K.B.B. - Kulak-Burun-Boğaz Faranjit nedir?

Faranjitimicin yeni ameliyat oldum.etlerim alindi kemik kirildi.nedeni tüm kis hasta olmam ve konusurken bile bogazim acimasindan dolayi faranjite iyi gelir burnum acilir agizdan nefes almam böylece acim gecer diye dusunulerek yapildi.yaklaşık 2 hafta oldu.hala kendime gelemedim..benim istegim aci duymadan konusabilmek.ogretmenim ekmegimi bu yolda kazaniyorum.1 hafta agzim acik uyudum tamponlardan dolayi sesim grii gibi hala bogazim agriyor.birde ameliyat sonrasi yakladik 8 9 Gün hic koku hissetmedim koku duygum gitti sandim cok şükür o geri geldi darisi acisiz konusabilmeye oolsun.iyilesirsem yazicam arkadas lar saglicakla kalın

Merhaba lar arkadaslar iyi lesince yazicam dedim ama daha tam iyilesemedim.burun olayinin rahatlamasi cok guzel .eskisu gibi hapsirik tiksirik cok şükür yok belkide yaz mevsiminde olmaktan da kaynaklaniyor olabilir.sigara ictim stresten hastalik cok azdi.bir 6 ay birakmistim.dun klimali ortamda durmak zorunda kaldim 15 dk.ölüyorum sandim bogazima sanki bucak acisi gibi geldi.beni soguk hava öyle etkiliyor ki...burun duzeldi ama bu olay duzelmedi.sigara icmeyince bir kac gün daha iyi hissetsemde kendimi bu soguk havaya care yok.tekrar sigara icmemeyi dusunuyorum.bir de reflum varmis.asit kaciyormus.simdi onu tedavi etmeye calisicam nasipse.bu konuda bana yardumci olacak biri varsa ne mutlu bana..her türlü bitki cayi iciyorum banamisin demiyor

X