Yardım edin (( Sizce sevgilim beni kullanıyor mu?

cileklisabun

çilek
Kayıtlı Üye
9 Ocak 2009
9
0
mrbb ben yeni üye oldmm=) benm ilişkim 4 aylık. (erkek arkadaşımın en uzun ilişkisi bu arada.) arkadaşlarım seni kullanıyo diyo ama tarafsız birilerine ihdiyacım var=( ..
ailesiyle tanıştırdığı ilk kızım ve genelde 1 ayda sıkılırmış bu kez sıkılmadı. ama çokta ilgili değil yani merak etmez mesaj atmaz... bacağı kırık dışarıya pek çıkamadığından çok sıkıntıda olduğunu öne sürüyo ilgisizsin dediğimde. beni sevdiğini söylemez mesela sadce ben söylersem.. sevmiyosun dediğimde neden senle oluym o zaman der. bende bunu düşünüyorum çünkü ortamında takılabilceği çok kız var ama 4 aydır benimle. . arkadaşlarınada hiçç bahsetmiyo benden. sevgilisi olduğunu bliyolar ama o kadr.. ayrca beni üzmekten korkmaz. bide borç para istiyo verdim 1-2 geri alamayınca istediğinde vermedim bozuldu biraz.. ama bazende benim için borç bulup beni dışarıya çıkarıyo. (aile durumları orta) bide cinsel ilişkimiz var sayılır. istemediğim günlerde çok kızıyo. son olarak eskiden özlediğini söyler hergn görüşmek isterdi. şmdi görüşmeyeli 1 hafta oluyo ama özlemek veya görüşmek istediğini söylemedi. geçen günse öpmedi bile çok soğumuş gibiydi. sonra yine aşkımlı muhabete geçti. göründüğü gibi çokk karışık.. sizce kullanıyomu beni yani sevse daha ilgili olmazmı?? kız arkadaşlarım senle sadce bazı şeyler için birlikte para cnsel hayat vb diyolar ama?? :sm_confused: :1no2: senağlama

kullanıyor mu bilemem ama herkesin sevgiyi ilgiyi gösterme biçimi farklıdır.onun yapısı budur belki.bir de 4 aylık erkek arkadaşnızla cinsel ilişkinizin bu kadar erken olması biraz düşündürücü tabii.

evet acı ama gerçek seni kullanıyo...
bak sen bile farkındasın ki acaba beni kullanıyo mu diye başlık koymuşsun yazına
kendini kullandırıp gururunu ayaklar altına aldırma bence
sevgilinle aranıza gerekli mesafeyi koy
hatta terk et çünkü hiç bir kız bunu haketmiyor
sende kendine bu kötülüğü yapma bence

tabiki kullanıyor.daha yaşın çok genç lise çagındasın. önünde üniversite var,düşünmen gereken bir hayatın var.elbette zamanla erkek arkadaşların olacak ama daha bu yaşta iken kendini harçatman çok yanlış.merak etme ilerde cinsel beraberliginde olacagı ,seni sevecekte çok insan bulursun.şimdiden bu tür konulara dalarsan ilerin iyi degil.abla tavsiyesi olarak bu sözlerime kulak vermeni isterim.ama hayat senin.unutma senin de hayatta sorumlulukların oldugunu bil.Mesala annen ve baban gibi onları üzme .

bence onun istedigi seyler para cinsellik gibi seyleri iliskinizden bir sure uzak tutup onu denemen hakkaten sevip sevmiyor oldugunu sana gostrebilir.
bana kullanmaktan cok aski yasama bicimi bu gibi geldi aski bilmiyor olabilir yani.. duygularindan bahsetmeyi gogsune yaslanip sadece muhabbet etmeyi elini tutmadan sana dokunmadan hicbirsey beklemeden seni sevmeyi bilmiyor olabilir.. ama bunlari anlamanin en guzel yolu oncelikle samimi bir konusmadan sonra da denemelerden gecer. her sekilde zahmetlidir.. ama goze almaya deger bence.

kusura bakma ama kız arkadaşından borç para isteyen bir adam , dışarı çıkacağınız zaman borç para alan adamdan ne beklenir, ya anlayamadım valla yanlış anlama ama içimden böyle demek geliyo belki ağır olacak ama şimdiden özür adam alacağını almış umursamaz tabi artık demek geldi (kırdıysam özür )

tabiki kullanıyor.daha yaşın çok genç lise çagındasın. önünde üniversite var,düşünmen gereken bir hayatın var.elbette zamanla erkek arkadaşların olacak ama daha bu yaşta iken kendini harçatman çok yanlış.merak etme ilerde cinsel beraberliginde olacagı ,seni sevecekte çok insan bulursun.şimdiden bu tür konulara dalarsan ilerin iyi degil.abla tavsiyesi olarak bu sözlerime kulak vermeni isterim.ama hayat senin.unutma senin de hayatta sorumlulukların oldugunu bil.Mesala annen ve baban gibi onları üzme .

