Bebeğimin doğumgünü için

arzuco

Biri Beni Durdursun Canım
Kayıtlı Üye
21 Temmuz 2008
2.307
14
kızlar zaman nasıl aktı geçti farkedemeden 11.aya geldik. Kısmet olursa 6 martta doğumgünümüz olacak. yapanlar ve yapmayı planlayanlar için siz bebeğinizin ilk doğumgünü partisinde neler yaptınız. pasta börek anlamında sormuyorum ne gibi ayrıntılar vardı.. kaydirigubbakcemile2
O günün anısına davetliler giderken ufak tefek hediyeler vermek istiyorum. ama bebek şekeri dışında ne önerirsiniz. kupaya foto bastırmayı planlıyordum tanesi 15-20 tl vazgeçtim :) lülülülülülü bebek şekeri dışında başka ne olabilir?
bizim sanırım en az 45-50 davetlimiz olacak. eve sığmaz o kadar kişi mekan olarak mahallemizdeki pastaneyi kullanmayı düşünüyoruz. hihoyyyt

önerilerinizi bekliyorum kaydirigubbakcemile3

ne güzel 2008 mart annesi ve 2009 da doğum günü partisi hazırlıkları..
bir dahaki yılda biz o hazırlıklarda olucaz Allahımın izniyle:Saruboceq:
Allah kızınıza upuzun ve sağlıklı bir ömür nasip etsin inşallah..şimdiden nice yıllara..

ne güzel 2008 mart annesi ve 2009 da doğum günü partisi hazırlıkları..
bir dahaki yılda biz o hazırlıklarda olucaz Allahımın izniyle:Saruboceq:
Allah kızınıza upuzun ve sağlıklı bir ömür nasip etsin inşallah..şimdiden nice yıllara..

teşekkür ederim inşallah sizde sağlıkla bebişinize kavuşunca sizde benim gibi anlayamayacaksınız bile.. allah herkesin yavrusunu annesine bağışlasın

ben de tam bebek şekeri diyecektim, onu niye istemiyorsun
ben doğumda yapmamıştım içimde kaldı, ilk d.günüde yapıcam, 1yaş için olanları var 1 şeklinde bebekli onları almayı düşünüyorum
süslemeyle ilgili değişik şeyler yapılabilir belki, bir de minik çerçeveler var, mıknatıslı olanları da var, güzel kızının resmini içine koyup onları da hediye edebilirsin
şimdilik aklıma bunlar geldi

Bence bebeğinin resimlerini bir CD-R yada DVD-R kaydet sonra onun üzerine stıcker baskı yap mesela sen bebeğin ve babasının resmini CD-R üzerine yapıştır onlar için özel stıckerler var Fotokopiciler yapabliyor.100 adet CD-R fiyatı 25.00 TL falan olabilir uzun zamandır uzak kaldım tam hatırlamıyorum DVD-R biraz daha pahalı ben evde DMS CD-R DVD-R kullanıyorum hem çok uygun ithallere göre hem oldukça kaliteli o yüzden arada gereksiz fark ödemiyorum.CD nin içeriğini sen belirlersin mesela resimler varken müzikte olabilir yada görüntüler koyabilirsin.Hem saklanabilecek hemde maliyeti çok ucuz.

ben takvim yaptırmayı düşünüyorum evde kendinde yapabilirsin bir kartonda tüm ayların olduğu ve her ayın üzerinde bebeğinin resmi olan bir takvim kendinde bilgisayarda hazırlayabilirsin sonra bastırırsın sanırım pahalıda olmaz ve tüm sene takvime baktıkça bebeğini hatırlarlar

tabi takvimde doğumgünüde işaretlenmeli özel günler den biri gibi

ben özel bi kart hazirlamisdim süsleyip püsledim kizimin fotografini koydum ve gelen herkeze tsk msj i yazdim ayrica tebessüm77 arkadasimiz gibi takfimde yapmisdim sevenlerimize hatda türkiyeye bile yollamisdim dogum gününde diil ama yeni yilda bütün bir yil kizimi görüp özlemlerini gidersinler diye ama cd fikride ayrica cok özel ve güzel benimde aklimda bulunsun lazim olur :)
buarada allah anali babali büyütmeyi nasip etsin

amin canım hepimize nasip olur inşallah..değişik fikirler gelmiş teşekkür ederim arkadaşlar birkaç gündür uzak kalmıştım.
bebek şekeri doğumda mevlitte her fırsatta dağıttım onun için son çare olarak düşünüyorum.
cd çok güzel fikir ama daha bilgisayardan bi haber kişilerde olacağı için herkese olmaz :)
takvimde çok güzel fikirmiş aklıma gelmemişti teşekkür ederim .

sekerim gec oldu ama naptin prensesinin dogum gününde merak etdim bak simdi
yeni fikirlermi hazirladin nasil gecdi neler oldu???
gec oldu ama güc olmasin 1.ci yas günü kutlu olsun canim nice senelere diliyorum insallah

mrb 6 mart bizimde doğum günümüz bir fikir sunmak istedim gelenlere ufak notlar yazdırabilirsiniz ileride bunları okumak zevkli olabilir.

X