Göz Makyajı Kızlarr kirpiklerini kesipte uzatann varmııı?

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

mannak

heyecanlııııııııııııııııı
Kayıtlı Üye
23 Ocak 2008
1.268
3
slm kızlar
ben çok merak ediyorum kirpikler kesilince uzarmı ya çevremde bi kç kişiden duydum kesince uzuyor diyorlar ama ne biliyimm çok kararsız kaldım ya kessemmi acaba yaaCADIARZU
aranızda tecrübeli olarak kirpiklerini kesipte uzatan varmıı???

Ben kestirmiştim...
Bi arkadaşıma kes demiştim hatta uzuyor ama çok dikkat edilmesi lazım fazla kesersen yandın :)

ben küçükken annem kesmiş.ailenin kirpikleri uzun zaten.bence ailede herkesinkiyle aynı,pek bişey değişmemiş.

aman yok ben güvenemem sonra kestikten sonra uzayincaya kadar ne yapacagim öylemi ortada dolasacagim

yok bende kesemem valla.. yasakkelimeböyle kalsın daha iyi..kaydirigubbakcemile ne olur ne olmazzz:dilcikar:

ben kesiyorum hep ama uzaması için değil.çok uzun oldukları için...bir rimel sürünce kirpiklerim gözlüğümün camına değiyor.ayda bir kesiyorum.bu uzadığı anlamına gelir ama her bünyede aynı olacak die bişey söz konusu olamaz.
bana güvenipte kesmeyin yani :)

kafamçokkarıştıKirpikte kesilirmiymiş yaaakafamçokkarıştı
Bizde kirpik kesilmiyor yakılıyorsırnaşık şey:roflol::roflol:
Nasıl oluyor derseniz çok afacan,kıpır kıpır bir oğlum var.Ocakta yemek pişirken helede yüksek ateşse gidip üflüyor,veya çöp şişi uzatıp alev almasını sağlıyordelikafaduldena.s
Geçen baktım bir gözü tuhaf bakıyor,meğer kiprikleri yanmışkaydirigubbakcemile3-tatlicadiarzu-
1 ay oldu biraz uzadı,İnşallah eski haline döner.....

benim arkadaşım kesmişti uzamadı çok uzun diye kesti alt kirpiklerini uzamadı

kızlar hepinize çokkk teşekkür ederimmmmmmmmmmmmmma.s.a.s.a.s.

Ben kesmistim bi aralar:))))eski haline dondu fazla bir uzama gormedim:)arti kestikten sonra hic mascara surmedim cunku igrenc gosteriyordu:KK66:)))))))normal halini aldi kirpiklerim kisacasi:)kesmeye deymez yani burda tecrube konusuyor.)Ayrica benim kesmemde bir sebep vardi uzasinlar diye kesmemistim.kirpik ma$asi kullanirken kirpiklerimin ortasindan bir iki kirpigim kirilmisti kotu gozukuyorlardi o yuzden kesmistim yaini ayni boy olsunlar diye....

Son düzenleme:
Ben kesmistim bi aralar:))))eski haline dondu fazla bir uzama gormedim:)arti kestikten sonra hic mascara surmedim cunku igrenc gosteriyordu:KK66:)))))))normal halini aldi kirpiklerim kisacasi:)kesmeye deymez yani burda tecrube konusuyor.)Ayrica benim kesmemde bir sebep vardi uzasinlar diye kesmemistim.kirpik ma$asi kullanirken kirpiklerimin ortasindan bir iki kirpigim kirilmisti kotu gozukuyorlardi o yuzden kesmistim yaini ayni boy olsunlar diye....

tamammmm canım çok saoll bende sanırım kesmekten vazgeçtimm:uhm:

yeğenim var. kırkı çıkmadan kirpiklerinin ucundan aldım uyurken. şimdi türkan şoray gibi maşallah. bebekler hızlı geliştiğindne olsa gerek..

bende teee lise zamanında çok uzun die kesmiştim
ne akla hizmet ettiysem
evet uzadı ama eskisi kadar uzun değillerbenneyaptımki

kesmek hiç aklımın ucundan geçmedi ama kesenleri duymuştum. ama ben de yaktım kirpiklerimi senağlamabi taraf daha kısa duruyodu ama bi haftada düzeldi neyse ki :1ninca:

hehe benim kardeşimin kirpikleri uzundu cnm gözlük verdi dr takınca kirpikler gözlüğün camına degdi
o da kendi kendine kirpikleri kesmiş uzadı sonra:KK70:

Annemde kesmiş kirpiklerini gençken, eskisinden daha uzun olmamış. Bana boşuna kesme dedi..:1no2:

bende denedim su kesme olayını arkadasımın aklına uyup.sakın kesmeyin kızlar uzamıyo cünkü üstelik sopa gibi kaldılarr berbat gözüküyo..

aman sakın kesmeyin çocukken bende kesmiştim öylece kaldılar
bitkisel bi yolu yokmu uzatmanın bilen uygulayan yokmu

evet bende duydum kirpik uzatmak için kesildiğini ama ya uzamazsa diye o riske giremedim ama bi arkadaşım kirpiklerini uzatmak için hint yağı kullandığını söylemişti aktara sorduğumda işe yarar demişti üstelik pahalı bişeyde değil ama ne kadar işe yarar onuda bilemem vede göz hassas biyer sonuçta zararı dokunurmu falan bunlarda önemli.

X