El Emeği // Sakal ip Banyo Tkm.-Şal-Eldiven-Kasnak İşi Buncuklu Tkm.-Dantel

Ellerinize emeginize saglik klozet takimini cok begendim klozet kapagi haric kaca yapiyorsunuz iki parca olucak benim istedigim?

Ellerinize emeginize saglik klozet takimini cok begendim klozet kapagi haric kaca yapiyorsunuz iki parca olucak benim istedigim?

canım merhaba begenmenize çok sevindim hanği modelden istediğini yazmamışsın özeline adresimi yazdım canım model ve fiyat konusunda görüşmek için ekleyebilirsin yardımcı olmak isterim iyi günler görüşmek dileğiyle

ARKADAŞLAR ACİL MÜŞTERİ ARIYORUM BU MASA ÖRTÜSÜNE İLĞİLENENLER LÜTFEN ÖZELDEN YAZINIZ FİYAT GÖRÜŞÜLÜR

arkadaşlar bunları ceren54 arkadaşımıza yolladım arkadaşımızın eline geçti bile begenmesine çok sevindim iyi günlerde güle güle kullan canım
tabi bunları cep telefonu ile çektiğimden diger resimler kadar net olmadı arkadaşlar isteyen olursa parlak beyaz ile hazır 2 takımım daha var hemen yollanır ilğililere duyrulur

İSTEGE GÖRE TEPSİ ÖRTÜSÜ ,YATAK ODASI TAKIMI,ODA TAKIMI,SALON TAKIMI ,FİSKOS ÖRTÜSÜ YAPILIR RENK OLARAK İSTEDİĞİNİZ RENKLER KULLANILIR

tepsi örtüsü 15 tl dir istenilen renkle yapılıR

canım eldivenler geldi bayıldımmmm, resimden çok daha güzeller ellerine sağlık.
çok memnunum. ilgin için ayriyeten tşk :icecream:

canım eldivenler geldi bayıldımmmm, resimden çok daha güzeller ellerine sağlık.
çok memnunum. ilgin için ayriyeten tşk :icecream:

canım begenmene çok sevindim güle güle kullan inş. bebişin yeleğinide ekliyorum canım bebişde güle güle kullansın

bu da farklı renkleri bezbebek arkadaşıma yaptıgım modelden yine sadece renkler ve ipi değişik

isteyen yokmu hanımlar toik günceldir siparişleri bekliyorum herkese hayırlı ramazanlar diliyorum

canm sakllı ipten banyo takımını kaca satıosun bide istediğim modeli yollasak ööle yapıomusun

ÇEYİZLİK 2 ADET ŞAL İSTEK OLURSA HEMEN YOLLAYABİLİRİM NOKO ANGORA YÜN İLE ÖRÜLMÜŞTÜR

]

X