolar gürleşiyolar kirpiklerim niye uzamasın dedim aldım makası elimedelikafadulden.. kirpiklerimi 3-4 defa kestim makasla takip ettim 2 haftada eski boylarına dönüyo uzuyolar yani sonra yine kesiyorum bu aralar hiç kesmiyorum ama gerçekten kirpiklerim çok gürleşti simsiyah oldular ve kendi uzunluğunuda geçtiler uzucaklarda ..uzuyolardaa... vallahi çok memnunum herkeste böyle olurmu bilemicem... bugünde kirpik kıvırtıcı aldım bi güzelde kıvırdım süper vallakaydirigubbakcemile2 .... ama bilgisi olan varmı kirpik kıvırtıcılar kirpiklere zarar veriyormu ????

bende orta3 teyken kırpıklerım daha uzun olsun dıye kesmıstım zaten uzundu ama cocukluk ıste sonra uzamadı cnm oyle kaldı bu hıc yok anlamına gelmıyo normal boyda kaldılar ucundan kesmişim iyiki :KK70:

bende düşünmüştüm ama vazgeçtim...gerçekten fazla uzunu iyi olmuyor...yukarı doğru falan bakınca kirpiklerim kaşlarıma değiyor..oysa çok da düşük kaşlarım yok....
şimdi kirpikleri makasla kesilince uçları küt olacaktır..oysa doğal kirpiklerimiz uçlara doğru gittikçe inceliyor...yani bozmamak lazım..yapay görünür ve kesildiği anlaşılır bence...
komik görünmesin sonra..

hint we badem yağını karıştırıp sürün kirpiklerinize 1 ay sonra farkı farkedeceksiniz... yerimseniben

ben de duymuştum kesince daha çok uzuyo diye ve kestim ama eskisi kadar uzadı. bi de kesmişken tam olsun uzaması kolay olur diyip baya da kesmiştim. tatil zamanı evdeydim bi müddet o ara yaptım. ama bişi değişmedi ne yazık ki

Ben kestim ama hiç bişeyde olmadı..Uzadı ama eski boyuna geldi o kadar....Sonradan pişman oldum ama iş işten geçmişti.Benim teyzem kuzenimin kirpiklerini küçükken kesmiş ve şimdi kirpikleri kaşlarına değiyor..Birde rimelli halini siz düşünün...Ama bende bir etki yapmadı.Bende ona özenip kesmiştim...

ahanda bu konu tam benlik... kızlar bn kaşlarımı makasla kestiğim için baktım hep uzuyolar gürleşiyolar kirpiklerim niye uzamasın dedim aldım makası elimedelikafadulden.. kirpiklerimi 3-4 defa kestim makasla takip ettim 2 haftada eski boylarına dönüyo uzuyolar yani sonra yine kesiyorum bu aralar hiç kesmiyorum ama gerçekten kirpiklerim çok gürleşti simsiyah oldular ve kendi uzunluğunuda geçtiler uzucaklarda ..uzuyolardaa... vallahi çok memnunum herkeste böyle olurmu bilemicem... bugünde kirpik kıvırtıcı aldım bi güzelde kıvırdım süper vallakaydirigubbakcemile2 .... ama bilgisi olan varmı kirpik kıvırtıcılar kirpiklere zarar veriyormu ????

Sana katılıyorum bende kesmistim ve simdi oldugundan daha uzun ve gür oldu bide rimel sürünce harika duruyor.:dance:Kimseye yapın demiyorum bünyeye gore değisebilir çünkü ama benm uzadı

Benim de bildiğim kadarıyla bunu bebeklerde yapıyorlar.fisfisfis Kuzenimin kirpiklerini kesmişti yengem,kirpikleri uzun şu anda çocuğun ama öyle çok aşırı değil yani.

Ben hangi akla hizmet ettiysem kestim
Aradan 2 ay falan geçti sanırım
Ama uzamadılar
Aman kızlar siz siz olun kesmeyin sakınn yasakkelime

bizim bi arkadaş kesmiş sonra uzamadıda öyle kaldı sinir olur hala onu gördükten sonra zaten elimi sürmem ...uzayanlar olabilir kesipte..ya uzamazsa?

arkadaşlar bende çocukken kestim benimkiler uzadı hiç aklıma gelmedi şimdiye kadar tekrar kesmek birdaha denesemmi acaba çok seviyorum uzun kirpikleri uzun ama gürleişir oooyy oyy ilk dfa girdim buraya dikkatimi çekti burası

Bu olayi kucukkken duymustum ve oyuncakk cok guzel birr bebegimin kirpiklerini ve saclarini kesmistim uzar diye senağlamasenağlama hala saklarim kel bebegim benimmm oyle hatira kaldi bana ....
iyiki kendi kirpiklerimi kesmemisim!!

Bence kesmeyin, dokulunce ayni uzunluga variyor,
Bir kiprikler dokulur, ondan sonra da normal oldugu boyuta kadar uzar,

Daha cok nemlendirici kullanin, yaglar kremler daha guzel uzuyor

o salaklığı bende yaptım..kestim kirpiklerimi...ama sonra uzadı..yani eski boyuna geldi.üzüldüğüm tek konu uzayana kadar çektiğim eziyet...

X