Kızlar bunun çaresini bilen var mı????

M

MeDuSa

Ziyaretçi
Canlarım yine ben geldim kaydirigubbakcemile2

Kızlar ya ablamın ayağının altında çıban gibi bişey var ama şöyle yani beyaz yuvarlak bir deri orası soyuluyor sürekli, yürümesini engelliyor.
Doktor bi solisyon gibi bişey verdi bir aydan fazla oldu onu sürüyor gece orası soyuluyor sabah yine kabul bağlıyor.Bildiğimiz el çıbanı gibi de değil bu. Kayınpederi de doktor bir çok doktora da gitti hep aynı ilaçları veriyorlar geçmiyor.Ablam öğretmen ders anlatırken hep ayakta durması gerekiyor ama acıdan duramıyor.Bir kaç kişi okutun öyle geçer dedi.Hatta üniversite hocalarım bile böyle bişey çıktığında okutunca geçer diyorlar.Ne yapacağız şaşırdık.Normal çıban gibi de değil deri sürekli soyuluyor. Çaresini bilen varsa lütfen cvp yazın :çok üzgünüm:
Şimdiden teşekkürler hepinize a.s.

Nasırdan bahsediyorsun sanırım....
Eğer nasırsa duoderm die bir ilaç tavsiye ederim.

Nasırdan bahsediyorsun sanırım....
Eğer nasırsa duoderm die bir ilaç tavsiye ederim.

Saol cnm ama nasır değil bu sadece yuvarlak bir daire sanki göz gibi içinden beyaz deri soyulup çıkıyor tatlım yine de sağol a.s.
inşallah başka bilen vardır :Saruboceq:

hımm benim kardeşimde de öle nişi olmuştu aynı göze benziyodu kötü görünüyodu
bi nasır ilacı kullandı geçti şimdi bişi kalmadı ama adını bilmiyorum

et canim suan bendede var ama dootra gttim akiylrlar kokunu coka ciyor ama geri geiyor bya akc ay srytormus teavisi cok kotu bsiey ya aciyor gecmis olsun

hmm benimki ansirdi parodn yanlis analdim halda var ayagimda psi bisey

slm güzelim gecmis olsun önce ablana

bu nazir degil ben adini türkcesini bilmiyourm ama sunu diye bilirim

ayakkabiyla ilgili

benim kardesimde vardi biz almanyadayiz ciltdoktoru onu ortopedi doktoruna gönderdi oda onun ayakkabisi icin özel deriden mevduatlar yapti (kitapdan baktim insallah dogrudur) onlari ayakkabinin icine yerlestirirp giyiyordu ve 10 gün icinde birseyi kalmadi

belki bir ortopedi doktoruna gittseniz yardimci olur size

acil sifalar diliyorum bys

Bahsettiğin şey sanırım topuk dikeni...
ayaktan özel iğne yapılıyor ve bircok hasta hemen iyileşiyor diye biliyorum ..

et dikeni derler canım ona ilaç veriyo doktor amcamın kızındada vardı gezemiyordu batıyordu ayağına ama o ilacı sürdükten sonra içinden çekip çıkarıyordu dikenleri tekrar tekrar oluşuyodu ama sonunda bitti belki öyle bir şeydir....

canım bir arkadaşımda oldu aynısı resmen topallıyordu.okutunca geçer diyolar ama geçmedi.çok basit bir operasyonla temizliyorlar.bence daha fazla vakit geçirmeden bir dermatoloğa gitsin.geçmiş olsun gerçekten acı veren ve yaşam kalitesini düşüren bi durum .

canım tarif ettiğin şeyin siğil olduğunu tahmin ediyorum....

uzmana lazerle yaktırmayı deneyin...

sigil4.jpg
hülyacım böyle birşey mi?

bu nasır bence çünkü seneler önce vardı bendede aslında çok basit bir yöntemle kurtuldum ama şimdi bunu söylesem güler hatta kaileye almaz okuyanlar ama çok ciddiyim ben o yöntemle kurtuldum tabi nasırsa benimki nasırdı

aaa benimde ayagımda çıkmıştı doktor hangi ilacı versiyse geçmedi en son bi doktor var dediler ona git doktor orayı yaktı parfüm şişesi gibi bişeyi sıkıyo oranın üstüne sonrada köye gitmiştik bi adam var dediler ona okutun okuttuk bide geçtihihoyyyt
bilmiyorum artık doktordanmı geçti okuyan adamdanmı herneyse kurtultum şükürler olsun ablanızada bol şifa diliyorum tez zamanda kurtulması ümidiyle...

et canim suan bendede var ama dootra gttim akiylrlar kokunu coka ciyor ama geri geiyor bya akc ay srytormus teavisi cok kotu bsiey ya aciyor gecmis olsun

hmm benimki ansirdi parodn yanlis analdim halda var ayagimda psi bisey

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
pardon ama yazdıklarınızdan hiç bir şey anlamadım:nazar:
sorun bende mi arkadaşlar?
lütfen biraz dikkat.
ben bu yazı tarzını okuyamıyorum:1no2:

bu galiba topuk dikeni yaw. okumak felan tamam doğru olabilirde. baska baska dr.lara görünmesini tavsiye ederim ben

canım benimde vardı genel cerraha gittim..hergün 2 defa ılık suda ayak bekletilecek yumuşayınca topuk taşıyla sürtülecek dedi ...bir hafta yaptım ve o hafta sonu tamamen geçmişti..benimkide nasır değildi..çok zordur geçmiş olsun.....

X