Göz Makyajı sheida sürme

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

gxuxbxuxxsx

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Mart 2008
409
0
arkadaşlar sheida marka sürme kulanan var mı aranızda.varsa fotosunu da koyarsanız sevinirim.araştırdığım kadarıyla çok kalıcıymış.bir de sizlerin önerilerinizi alıyım dedim

bende mavi-yeşil tonu var sheida nın sürülüşü kolay ve güzel renk veriyor ama siyah arap sürmeleri gibi kalıcı değil yıkayınca gidiyor

koymaya çalışırım.lens taktığım için sürerken biraz endişelendim.ama gözümün içine toz filan kaçmadı rahattı yani.ama ilerleyen vakitlerde bişeyler akmıştı rimelmiydi sürmemiydi anlayamadım.ama yinede göz kalemlerine göre daha iyiydi.çünkü kalem sürdüğümde acayip akıyordu.

ben kahverengisini almıştım,watsonsdan, böyle kıvrımlı bir şişesi var, kapağı da süslü. ben ilk defa kullanıyorum toz sürme fakat pek beğenmedim çok kaçtı gözüme gözüm kıpkırmızı oldu bir de pek kalıcı değil. ben memnun kalmadım maalesef keşke almasaydım, normal göz kalemleri daha kalıcı, en azından dağılmıyor...

valla ben yeni kullanmaya başladım hakkını verebiliyormusun dersen pek değil kalem gibi sürüyorum gözümün içine diğer türlü sürmeyi denediğimde dağırttım biraz ama simsiyah olduğu akmadığı hatta aktığı zaman bile saçma salak bir görünüm yerine buğulu hoş bir hava verdiği için beğendim=)

bende merak ediyordum
resim koyun görelimm

bu konuyla ilgili başka bi konu açmıştım o konumdan aldım resimleri :jeyyar:

grnt000p.jpg

grnt012y.jpg

bende kullanıyorum bu sürmeleri renkleri güzel siyahı hariç kalıcılard a ama sanki gözümü yakıyo biraz.. ben önceden guerlainın kullandım inanılmaz kalıcı ve yoğun renkleri var ama bitince pahalı die almadım, sheida aldım ama bu bitsin gene guerlaina döncm.. pahalı ama olsun 1 seneye yakın gidiyor..

ben makyaj eşyası satan bi dükkandan aldım canım sürmyei 13.500 sheida gerçekten çok güzel

yaa ben lens kullanıyorum..şimdi bu sürmeyi gözümün içine nasıl sürücem bişey olur mu??Jasmine canım senin dediğin guarline sürme ne kadar çok mu pahalı??

bu konuyla ilgili başka bi konu açmıştım o konumdan aldım resimleri :jeyyar:

grnt000p.jpg

grnt012y.jpg

cnm ben de aynı senin gibi bu iki rengini birden almıştım. biri siyah biri mavimsi yeşil. siyah olan gözümde hiçbir sorun yaratmadı ama sanki diğeri yaktı gibi geldi.. acaba bana mı öyle geldi bilmiyorum. bir de merak eden arkadaşlar için siyahı baya koyu bir siyah, gözün içine sürünce simsiyah yapıyor..o yüzden renkli gözde biraz sert duruyor gibi. acaba kahverengi yada gri gibi bi rengini mi alsam.... diğer mavi-yeşil olanı ise renkli gözde çok güzel duruyor.

bende dün kadıköyde çarşıda gördüm fiyatı 13,5 TL bu sürmelerden alana aynı markanın eylıner-dıplıner yada rimelini yanında hediye veriyor ama almadım alsamıydım acaba?

bende önceden toz kullanıyordum hashmi markaydı. şimdi kajal'ın tüpü var sıvı halde arada kuruyor bende sıcak suya koyuyorum biraz yumşayınca sürüyorum. çok güzel oluyo bulaşanları kulak çöpüyle ince çizgi halde siliyorum kulak çöpünün diğer tarafını da kuru vücut pudrasına batırıp hafifte göz altıma gezdiriyorum akma derdi olmuyor . makyaj altına da pudra sürerseniz (bebek pudrası da olur) makyaj akmıyor . ben 10 yıldır kullanıyorum bu sürmeyimemnunum da tozu biraz zor ama tüpü ilk başlayanlar için ideal g.g da bir set var ONU ALMAYI düşünüyorum ama sheida mı alsam nerden bulunur ki o

X