Gebeliğe Hazırlık hamılelık-belırtı

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
G

glsh85

Ziyaretçi
ilişkıden sonra en erken kac gun sonra hamılelık bellı olur ve o gune kadar nasıl belli olur hamılelık ?:1shok:

:smiley-cool:fıkrı olan yokmuuuuuuuuuuu

var tabi canım her ilişkide hamile kalınmaz önemli olan 2 adet arasındaki ortayı bulmak o zaman hamilelik oluyor onun dışında hamile kalınmıyor

bende bu sorunun cevabını arıyorum..kaydirigubbakcemile2

ama sanırım 3 gun ıcınde kan testınde cıkıyormuş..

var tabi canım her ilişkide hamile kalınmaz önemli olan 2 adet arasındaki ortayı bulmak o zaman hamilelik oluyor onun dışında hamile kalınmıyor

anladım sağol cnm

adet olmamaktan baska ne belırtı oluyor

adetin 5 gün geçmesi normal ondan sonrası riskli birde baş dönmesi mide bulantısı gibi beliritler oluyor (klasik belirtiler:)

adetin 5 gün geçmesi normal ondan sonrası riskli birde baş dönmesi mide bulantısı gibi beliritler oluyor (klasik belirtiler:)

senı bulmusken bı soru daha sorımmm cok sağol bu arada

dogum kontrol hapı uzun sure ıcıp bır hafta önc bırakırsan veeee adetın bıtmesınden bır hafta sonrakı ılıskıde hamılelık olurmu
kendım ıcın degılsositososito

doğum kontrol haplarını biliyorsunki adetin 3.günü başlayıp diğer adet dönemine kadar içiyorsun (geçici kısırlık yaptığı) için hapı bıraktıktan sonra hamile kalmak yüksek oluyo ama dediğim gibi her ilişkide hamile kalınmaaz eğer 2 adetin ortasıysa hamile kalınabilir
Not: Bir arkadaşım iacı bıraktığı gün kalmıştı:)

önemli değil inş. faydası olur

X