13. Burç: Yılan Burcu

Vuvuzela

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
26 Şubat 2008
2.683
3.910
36
29 Kasım-16 Aralık

aşağılayıcı özelliklerinden dolayı çok sayıda dostu bulunmaz. genellikle yalnız yaşamaktan ve sakin hayattan hoşlanırlar. olaylara karşı bakış açıları çok geniş olmasına rağmen akıllarının bir köşesinde devamlı kaçma isteği mevcuttur. yani hararetli tartışmaların adamı değildirler. ya susar öylece dinler ya da kaçar gider. eğer haklıysa o tartışmada mutlaka zarar vermeye çalışır ve bunuda genellikle başarır. tartıştığı insana zarar vermeyi düşünür ilk başta, bunu başaramazsa çevresine zarar verir. velev ki bunuda başaramadı, kendine zarar verir. yani mutlaka zarar verecek birşeyler bulur. soğukkanlı bir yapısı vardır. "heyecanlanmak" deyimine çok yabancıdırlar. hayatlarında nadir heyecanlandıkları anlar mevcuttur. bu anı yakalarsanız ne mutlu size. onun heyecanlandığını gördüğünüz zaman bilin ki çok yakın bir ilişki içerisindesiniz. hırslı değildirler. yüzeysel yaşamayı tercih ederler. karmaşık olayları hep uzaktan izlemekle yetinirler. yardımsever değildirler ama buna karşılık ailesine canını verecek kadar bağlıdırlar. burçlar arasında, ailsine en düşkün burç diyebiliriz. maddiyata fazla önem vermedikleri gibi lükse düşkün değildirler. koruyucu özelliği ile dikkat çeken bir burçtur. her sevgilisini canı pahasına dahi olsa koruma içgüdüsü ile yanıp tutuşurlar. bu bazen kötü sonuçlar doğurur. abartılı derecede kıskanç olurlar. bunu da sonuna kadar hissettirmeye çalışırlar bu yönden sevgilisine hayatı çekilmez hale getirmeleri ile tanınırlar. buraya kadar kötü bir burç olma yolunda ilerleyen yılan burcu erkeklerine ait kısmı idi. yılan burcuna ait bayanların ise bu anlatılanlardan fazla bir farkı yoktur. bu burca ait bayanlar kendilerini çok güçlü hissederler. herzaman kendi ayakları üzerinde durmayı tercih ederler. ilişkilerinden mutlaka galip çıkar. ilişkilerini bir savaş gibi algılar ve devamlı atak üstüne atak yapmayı amaçlar. yani monoton bir ilişkiden nefret ederler. iyi veya kötü mutlaka bir gelişme olmalıdır yılan burcuna ait bayaların ilişkisinde. eğer bir hareket yoksa ilişkide mutlaka bu hareketi kendi yaratır. umulmadık anlarda tartışma çıkarır umulmadık anlarda imalı sözlerle karşınıza dikiliverir. kaçınız!
ilişkilerindeki bu sert tutumu seks hayatına yansımaz. sanki gerçek hayatta o değilmiş gibi davranır yatakta. bu ılımlı davranışları erkekler tarafından taktirle karşılanması muhtemeldir. erkekleri ise seks hayatlarının renkli olmadıklarını düşünürler hep ve bu durumu gidermek için üstün çaba sarfederler. bütün burçlardan ayrı bir yerleri vardır yılan burçlarının. 13. burç olmaları nedeniyle kendilerini herkese karşı yabancı hissederler. yakınlarında kimse olmaz genellikle. bütün burçlara aynı mesafededirler. bir nevi özel bir burçtur diyebiliriz.

yıllardır kendimi yay zannederdimm ama bi eksiklikler var biliodmm bu 13. burç muhabbetinden sonra meersem yılan olmuşum özellklerini okuyunca da gercekten kendıme uygun buldmm eyy eski yay lar siz ne diosunuzzz????

sadece bir iki özellik uyuyor...
kiskanc degilim hemde hic...
sonra yardimsever degildir felan diyor tam aksine bu konuda hassasimdir...
anam ne güzel yay may idare ediyorduk nerden cikti bu yilan simdi yani isminde bile hayir yok daha ne diyim....

yaf ben şimdi yay dilmiyim ? yıllardır soruyodum kendime bi yayın nası böle arkadaşı olmaz hep yalnız olur diye? demekki bu yılan burcu olmamdan dolayıimiş . ne kötü bi adı var insan bu burçtansa ^'burcun ne ?' sorusuna cevap vermek istemez bence. nerden çıkmış bu yılan burcu ilk defa duydum bilen varsa bilimsel olarak bi anlatıversin lütfen.

kızlar sizin burclariniz yine yay.sadece bu yıl ve snrasında doğanlar için değişti bnm bildiğim.sadece sizin deil zodyak kuşaği deişio ne yani herkesin burcu mu değişti.

ayy bide yılan burcu çıktı başıma ben kendimi seneledr yay zannederdm meğerse neler neler varmışş hadi yeni burcumuz hayırlı olsun.:KK66:

forumu uzun süredir takip ediyordum ancak üye olmama sebep beni terk eden eski sevgilim...açtığım konularda var yaşadıklarım.ve şimdi öğrendim ki kendisi de yılan burcundanmış:)
burçlara öyle körükörüne inanmak bence aptallıktır ancak şaşırtıcı,gerçekten...tanıma uyuyor...

bende yayım ya ne yılanı! hıcbı ozellıgıde uymuyo ayrıca bunun bana :KK19:

ben tam bir yayım
yardımseverim,etrafımda bi sürü insan var ve hiç kıskanc olmadığım gibi kıskanclığada tahammül edemem..bu yılan yayın neredeyse tersi bi kac madde dısında...bence yaylar yılan felan olmadı da arkadasın söyledigi gibi yeni doganlar icin gecerli olması makul

kızlar sizin burclariniz yine yay.sadece bu yıl ve snrasında doğanlar için değişti bnm bildiğim.sadece sizin deil zodyak kuşaği deişio ne yani herkesin burcu mu değişti.

aha şimdi oldu, ben boğayım ve boğalığımdan da gurur duyuyorum :KK12::21:

dün akşam kuzenim dedi yılan burcu çıkmş abla o da ne ben de cevap verememiştim, meğer konu buymuş, saol bilgilendirdiğin için, yani bu yıldan sonrası için geçerli tamam,

nasıl bütün zodyak kuşağı, ben boğalığımı bırakmam, banane, ben hep boğa kalacağım, ama dur senin dediğine göre bu yıldan sonra doğanlar için, tamam, ben hep boğa kalacağım, oldu şimdi :KK34:

böyle bi burç var mı ya? söylenene göre dünya bikaç santim kaydığı için bu burç çıkmış bide bu burç doğruysa herkesin kendi burcu bi önceki burca atlıyo. mesela ben yengeç burcuyum yılsn burcu diye bişey varsa ben ikizler oluyorum örnk: kova burcu oğlak oluyo bi ay önceye atlıyo ay keşkee :KK9: :KK52:

X