evet ya en çok onları üzmekten korkuyorum ama hayır diyemiyorum -.- bi anda bitiremem ama kendimi soğumam lazım senağlama her zaman iyi tarafından bakıyorum aslında mesajımı görmemiştir uyuyodur falan ama.. :1no2:

sadece maddiyata dayalı bi ilişki gibi gözüküyo ama veren taraf hep sensin..4 aylık bi ilişki çok yeni sayılır ve bu dönem aşkın en yoğun yaşandığı,dakka başı telefonla aranıp,devamlı seni seviyorum denilen zamanlardır..şimdiden böyleyse,1 sene sonrasını düşünün...çok çabuk tüketmişsiniz ilişkiyi..ne bu acele..

arama bir süre uzak dur..cinsel olarak birşey yaşama..gerçekten seviyorsa ve seni istiyorsa bunlar olmadığındada seninle olur zaten.. taviz verme kendinden hayatından..

çilekli sabun sıkma canını böyle birisi içiiiinnn..seni gerçekten seven birisi çıkınca karşına bak görüceksin nasıl arıycak seni,yorgun argın okuldan veya işten gelince akşam senin sesini duymak için can atıcak,bırak seni seviyorum demeyi daha öyle güzel şeyler söyleyecekki sana ayakların yerden kesilecek,değil 4 ay 4 yıl geçsede her arayışında,onu her görüşünde aynı heyecanı deli gibi hissedeceksin.şu bi gerçekki hayatta her yaşadığın şey sana bi tecrübe,bu tarz ilişkilerde öyle.üzülme,en az hasarla atlat sadece yeter.sana bişey olmasın.bu seni yıkmasın.yaşanması gerekiyordu yaşadım de.bundan sonraki ilişkilerinde ne kadar seversen sev,cinsel konularda pek taviz verme.ne kadar ağır,kendini bilen bir kız olduğunu,duygularına yenilmediğini anlasın karşındaki erkek.böyle işte=) bide acele etme illa bi ilişkim olsun diye.o seni gelir bulur bigün merak etme.

seni üzecek ama arkadaşlarının dediği gibi sizinki çıkar ilişkisi.senden para alıyor.cinsel bir hayatı var.benim anlamadığım bu kadar kısa bir ilişkiye bu kadar çok şeyi nasıl sığdırdın.sevgilin seni araması,seni sevdiğini söyleyeceği bu zamanlarda bunları yapmamış.üstüne birde güvenip para vermişsin.sana bu adamdan yar olmaz.sen en kısa zamanda bu asalaktan kurtul.yazdıklarım ağır ama senin üstünden geçiniyor.çok sinir oldum. o kadar şey yapıyorsun seninle ilgilenmiyor sevdiğini bile söylemiyor.ilerde daha çok üzülmek istemiyorsan bu ilişkiyi bitir.canın yanar ama unutursun.daha önünde çok uzun yıllar var.kimler girer,kimler çıkar hayatından daha.

Henüz 4 aylık bir ilişki ve sen ona borç verebiliyorsun, ailesi ile tanışıyorsun, cinsel birlikteliğiniz var...

Sadece üzülüyorum senin adına, gençlik adına... Ben de yetişkin değilim, 21 yaşındayım. Ama her zaman şunu düşündüm: Eğer bir kız açık kapı bırakıyorsa, kurallarını net şekilde ortaya koymuyorsa erkek onu her şekilde kullanır.

Henüz 4 aylık bir ilişkiden bahsediyorsun ve sen eğer beni kullanıyor mu diyorsan, demekki kullandığına inanıyorsun. Sevdiğinden bahsediyorsun; ama bence bu sevgi değil. Meşhuuur bir söz vardır ya : KAÇAN KOVALANIR! O kaçtığı için, sana soğuk, daha doğrusu senin beklentin doğrultusunda davranmadığı için gözünde bu kadar değerli.

Ama unutmaman gereken bir şey var, hayattaki en değerli kişi sensin. Ailen seni, bir erkek seni üzsün diye, sen üzülesin diye yetiştirmedi. Kişilik sahibisin ve kendini kimseye kullandıramazsın.

Lütfen aklını başına topla ve sevgiyi bir kenara at, sevgi tek başına karın doyurmuyor malesef yerimseniben

hepinze teşkkür ederim cidden bunların hepsini biliyodum ama kendime söyleyemiyodum yada inanmak istemiyodum. bu arada bu sabah ayrıldım... senağlama :çok üzgünüm:

Canım bencede ayrılmakla en doğru kararı vermişsin.kaydirigubbakcemile2

çok doğru bir karar vermişsin ayrılmakla.ayrıca üzülmeye de değmez bence.hiç te üzüp yıpratma kendini

X